Retro Seafight server

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Cibulos458, 9/10/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Bylo by dobrý, kdyby Seafight udělal retro server?

  1. Ano, super nápad

    82.0%
  2. Raději ne.

    10.0%
  3. Je mi to jedno

    8.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Cibulos458

    Cibulos458 Pisálek fóra

    Zdravím.

    Tuto hru hraju již od roku 2008. Když jsem byl malé dítě, vyrůstal jsem na této hře jako spousty dalších lidí. Nedávno jsem narazil na staré album fotek ze Seafightu (2009-2015), musím říct, že je to opravdu masakr. Moc se tato hra za svou dobu existence změnila. Viděl jsem, že spousty lidí se pokoušelo udělat kopírky Seafightu, ale žádná nebude mít stejný pocit jako tato hra když byla v brzkém stádiu (2006-2012). Chtěl jsem se zeptat, nemyslíte si, že by byl dobrý nápad, kdyby Seafight udělal nový Retro server? (Seafight z roku 2009-2011)
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Nápad je to dobrý, ale technicky nejspíš neproveditelný. Všechny servery jsou propojené v akcích, výprodejích, nastaveních atd. Není možné mít pro různé servery různé akce nebo různé HP u akčních NPC. Bez vybavení co mají nynější lodě by sis u většiny akcí ani neškrtl.
     
  3. Cibulos458

    Cibulos458 Pisálek fóra

    Nad tímto jsem vůbec nepřemýšlel, protože jsem myslel, že by se vrátili i staré NPC. Nebylo by možné, aby BP na to vyčlenil nový server?
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    zbytečně necituj, stačí psát rovnou dole do psacího pole.
    Nedalo a určitě by to ani neprošlo. Takový server by byl nevýdělečný a BP je především firma.
     
  5. Cibulos458

    Cibulos458 Pisálek fóra

    Omlouvám se za "citaci"

    Takže chápu správně, že i kdyby toto vlákno mělo pozitivní ohlasy, tak by to nebylo možné zrealizovat ?
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Neznám všechny technické podrobnosti chodu Sea. Třeba by se to dalo nějak vymyslet, ale pravděpodobně by to bylo hodně podobné nynějším serverům, jen možná se starými NPC s upraveným HP. Nejspíš by nešlo to úplně oddělit. Pokud to bude mít ohlas zkusím to poslat na centrálu a uvidíme.
     
    Sovitus456456 a Cibulos458 tohle ocenili.
  7. Cibulos458

    Cibulos458 Pisálek fóra

    Dobře, tato odpověd se mi zamlouvá více, akorát poslední otázka. Kdyby to prošlo tak asi o tom bude nějaké oficiální oznámení, ale kdyby ne, tak co? Se toto vlákno jenom zamkne?
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Pokud bude mít anketa dostatečný ohlas, přeložím a pošlu výsledky na centrálu. Pokud by se rozhodli něco takového zavést určitě by to nebylo během měsíce, ale pokud by to zavedli tak samozřejmě bude spousta oznamů, že se něco takového chystá.
     
  9. SANTA-CATARINA

    SANTA-CATARINA Pilný autor

    Že bychom se vrátili k dřevěným palubám ,na PZ pomáhali lodě z půlky cechu ,rád na to vzpomínám
     
    juraj888 a Cibulos458 tohle ocenili.
  10. riman99*svk*fmf*

    riman99*svk*fmf* Perspektivní autor

    no rozhodně dřív ta hra byla lepší, protože to byla zaměřená na spolupráci a bez pomoci cechu toho člověk moc neudělal, dnes je ta hra úplně jiná a spolupráce, to co tu hru dělalo zábavnou, už není vůbec potřeba, člověk si vše udělá sám
     
    juraj888 a Cibulos458 tohle ocenili.
  11. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Hlasoval jsem ANO. Sel bych do toho. Ponorky me nezajimaji.
     
    Cibulos458 tohle ocenil(a).
  12. Hank45CZ

    Hank45CZ Rádoby autor

    To že je BP především Firma jsme již dávno zjistili,ale právě proto,hodně lidí má víc účtů,včetně mě,jak PVP tak PVE a když by chtěli zavzpomínat šli by na Retro.Určitě lepší než ponorkao_O
     
  13. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Opravdu si někdo z vás, kteří hlasovali pro Ano, myslí, že by tento návrh mohl být realizován? Naivkové.
     
  14. Cibulos458

    Cibulos458 Pisálek fóra

    Seafight jenom zajímají peníze to není žádné tajemství. Chtěli-by, aby lidi měsíčně utráceli na své lodi 200 € za měsíc. Udělat takový server by pro ně bylo nevýhodné, jak už zde bylo zmíněno. Seafight jsi vždy našel něco, na čem by si mohl nahrabat nějaké peníze. Určitě by to nebyl problém, aby si něco vymysleli i zde.
     
  15. AISMEN

    AISMEN Rádoby autor

    Ono musíte taky pochopit, že všechno je o penězích.. Nevím proč tady pořád brečíte, že je to tu akorát o penězích.. Je to firma a bez peněz by nemohla fungovat, tak se vzpamatujte.
     
    juraj888 tohle ocenil(a).
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    To už jsem psala na začátku. Muselo by se skloubit, starý seafight s výdělkem a propojit to i s ostatními servery kvůli akcím a podobně. obávám se, že jediné co by šlo by byl vzhled.
     
  17. Cibulos458

    Cibulos458 Pisálek fóra

    dobrá co toto?

    Seafight přidá do nastavení nové tlačítko s názvem "Stará grafika". Šlo by jenom o to, že NPC KTERÉ JSOU NYNÍ VE HŘE by měli staré jméno a také starý design. Odměny a HP by zůstali stejné jako jsou nyní.

    Příklad: Ledová kosa která se objevuje na mapách 11 až 15 by byla Santa Lucia + starý Santa Lucia design (+možná staré zelené moře?)

    jsem si vědom toho, že je tady těch NPC mnohem více než kdysi. Byl by to jediný nápad co mě napadl.
     
    Naposledy upraveno: 10/10/22
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    to by projít mohlo, stejně jako se přepínají designy 4 a 8 směrů. Uvidíme, zatím to vypadá že zájem bude. Pro jistotu předám více návrhů a uvidíme jestli něco vyberou.
     
    Cibulos458 tohle ocenil(a).
  19. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Cibulos458 ty si myslíš, že programátoři BP, kteří nedokážou zvládnout spustit bez problémů akce, které se opakují už x let, by něco takového zvládli? Já ne.
     
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Zase buďme spravedliví, Atlantidu spustili bez větších problémů. A to je docela velký upgrade.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.