Reklamní banner na moři

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Sheriff_cz, 13/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sheriff_cz

    Sheriff_cz Pisálek fóra

    Ahoj, mám problém s reklamním bannerem, který omezuje zobrazení mapy= vše je posunuto dolů a tím pádem nemám přehled o munici, pirátech, harpunách a dalších věcí:mad:..zkoušel jsem jiný prohlížeč, aktualizování stránky, znovu-spuštění, nastavení v možnostech mapy, konfiguraci, obnovení menu i klikat na banner. Nenašel jsem ale žádný způsob odstranění, ani tam není žádný křížek, kterým bych banner odstranil.Má s tím někdo zkušenosti ? Může mi někdo poradit ? ;)
    Přidám i obrázek, když mi poradíte, jak ho přidat z počítače.
     
  2. Skyline12

    Skyline12 Zelenáč fóra

    Mě se tohle děje, když se přihlašuji na (přihlašuji se pomocí "www.seafight.com" a stejně mě to hodí tam).
    Někdy se stane, že mě to tam hodí a lítají mě všude reklamy. Zkoušim to do tý doby, dokud mě nenaskočí "www.seafight.cz". Nevim, jestli to je tvůj problém.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/12/13
  3. Sheriff_cz

    Sheriff_cz Pisálek fóra

    Já se vždy přihlašuji na www.seafight.cz ale o to tu nejde, jde o to, že mám částečně zablokovanou mapu moře tím stupidním bannerem...
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Sheriff_cz, co týče přidání obrázku, tak ten bys musel nahrát na nějaký server pro poskytování obrázků a následně sem vložit obrázek ve velikost dle pravidla. Co myslíš tím banerem není to toto
    [​IMG] .
    Pokud ano pak okno událostí je možné posunout stačí aby jsi levým tlačítkem myši klepl na zámeček ten se odemkne a pak je možné toto okno uchopit a posunout.

    Ahoj Skyline12, prosím vyvaruj se používání odkazů mimo stránky společnosti Bigpoint.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/12/13
  5. Sheriff_cz

    Sheriff_cz Pisálek fóra

    • Zbytečná citace.

    to co mi ukazuješ není reklamní banner!
    -ukazuje se mi nad mapou, klasický banner s reklamou na nějakou hru atp.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/12/13
  6. davidkriz1

    davidkriz1 Vycházející hvězda fóra

    tak to si musíš v prohlížeči v sekci rozšíření vypnou ty blbosti které ti tam tu reklamu zobrazují, pravděpodobně u toho bude napsáno "Nainstalováno třetí stranou"
    pokud máš google chrome, tak si najeď na Nastavení a rozšíření
     
  7. Sheriff_cz

    Sheriff_cz Pisálek fóra

    davidkriz1 díky, nastavil jsem si to na google chrome a už tam ten banner není.. ;)
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Sheriff_cz, vyvaruj se prosím zbytečné citaci. Pěknou hru nyní už bez banneru.
     
  9. ◄☺•Mo•No•☺►

    ◄☺•Mo•No•☺► Aktivní autor

    taky mi to dělávalo, ale na Opeře. na Chromu nikdy :)
     
  10. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Vyriešené, zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.