Retro Seafight server

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Cibulos458, 9/10/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Bylo by dobrý, kdyby Seafight udělal retro server?

  1. Ano, super nápad

    82.0%
  2. Raději ne.

    10.0%
  3. Je mi to jedno

    8.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Ale jo, sloučení serverů taky celkem bez problémů, abych jim nekřivdil. Ale jinak nic moc. Většina akcí potřebuje na rozjetí x restartů ;)
     
  2. Cibulos458

    Cibulos458 Pisálek fóra

    Seafight má více programátorů ? Já myslel, že jediný je Swift. A věřím jim, že by něco takového dokázali.
     
    Naposledy upraveno: 11/10/22
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Swift není přímo programátor a ano, je jich tam samozřejmě víc. Je to velká firma.
     
  4. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Aby mal Retro server nejaky zmysel tak by to muselo sa spravit tak ako to bolo kedysi. Male HP , malo del , ziadne vylepsenia proste taky zaklad ako bol v zaciatkoch SF. a viac menej ziadna platobka okrem municie a del. A to BP nedopusti aby sa im skresali zisky s platobky. Takze na take nieco mozme zabudnut. Ono by to ani nebol taky problem spravit presne tak isto ako spravili Atlantidu kde sa zacina od nuly tak by spravili aj Retro
     
    Canabis-cz, Cibulos458 a *štěpánek* tohle ocenili.
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    technicky by to samozřejmě šlo, ale prakticky je pořád problém to, že nevytvoří server, který by nevydělával.
     
  6. Cibulos458

    Cibulos458 Pisálek fóra

    Abych řekl pravdu, tak nápad na Seafight retro server jsem pustil z hlavy. Neprošlo by to, spíš doufám v ten nápad na tu "starou grafiku"
     
  7. riman99*svk*fmf*

    riman99*svk*fmf* Perspektivní autor

    A kdyby se to udelalo stylem mesiční platby? Jako když si člověk kupuje premium nebo sekající ostří? Třeba při podobné ceně, nebo klidně levnější :) zaplatíš, máš přístup na retro, kde se stejně nedá skoro nic koupit, nezpalatíš nehraješ, takovej kompromis
     
    Cibulos458 tohle ocenil(a).
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    každý z návrhů, který tu bude a bude se nějakým způsobem týkat starého sea, zkusím přeložit a poslat. Třeba z toho něco půjde vytřískat :cool:
     
    Cibulos458 tohle ocenil(a).
  9. Cibulos458

    Cibulos458 Pisálek fóra

    To je super nápad. Myslím si, že by mohlo být pro Seafight team zajímavé. Já bych byl ochotný měsíčně zaplatit 10 - 20 €, abych měl přístup na starý sea.
     
  10. Hank45CZ

    Hank45CZ Rádoby autor

    Ano,beru že potřebujou zaplatit zaměstnace,takže se taky nebráním rozumným investicím do staré sei
     
    Cibulos458 tohle ocenil(a).
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    zatím jsou výsledky jednoznačné, dáme tomu ještě víkend a pak to případně pošlu. Každopádně i kdyby nějaká forma návrhu prošla, nemůžete s ní počítat v blízké budoucnosti. Byl by to velký zásah do hry takže by příprava a zavedení mohlo trvat i roky.
     
    Cibulos458 tohle ocenil(a).
  12. Cibulos458

    Cibulos458 Pisálek fóra

    No tak to je jasný, já bych byl ochotný počkat. Kdyby jsme se bavili o té grafice, tak si nemyslím, že by to zase bylo tak převratné, ale ohledně serveru asi ano.
     
  13. Hank45CZ

    Hank45CZ Rádoby autor

    Určitě maj někde uložený data,já bych právě bral starou grafiku a vše jak bylo,žádný zvýšený paluby,žádný talenty woodů body atd,pěkně poctivě postaru dražit paluby i děla:D
     
  14. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Hank45CZ Drazit paluby ? . To uz nie je retro . Retro bolo este pred tym ked neboli ziadne paluby. Lod mala 70 000 HP a eli municiov sa strielalo 7500 ked si bol akoze Full lod. Ked prisli uz paluby tak to uz boli zaciatky tejto novej verzie Sea . Si pametam ked som to zacal hrat v 2008 tak ked som videl prvy velky War na vode tak to bolo asi tak 1000 lodi proti sebe . Skus si pozriet na You tube videa z tych casov to bolo nieco celkom ine ako teraz . :)
     
    *štěpánek* tohle ocenil(a).
  15. Hank45CZ

    Hank45CZ Rádoby autor

    Já vím,ale něco dělat musíš aby jsi se nenudil
     
    Cibulos458 tohle ocenil(a).
  16. AKLAKL

    AKLAKL Perspektivní autor

    Přesně tak.8 palub pár děl a jedem;).Pro mě osobně je současná Sea příliš komplikovaná
     
  17. gargartuan

    gargartuan Pisálek fóra

    nevytřískáte... před pár lety jsem tu posílal stejný návrh, ať to není úplně, ale takový ten s 21 eli, 105 děl + 8 eli palub a 55 libráky. hlasování bylo už tehdy pozitivní, ale nezbylo z toho nic než pokus :)
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Anketa je poslaná na centrálu. Uzavírám
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.