Rychlý lodní deník/Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem Leo., 11/7/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  2. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Vycházející hvězda fóra

    Hruza.Děs,katastrofa...ono něco střílet,sbírat harpunovat a nevědět co za to?Co ukoly kde se sbírá vše možné?Posádku nevidím,mazlíky nevidím,odměny nevidím...dejte to jak to bylo proboha.
     
    eniinail, nazgul a monsena-Cz tohle ocenili.
  3. **Morgan**

    **Morgan** Stálice fóra

    Victory výstižně napsané. Je to šílenost :eek:
     
  4. didinka72

    didinka72 Zelenáč fóra

    boze ted na to koukam ja myslela ze tam je zas nejaka chyba a ona ta nesmyslnost ma byt na furt ? ja chci videt co sem dostala za empisicko nebo za krabicku nemam cas si prihlizet nejaky " denik" dekuji za pochopeni ;)
     
    monsena-Cz tohle ocenil(a).
  5. juraj888

    juraj888 Perspektivní autor

    Strašná somarina ... tiež hovorím vrátiť do pôvodného stavu. To nemajú dôležitejšie veci na práci ako vymýšľať takéto **** ?
     
    Kentucky* tohle ocenil(a).
  6. RIPSEA

    RIPSEA Pisálek fóra

    A co bude příště?Neviditelná loď?Neviditelná hra?..hnus:mad:
     
    Kentucky* tohle ocenil(a).
  7. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Když tedy k novince diskutovat zde, tak sem překopíruju, co jsem psal jinde:
    Tak pozor, tahle novinka je opravdu zázračná, jak jsem teď zjistil:
    můj počítač udává čas 21:03, ale BP už mi oznamuje, co dostanu ve 21:07. Zázrak, BP předpovídá budoucnost. Nechtělo tu novinku nejdřív trochu líp odzkoušet? ;)
    https://prnt.sc/ztmanVwBEIj7
    To je asi jen pro zasmání, to snad opraví, ale jinak je to za mně totální nesmysl. Pokud budu chtít mít přehled, co jsem dostal, tak to bude chtít mít okno otevřené. Ono ale dost překáží, i kdyby šlo zmenšit (když ho zmenším, tak zase uvidím pár řádků a z některých, hlavně akčních NPC je odměn několik).
    Pokud budu potřebovat poslední ránu a někdo mi jí vezme, tak než se kouknu, jestli jsem jí dal já nebo on, tak už dávno ujede.
    Další věc je, že se vypisuje Kořist, ale už tam není z čeho, takže když budu chtít zjistit, co jsem z NPC dostal za odměnu, tak ještě budu muset přepínat mezi oběma sekcemi, abych to zjistil.
    Úplně mi uniká smysl této novinky. Plusy žádné, mínusů hodně. Zrušte to ;)
    A ještě dotaz: opravdu se tam musí zobrazovat "upozornění" na několik řádků, že je hráč na PvP mapě nebo dokonce v přístavu? Myslí si o nás BP, že nepoznáme, že jsme v přístavu?
     
    Naposledy upraveno: 12/7/23
    Kentucky* a eniinail tohle ocenili.
  8. monsena-Cz

    monsena-Cz Zelenáč fóra

    opravdu děs běs
     
  9. nazgul

    nazgul Zelenáč fóra

    I kdyby to fungovalo na 100% tak je to další zaclánějící okno,co hráči co hrají na NTB?už takhle vidí málo,tak jim ještě uberem.Dejte to pryč,děkujeme.Jestli tohle bude mít jeden jediný pozitivní ohlas,tak neuvěřím vlastním očím.
     
  10. Canabis-cz

    Canabis-cz Aktivní autor

    Když to nechám otevřené a něco střelím, nepřipíše se to, ale až to znova otevřu. Je to mírně řečeno nesmysl.
     
    eniinail tohle ocenil(a).
  11. *C.ACTIVE*

    *C.ACTIVE* Pisálek fóra

    Ahoj připíše ale roluj na tom kolečkem
     
  12. *C.ACTIVE*

    *C.ACTIVE* Pisálek fóra

    Ale souhlasím taky se mi to nelíbí je to zbytečnost to mněnit a vyžírky co si stěžovali že v odměnách přehlédli admirála se mají pořádně koukat
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    posádka a další by mělo být opraveno dnes, čas byl taky hlášený.
    Hráč na DC navrhl aby bylo okno průhledné, já navrhla aby šlo zmenšit do lišty třeba jako Události. Je možné okno upravit takže návrhy jsou vítány.

