Rychlost lodě

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Ŧ-šincekCZ-1-UEK, 22/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ŧ-šincekCZ-1-UEK

    Ŧ-šincekCZ-1-UEK Perspektivní autor

    • Doubleposting
    Chci se zeptat jestli je to jen chyba rychlosti lodě nebo to takto bude a co ty lodě, když pořád ují
    dotaz

    a ještě ty odyseus kdyby nestříleli a projeli jen okolo bylo by super
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/2/14
  2. HΣŁM¥S

    HΣŁM¥S Perspektivní autor

    Není to chyba, mrkni na obrázek, jak teď funguje rychlost :) koupíš eli plachty a jezdí to jako dřív :)
     
    Naposledy upraveno: 22/2/14
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Ŧ-šincekCZ-1-UEK, vyvaruj se prosím zbytečnému doublepostingu viz pravidla ZDE.
    Co se týče tvého dotazu nejedná se o žádnou chybu, ale sérii změn ve hře více se můžeš dočíst ZDE.
     
  4. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    čau,a ty serie změn se týká i to,ža hra je nehratelná?koho tady stále pořád varujete?tady lidí platí prachy za něco,co vubec nejede tak,jak je oficiálně psáno,měli by jste se už konečně vzpamatovat a něco pro to začít dělat aby to jelo tak jak má,a né stále-skuz jiný prohlíčeč,vyvaruj se doublepostingu,vyvaruj se citace,vy se raději vyvarujte chyb ve hře,aby se tady nemuselo každý den 24 hodin v kuse psát,že něco nejede a hráči byli spokojeni
     
    ツ乂乂乂ΚΤΜツ tohle ocenil(a).
  5. jestli ti to neběží zkus si přečíst příspěvek zde https://board-cs.seafight.com/threads/prihlasenie.13849/
    a ten problem v rychlostech byl takoví že sis toho mohl všimnout asi každý když si dýl nedal f5 vytvořil se lag mohl sis všimnout žes třeba sebral glitz dřív než ti na něj dojela lod a to potom bylo celkem nepříjemné při přestřelce a poté po potopení ses také oběvil jinde než jsi ve skutečnosti byl
    a pokud ti to furt neběží tak to může být HW konfigurací viz nahoře link síla RAM Grafiky a procesoru
    a co se týče prohlížeče nejlepší je Mozila Firefox jak na hry tak i na přehrávání videí
     
  6. slaboch_CSA

    slaboch_CSA Pisálek fóra

    Hlavně,že tu neustále strašíte banánama a vytýkáte blbosti,ale že problém je na straně BP to taktně pomíjíte.Dejte hru do hratelného stavu a nebudou tu takovéto reakce.A ještě chvíli ať mi někdo tvrdí,že mám slabý počítač nebo podobné blbosti.Když má BP dobrý den tak to jede na předpotopním P4,1GB ram a 64mb grafce,a když den nemá tak je zcela lhostejné jaký je počítač.
     
  7. A na takoví jako jsi ty já dlabu a s EDIT marno ztrácet čas ani si tu pomoc nezasloužíš !!! Dnes sem měl čas Hrát od rána a rozdíl jsem dnes poznal a tak jsem se podle toho i vyjádřil v Dyskuzi o AMS updatu tak nashle a trap se
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/2/14
  8. ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆

    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ Perspektivní autor

    Bohuzel tym ignoruje zpetnou vazbu!Reseni maji jednoduche, vycnivajici jedince zabanoval syytem.Hrace ktere nemohou nachytat zabanuji na foru i na chatu a je klid do nemecka chodi srdicka s pusinkama a tvari se to tu jako by hra fungovala!
    PS:Tohle je jen muj nazor a zjisteni ze hry .Pokud my chce nekdo tvrdit ze muj text je nepodlozeny plete se,cela hra je mi svedkem ze je pravdive co pisi!DEKUJEME ODEJDETE
     
  9. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj "亗☆亗Savage☆★Opress亗★亗,

    úplně zbytečně vulgyrita, prosím dodržuj pravidla fóra

    přeji pěkný den
     
  10. ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆

    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ Perspektivní autor

    Kolik let budeme cekat na nahradu za ukradene rychlosti a smlouvy na opravu?
    Urcite se vedelo o zasahu hracum do uctu.Proto se ptam proc nam opet Moderatori vse oznamuji v ten den kdy mame o veci prijit?Je to tvrdy zasah do nasih uctu a domnivam se ze je to neopravneny zasah a ja snim nesouhlasim!Kde je ma vyhoda hrani 5let ????
     
  11. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Ahoj ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆,

    hráčom sa oznamujú všetky informácie až vtedy keď j to povolené centrálou. Takže ak mi dá centrála "GO" ja to pošlem na fórum, ak mi ho nedá čakám.
    Ak sa niekde niečo objaví skôr, tak je to na zodpovednosť dotyčných ľudí, ktorí pokyny ignorovali. Ja a môj team, niečo takéto však nerobíme a ani robiť nebudeme. Či už sa Ti to páči alebo nie, takto to je.

    Pokiaľ máš stále sťažnosti, stále musíš rýpať a niečo si tu dokazovať, niekoho zhadzovať prosím pokračuj, prípadne môžeš využiť akékoľvek kontakty z tiráže a dožadovať sa niečoho, čo si myslíš, že Ti patrí alebo si bol o niečo ukrátený.

    A na záver, ak je niekde napísané, že sa do budúcnosti chystá nejaká náhrada, znamená to, že až bude náhrada schválená a bude známy dátum, tak ho zverejníme. Dovtedy sú podobné otázky úplne bezpredmetné .
     
  12. -OTRAVA-

    -OTRAVA- Pisálek fóra

    pekne nas okradaju :)))
     
  13. branik321

    branik321 Pisálek fóra

    a co tak cesky psat
     
  14. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    branik321 a prečo? za to že ty nerozumieš slovenčine nemusíme písať po česky :p a je to česko-slovenské fórum nie české
     
  15. branik321

    branik321 Pisálek fóra

    • Zbytečná citace, urážení hráče ...
    EDIT
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/2/14
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj branik321, vyvaruj se prosím prosím používání pravidel zbytečnou citací, urážek hráčů ... viz pravidla ZDE.
     
  17. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Zamykám, nakoľko sa príspevky uberajú úplne iným smerom ako by mali.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.