Reputace Váleční psi

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Geralt64, 14/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Proč nedostávám za splnění úkolu (12x dabilla) reputaci Váleční psi? Odevzdám úkol a nic nedostanu. Další úkoly jsem nezkoušel, když mi první nic nedá. Má ještě někdo stejný problém?
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Je možné, že už máš plný počet? Možná je to stejné jako u reputace na trofeje.
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Jen doplním moc dobře si pamatuji, že jsme to tu probírali a dávali jsme dotaz dále. Jelikož původně bylo řečeno, že trofeje Váleční psi půjdou udělat až na 10 stupeň. Bohužel na dotaz nikdo nereaguje a tudíž nevíme jestli je nějaká hranice a případně jaká je.
     
  4. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    15000 jsem měl už dávno a dávalo to stále dál. Dneska mám 30680 bodů a najednou to přestalo dávat. Podle popisu zde na fóru bude u těchto trofejí 10 úrovní, ne jako u Commonwealthského lupu, kde jich je jen 5. Na poslední je potřeba 500000 Válečných psů. Když nebylo co dělat, tak jsem si je dopředu dělal a najednou to nejde.
    Kdyby se to u 15000 zastavilo, tak si řeknu, že to dál nejde a nedělám to, ale pořád to šlo, až asi před třemi dny jsem zjistil, že to nepřipisuje.
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Mě to nepřipisuje nad 15 000 už delší dobu. Jakmile jsem dosáhla hranice pro 5 lv trofejí, přestaly mi úkoly reputaci dávat. Je možné, že chyba byla to, že šlo nabírat reputaci i nad 15 000 a ted to opravili.
     
  6. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    OK, díky za info.
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Logicky by se měla reputace pro levely 6 - 10 dát dělat až tyto levely zavedou. Protože nám na dotaz nikdo nereagoval tak nevíme nic bližšího.
     
  8. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Ze začátku to omezené nebylo, polička šla dokonce upgradeovat rovnou na 10, omezili to až později.
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel doposud žádná reakce. Vlákno zamykám v případě, že by došla nějaká informace bude zde umístěna.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.