Řešení problémů po zavedení AMS

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Sanroh-ČR, 17/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Dobrý den,
    žádám důrazně, aby konečně začal Bigpoint něco dělat s problémy ve hře (a nejen řešil platební oblasti). Jedná se konkrétně o :
    • neustálé odhlašování hry ... dnes asi 7x za sebou (a momentálně pořád nejsem na moři (podotýkám, že jsem ITák, takže jsem už vymazal pro jistotu 2x komplet cash pamět a komplet historii prohlížeče a nejen cookies) ... Popis problému ... odhlašuje mne to s odpočtem 30 sekund, přestože mám premium účet a v případě refresh (Ctrl+F5) mne to odhlásí okamžitě.
    • než se hra probere, nefunguje střelba (mj, jsem již takovým způsobem přišel o několik Admirál Lucia)... já jsem zjistil, že začne fungovat po sundání jednoho děla a pak se může ale nemusí dát zpět, spoluhráči zjitili, že funguje i zapnutí "knížek" (daleký dostřel), ale to někdy funguje až na poněkolikáté :(
    • některým spoluhráčům nefunguje změna rozlišení obrazovky moře (sám jsem nezkoušel)
    • po sestřelení mizí NPC až po několika (cca 5 a více) sekundách
    • a nyní perlička na závěr ... již půl hodiny se nemohu dostat na moře a ještě tam mají chybu při 20% loading in user ... CONGESTION ERROR ! ... Spojuji 3s... (odpočet 10 sekund do nového pokusu přihlášení) a asi by tam mělo být CONNECTION ERROR :(
    Podotýkám, že tyhle problémy se vykytly po nahrání nového systému AMS a po téměř měsíci pořád nejsou odstraněny !!! Problémy nemám pouze já, ale všichni (minimálně čeští) hráči.
    Hraji na Winfows XP nebo Win 7 (PC a notebook), v prohlížeči Mozilla Firefox v. 27.0.1 s posledním aktualizovaným Adobe FlashPlayerem !!!​

    Očekávám sdělení termínu odstranění těchto nehratelných chyb a protože jsem platícím zákazníkem Bigpointu, očekávám seriózní obchodní jednání. Mám koupeno premium, slonovinovou a ode dneška i ebenovou palubu.

    Předem děkuji Sanroh-ČR

    P.S. Jak by se vám líbilo, kdyby si vás v restauraci číšník všimnul až po půl hodině a po objednávce vám po další půlhodině donesl jen polovinu objednávky? Nebo se snad mýlím, že nemám nárok na solidní servis?
    P.S.2 Opravdu "fundované" rady moderátorů chatu ... "vymažte Cookies" ... jsou opravdu výsměchem hráčům a svědčí jen o úrovni přístupu BP k této hře. Myslím, že za 8 let, co hraji tuto hru, bych si zasloužil solidnější přístup a fundovanější moderátory (kteří občas neznají základní informace o hře).
     
    Naposledy upraveno: 17/3/14
  2. RAPTOR-CZ

    RAPTOR-CZ Zelenáč fóra

    no mja se musim pridat a nejen ze se nelze nalogovat na more ale take je zvlastni ze u jineho uctu mi to jde jsem taktez platicim hracem a doufam ze tuto chybu okamzite odstranite a hokus pokus si delejte nejlepe doma kde nebudete optezovat vasi neschopnosti PLATICI HRACE
     
    permonik3, Patriot.cz. a *booo* tohle ocenili.
  3. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Tak po skoro 4-ech hodinách se pořád nemohu dostat na moře :( Pro dnešek už to vzdávám a budu doufat, že restart něco změní.
    P.S. To zase bude akce :(
     
    permonik3 tohle ocenil(a).
  4. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Ahoj Sanroh-ČR.

    všetky Tebou popisované problémy sú dlhodobo hlásené, opätovne a niekoľko krát denne sa urgujú, emailom alebo priamou komunikáciou s RT. O všetkom sa vie, všetko je v stave riešenia, ale kedy a akým spôsobom sa budú chyby odstraňovať to nevieme. Nevieme aký vážny technický problém tieto chyby predstavujú a aká je doba ich vyriešenia.

    Čo sa týka toho, že si platiaci hráč. Nikto nikdy nikoho nenúti dávať do hry peniaze, je to každého slobodná vôla. Už keď sa niekto rozhodne do hry peniaze "vraziť", získava za to výhody oproti iným hráčom. Pokiaľ tieto výhody nemôže využívať, má právo od zmluvy odstúpiť podľa platných VOP.

    Samozrejme, je v záujme spoločnosti, aby neprichádzala o platiacich hráčov, ale naopak aby ich prilákala. Takže pokiaľ sa vyskytnú takto vážne chyby, určite sa pracuje na ich odstránení, ale takým spôsobom, aby nespôsobila ich opravy ešte viac škôd ako osohu.

    Keby som mala písať ako platiaci hráč, môj názor by bol taký, že stále prichádzajú veľké a dostačujúce príjmy, aby sa chyby mohli riešiť takýmto pomalým spôsobom.
     
    permonik3 a Patriot.cz. tohle ocenili.
  5. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    parada a do tohoto naprosto nefunkcniho paskvilu spustite narozeninovou akci, kde jsou dalsi predmety u kterých se dle zkusenosti da predpokladat ze nebudou fungovat a pri akci se vzdy zvedne pocet hrajicich , takze už to nebude sekaná ale stojící humus?
     
    permonik3 a *booo* tohle ocenili.
  6. klypsa

    klypsa Pisálek fóra

    Verbeia chod už s tymi rozpravkami starej matere dakde do edit, chyby v neprospech BP su odstranene do hodiny a chyby v neprospech hračov to jedno akych su stale len v rieseni ked mate taky dojem ze mate dost love takymto sposobom pojdete za chvilku po zobrani a zmizne vam tym aj vasa slava co vam stupla do hlav lebo rozum uz v nich zrejme nemate uspesnost hry nezavisi od Vas darmozracov ale od spokojnosti zakaznika toto by ste si mali uvedomit v prvom rade a hlavne vtejto dobe pokial nebude zakaznik uspokojeny pride zakonite krach !!!
     
    permonik3 a *booo* tohle ocenili.
  7. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    Podle platných VOP, můžu odstoupit od smlouvy ... . Tohle kdyby řekl můj spolupracovník nebo zaměstnanec, má okamžitě vyhazov!
     
    permonik3 tohle ocenil(a).
  8. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Ahoj klypsa,

    udelených 20 trestných bodov. Až sa začneš správať slušne, môžete o niečom diskutovať.

    Ahoj *booo*,

    tak to stojí vo VOP, takže je to len výňatok.

    Nakoľko bol dotaz zodpovedaný, žiadne ďalšie otázky k téme zamykám. Prípadnu diskusiu k čomukoľvek si môžete vytvoriť v sekcii tomu určenej.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.