Rychlost opravy 2

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem ☢Arrow☢, 6/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    1.NECHÁPU PROC MUSITE NEUSTALE VESCHNO ZAMYKAT, PROTO TOTO FORUM A ZAROVEN SEM DAVAM ODPOVED MODERATORA

    Ahoj "☢Arrow☢,

    napsal jsi pěkně své hodnoty, dal jsi si práci s testem a proto jsem též udělal teoretický výpočet, bohužel ostatní příspěvky jsou jen z neznalosti a s nulovou hodnotou, díky za upozornění, drobná chyba ve prospěch hráčů je již předána výše.

    tady výsledek

    300 000 HP
    prémium
    agweho zručnost na 5

    takto to má opravovat !!!

    oprava s obyč. designem 260 sekund - 2 s. (tvá hodnota)
    s Apricum 250 sekund - 8 s. (tvá hodnota)
    se Zlatým Jezdcem 240 sekund + 2 s. (tvá hodnota)

    závěr, opravuje Ti to přesně s 1% odchylkou pouze design Apricum Tě opravuje o 9 % více než má

    přeji pěkný den

    -komi-


    Ahoj komi dekuji za tvou odpoved ale , tvuj teoreticky vypocet me vubec nezajima, ja jsem neresil jestli s tim co mam opravuje jak ma, ale to ze neopravuje dizajn apricum a jezdec, tak jak ma...(hodnoty jako že mam premko atd jsem uvadel jen kdyby si to nekdo chtel vyzkouset )

    jak muzes napsat ze ma apricum pri zakladu 260 sekund opravovat za 250??

    dizajn Apricum: Bonus 2: + 10% rychlejší oprava,
    pokud lod bez bonusu opravim za 260 sekund tak s dizajnem co dava 10% rychlejsi opravu tak ma opravit za 234 sekund

    dizajn jezdec:Bonus 2: + 20% rychlejší oprava,
    pokud lod bez bonusu opravim za 260 sekund tak s dizajnem co dava 20% rychlejsi opravu tak ma opravit za 208 sekund,

    cisla co udavas ty jsou nesmysly, ja jsem nic nevypocitaval, ja jsem meril, vubec jsem neresil jakou rychlosti se tech 300 000HP oravilo, ale to ze bonusy dizajnu neodpovidaji hodnotam, ktere uvadite jak pri prodeji tak v FAQ oba dizajny mi opravili stejne HP za stejnou dobu, pokud nechapes ze jeden ma davat 10% a druhy 20% tudiz nemuzou opravovat stejne tak radsi neodpovidej a nepis nic o neznalostech


    doplneni
    dnes sem test opet zopakoval a se mnou 2 hraci, dizajn apricum a zlaty jezdec opravuji stejne rychle.......
     
    Naposledy upraveno: 6/3/14
  2. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj "☢Arrow☢,

    základní oprava opraváře č.4 je 500 bodů za 1 sekundu a 20 % z této částky je 100 bodů a prémium 100 % je dalších 500 bodů celkem je to 1100 a né 1200

    500 bodů základ
    1000 bodů s prémiem
    1150 bodů s prémiem a talenty 30 %
    1200 bodů s prémiem, talenty a Apricum
    1250 bodů s prémiem, talenty a Zlatým jezdcem

    1250 x 208(240) = 260 000 (300 000)

    v této hře se nikde nepočítají procenta z procent ani u této vlastnosti, pokud mi najdeš na FAQ, že se 20 % počítá z hodnoty i s prémiem ? až se u této hry budou počítat procenta z procent budu střílet dutou 22K

    neni na tom nic složitého, základ a k tomu vždy daná %, stačí se zeptat ... a to mimo mísu si příště nech pro sebe

    pěkný den

    -komi
     
  3. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    bud si nerozumime nebo nechceme:

    1.oba dizajny mi opravujou stejne a to napsoto presne na sekundu
    takze je uplne jedno jestli mam premko, opevneni,talenty, u obou dizajnu je jina hodnota( 10% rozdílu v bonusu už sakra musí byt videt) a ma tedy byt rozdilna vysledna hodnota casu opravy !!!! nerikej mi ze na 300 00hp neni v tech dizajnech zadny rozdil, to jsem za dizajn zlaty jezdec zaplatil 400kc(tu cenu si nepamatuju tak se omlouvam za pripadnou chybu) a neni oproti dizajnu apricum zadny rozdil?? to nemyslis vazne