    Jen pro upozornění, toto okno bylo zavedené kvůli zpětné vazbě hráčů, kteří nadávali, že na moři je mnoho oznamů, které se neaktualizují dostatečně rychle. Nedávno jsme střílela NPC na 24/1 a protože admirál nevyskočí přímo u mě než se mi zobrazilo oznámení o něm byla jsem už o půl mapy jinde, takže toto je jeden z důvodů proč se zavedlo okno s odměnami. Osobně nepotřebuji vidět každou odměnu za každé NPC, ty odměny jsou +- pořád stejné.
     
  14. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Leo, taky nepotřebuji vidět každou odměnu, ale aspoň "Potopili jste npc toato" nebo "Potopili jste hráče xyz" by to napsat mohlo. Už jen kvůli tomu, aby hráč věděl, jestli dal poslední ránu nebo mu ji někdo vzal.
    To že se oznamy posunovali pomalu a hráč kvůli tomu přehlédl vyskočení nějakého NPC se samozřejmě stávalo, ale stalo se mi to jen v minimálně případech za den, tato novinka bude otravovat celý den.
    Zmenšení okna nic neřeší, stejně bude na mapě překážet. Navíc, když si ho zmenším, tak zase uvidím jen pár řádků a budu stejně muset rolovat, co jsem dostal.
    PS: "Potopil jsi hráče xyz" to píše, to beru zpět ;)
     
    Naposledy upraveno: 12/7/23
  15. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    *C.ACTIVE* nejde o to se dobře koukat, ale o to, že záznamy na ploše jsou pomalé a pokud střílíš na mapě, kde dáš NPC na ránu tak po půl minutě má oznam skluz 5 NPC a než se ti objeví, že jsi vystřelil admirála tak už jsi o půl mapy a 10 NPC dál.
    Posílám rychlý feedback centrále s největšími problémy. Pište dál svoje nápady na zlepšení celkový feedback budu posílat asi za týden
     
  16. juraj888

    juraj888 Perspektivní autor

    úplne stačilo nestrieľat npc hneď po sebe, po hodení moja do kotla reštartovať hru alebo dať si tak 10 sekund pauzu aby sa dozobrazovali staré oznámenia a bolo po probléme že vám hneď nezobrazilo admošov... Pre jedného čo rieši hlúposti zasiahnu do hry a zmenia ju všetkým ? KDE NA TO BOLA ANKETA ? To je taký problem ju urobiť globálne aby mali všetci priamo v hre možnosť si zahlasovať čo chcú ? My to okno nechceme zlepšovať Leo... nech to dajú po starom. Toto veldielo je hanba programátora -odfláknuta amatérska práca . Miesto toho aby sa oznámenia zobrazovali rýchlejšie tam buchnuť ďalšie zbytočné okno pretože je to jednoduchšie...
     
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nebyl to jeden hráč, kvůli kterému došlo ke změně a anketa se nedělá kvůli každé novince ve hře. Zrychlit oznámení na moři nejde, protože by jsi ho nestihl přečíst než by zmizelo. Zase by hráči nadávali.

    Dojde k úpravám hlavních problémů.
     
  18. diament1

    diament1 Pisálek fóra

    Jako tahle "novinka" mě brutálně znechutila hru. Kdo tohle vymyslel... Neskutečný !
     
  19. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Aktivní autor

    tez se mi to nelibi
     
  20. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Vycházející hvězda fóra

    Takže ani jeden pozitivní ohlas,co jsem psal?Že žádny nebude a také není,vratit jak to bylo by nebylo vubec od věci.Doufám že tahle zpětná vazba povede k odstranění tohoto debaklu.
     
    nazgul tohle ocenil(a).