reštart

Diskuze na fóru 'Technické problémy' zahájená uživatelem Godzik_SVK{KP}, 28/1/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    Dobrý deň chcem sa opytať je ešte stále reštart?
     
  2. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    ok možete zavrieť toto vlakno nešiel mi seafight po restarte ale dako som ti opravil
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Restart není bohužel odhaduji, že hraješ na Globální evropa 1 či 2 a ta má aktuálně hlášeno lagování a problém s aktualizací hlavní stránky, lodního deníku.... .
     
  4. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    išlo mi o to že po reštarte mi nešlo more vobec vypisovalu daku chybu s javascrip ale podarilo sa mi to vyriešiť
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Tak nevím v tom případě se jednalo o restart dřív než jsem šel na moře. Ale od 15:12 žádný restart nebyl. na hru jsem se načetl bez potíží. Akorát cca v 15:46 docházelo k problémů s aktualizací hlavní stránky a následně k úplnému pádu hry tak jsem myslel podle času tvého příspěvku, že myslíš to. Jelikož to hráč hlásil již o něco dříve na chatu CM.