    2. u obou dizajnu je napsano:
    Bonus 2: + xx% rychlejší oprava
    což znamená čas, není u nich napsáno opraví o 10% bodů za sekundu víc, takže bud jsou u dizajnu saptny informace nebo už nevim

    krome toho mi prijde ze nektery veci se na foru najit nedaji, treba to ze opravar 4 a 5 ma opravovat tolik a tolik.....
    v faq jsou informace jen o 1-3
    https://board-cs.seafight.com/threads/taverna.1509/#post-4066

    krome toho v prehledu v taverne se mi opravar 4 stupne ani nezobrazuje, ale v lodenici v tymu ano, taky trochu chyba nebo ne
     
  4. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj "☢Arrow☢,

    jediné čemu pořád nerozumíš je, že 10 % nebo 20 % je ze základu (40 000 za 80 sekund) a máš pravdu design Apricum ti nefunguje, protože Ti opravuje více než má a to už jsem ti psal v předešlém příspěvku, jen se opakuju.

    Zlatý Jezdec, Ti opravuje správně, jediná možnost u tebe by byla zpomalit opravu o 10 sekund u designu Apricum a s tím Tě pomůže jedině podpora

    snad už si rozumíme, příspěvky jsem ti sloučil, používej funkci "upravit"

    ano tady zatím není vše, tady máš komplet ze starého fóra Opraváři

    v taverně se Ti znázorňovat bude jen pokud je v tržnici, je to takto záměrně, nemůžeš najmout někoho kdo není v tržnici, není to chyba a bylo to tu psáno již mnohokrát
     
    Naposledy upraveno: 6/3/14
  5. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    ano ted uz to chapu a jsem velkej .... ze jsem vyhodil realne penize za dizajn, který mi oproti staremu neprinesl temer zadnou vyhodu(a to i kdyby mi apricum opravoval tak jak ma)

    300 00HP dle :
    a)1150 bodů s prémiem a talenty 30 %
    b)1200 bodů s prémiem, talenty a Apricum
    c)1250 bodů s prémiem, talenty a Zlatým jezdcem

    bych mel opravit za
    a) 260,87sek
    b) 250,00sek
    c) 240,00sek

    takze jsem vyhodil penize a ziskal 10s,
    aha už chápu proč BP píše 20% rychlejší oprava, protože si to 80% hracu vcetne me nedokaze spocitat



    a jeste jeden dotaz:
    kdybych mel jeste opevnení bdudu opravovat za sekundu kolik bodu???

    1400 bodů s prémiem, talenty, opevnšním a Zlatým jezdcem??? je to spravne?

    500 zaklad
    30%talenty
    30%opevnení
    20%dizajn

    to je 900 plus premium 500
    takze 1400
     
    Naposledy upraveno: 6/3/14
    ..ζαקקy.. tohle ocenil(a).
  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj "☢Arrow☢,

    jsem rád, že už si rozumíme, nakonec si přišel výpočtem na to co jsem ti psal minule, vždy píšu jak to je, pokud by ses tady zeptal před rokem dostal bys ode mne stejnou odpověď, stačí se jen zeptat ...

    chyba s Apricum může být jen u tebe, v tvém prohlížeči (již jsem podobnou věc řešil) a určitě by bylo lepší procenta z procent (př. 500 x 20 % design x 30 % opevko x 30 % talenty = 1014 x 100 % prémium = 2028 bodů za sekundu), ale tak to opravdu neni pouze 1400.

    pěkný den

    -komi-
     
  7. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    tak to mi potom vysvetlite jak to ze hraci opravuju po 1600 a viac sam ked som mal prehodene talenty tak som mal 5 talentou na rychlosti oprave a opravovalo to 1300 mam opravara 4 stupne a premko tak nerozumiem ked podla vas by to malo opraovat 1150 :)teras mam 3 talenty oparar 4 stupne premko 1 stupen v opevk uco mi robi kodopy 20 % a opravuje to 1200 a ne 1100 tak nechapem ak to je chyba mojom prehladaci tak ho nebudem menit:)som rad ze to opravuje rychlejsie:)ak opvovodne podla vasich vypoctou ma,ked to tak pocitam tak teras je max 1400??pred rokom sme to merali s lodami ktore maju ful opevko na rychlsot opravi a bolo to 1600 ukazdeho a meli na sebe 27 elitu tak neviem
     
  8. Z.E.F.Y.R.1-CR

    Z.E.F.Y.R.1-CR Rádoby autor

    ja bez designu opravuju za 2500 :) a s jezdcem za 2700:) asi chyba bo to nejak upravili ale tak ja si nestezuju kdo by chtel opravovat 500k za 1600 bodu:D
     
  9. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    to co piše Zefyr už mi potvrdilo nekolik hracu....
    a overil jsem si to i pouzitim vedomosti spiona
     
  10. ..ζαקקy..

    ..ζαקקy.. Aktivní autor

    No ono je to těžké když je tu více chyb jak hráču :)
     
  11. Z.E.F.Y.R.1-CR

    Z.E.F.Y.R.1-CR Rádoby autor

    takze zase sme u toho:) bud chyba nebo upgrade ve hre:) nebo hold spatna teorie:) nebo na G1 mame vzdycky neco specialniho:D
     
  12. Iscariot

    Iscariot Rádoby autor

    Dát za loď real prachy, aby mi 300k hp opravilo o pár vteřin rychleji je hnus :-( Je fakt, že někdy ty popisy, co uvádějí, jsou zavádějící. Taky bych to pochopil jako Arrow. Jinak souhlasím s tím, že je tu více chyb než hráčů
     
  13. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    toto téma tu bylo před cca. dvěma lety a nakonec se došlo ke stejnému závěru, bohužel diskuzi jsem již nenašel, byl tam pěkný závěr jednoho z hráčů ...
    opravuje to o něco rychleji, ale nejpřesnější způsob jak to přesně zjistit, je jak popisuje Arrow, u mé lodi kolísá oprava 1100 - 1400 každou sekundu jinak, pokaždé jiné číslo.

    pro Z.E.F.Y.R.1-CR, opravdu máš loďku celou opravenou za 3 minuty (500k) ?

    pěkný den
     
  14. Z.E.F.Y.R.1-CR

    Z.E.F.Y.R.1-CR Rádoby autor

    je prakticky nemozny kvuli chybe zacit opravovat od 0 ale ja mel cca 40k a full mam 478k a ze mas tak rad cisla tak sem ti to stopnul:D opravim 438k hp za 2:20 sec:) bez designu jezdce:)
     
  15. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    no bo maj chybu v oprave nevim kdy vznikla ale ja opravoval 1500 a pak najednou 1100 zniceho nic a ostatni co maj 5tkoveho opravare opravujou 2500 a at vylepsi co vylepsi uz se jim nezveda ani nezmensuje oprava takze chyba ?
     
  16. Z.E.F.Y.R.1-CR

    Z.E.F.Y.R.1-CR Rádoby autor

    ja s jezdcem opravuju za 2700:)
     
  17. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    no byl to zážitek to číst :), mejch 367 K HP, s talentem (1x oprava). opravářem 4, prémiem, oprvavuju cca 5 minut, fakt super.
     
  18. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    no to bud rad ze opravujes tolik bo ja sem si uz sice zvyknul co jineho me v tehle hre taky zbyva na to ze ma lod opravuje tak pomalu ze stihnu zajit na jidlo do vzdaleneho obchodu a jak se vratim jeste nebudu opravenej takze budte radi ti co opravujete tolik .-)
     
  19. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj "Z.E.F.Y.R.1-CR,

    díky za odpověď, ostatní Ti mohou jen závidět opravit 188 000 HP za minutu je krásný
    a vysvětlit to opravdu nejde opravář 4 stupně i s prémiem (100%) opraví 60K za minutu a tohle je dalších 200 % navíc, to bohužel s % 30,30,20 doopravdy vysvětlit nejde. Opravář 5. stupně by měl být pomalejší o 7500 za minutu (52,5K). Podle mě máš opraváře č. 5 a pravděpodobně je chyba v tom, že oba opraváři opravují součastně, k tomu % navýšení a to by přibližně vycházelo.


    chyba byla předána, pokud mi sem napíšeš své TB a opevko budu moct podle hodnot, protože mám rád čísla :), záhadu rozluštit a dojít k závěru.

    pěkný den
     
  20. Z.E.F.Y.R.1-CR

    Z.E.F.Y.R.1-CR Rádoby autor

    co bys predaval:D je to skvely at to nechaji tak jak to je ted:D a komu se to nelibi at si koupi opravare 5 stupne:) prece nechcete abych tech 500k opravoval 10 min ne:D prece jen rychlejsi oprava tim rychleji valcim a spotreba munice je vetsi nez predtim coz je pro BP jen dobre ne:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.