Raziel - International Community Manager

Diskuze na fóru 'Tým' zahájená uživatelem Raziel, 28/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Raziel

    Raziel Guest

    Ahoj všichni,

    jmenuji se Raziel a jsem nový Comunity manager pro Českou republiku a Slovensko.

    Dříve, než jsem se tu objevil jsem se živil opravováním elektroniky poblíž města, kde jsem žil.

    S hrami od BP jsem v kontaktu již několik let a je pro mě velká výzva pracovat v této společnosti.

    Těším se na brzkou spolupráci jak s vámi, hráči, tak i s moderátory.


    S pozdravem,
    Raziel.
     
  2. Cz-asassins-Cz

    Cz-asassins-Cz Rádoby autor

    Vítej
     
  3. bubucz

    bubucz Rádoby autor

    doufam ze budes lepsi CM nez tady jsou nektery CM
     
  4. BubuCZ on není CM :D
     
    Naposledy upraveno: 9/2/16
  5. Raziel

    Raziel Guest

    Jsem úplně něco jiného :)
     
  6. BŁAZON...!.[SVK]™

    BŁAZON...!.[SVK]™ Pisálek fóra

    Dúfam že bude v tvojej moci aj podávať sťažnosti na nehrateľnosť hry a chýb aby s tým niečo začali robiť :)
     
    (REACTOR) tohle ocenil(a).
  7. Raziel

    Raziel Guest

    To přesně ne. Ale moje parketa je něco jiného.
     
  8. Čo je tvoja parketa? :)
     
  9. Raziel

    Raziel Guest

    Práce na pozadí :) Víc ti k tomu bohužel neřeknu.
     
  10. TINKA15

    TINKA15 Rádoby autor

    Čau Raziel,ty budeš asi pěkný ptáček,protože z těch 4 příspěvku jsme se dověděli jen,že jsi-Comunity manager.Pokud neumíš odpovědět pořádně tak prosím ani neodpovídej.Ale aspon jde vidět,že jsi skutečně od BP,jen ještě nevíme na kterém pozadí pracuješ.Možná se to po dalších 4 odpovědích dovíme,ale pochybuji.
     
  11. BŁAZON...!.[SVK]™

    BŁAZON...!.[SVK]™ Pisálek fóra

    Presne kvôli tomu som čakal akú dá odpoveď....takže je nám úplne k ničomu :D
     
  12. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    Práce na pozadí?To jako že lezeš někomu do prdezadí?:eek:
     
  13. :D :D :D :D toto by ma chlapci nenapadlo :D

    Ale ako je vidieť má fóre často nie je.....
     
  14. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    Se ví,dělá na TOM pozadí:eek:
     
  15. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Raziel ale Sea už moc nehravaš pravda,asi skor ine hry.
     
  16. Raziel

    Raziel Guest

    Snažím se tak trochu od každé trochu :D
     
  17. Raziel

    Raziel Guest

    Ahoj námořníci a námořnice,

    je to již nějaký ten pátek, kdy jsem začal pracovat pro společnost Bigpoint GmbH se sídlem v Hamburku. Nic však netrvá věčně. Stejně tak jako jednou zemře naše planeta a vyhasne naše Slunce, i můj čas se u BP nachýlil ke konci. Rozhodně to není důvod smutnit nebo truchlit. Možná jsem to napsal trochu blbě, ale neumírám. Tedy ne v nejbližších 30 letech.
    Každopádně, nemusíte se bát, že by podpora hry skončila. Místo mě tu bude někdo jiný, kdo se o vaší komunitu postará lépe než jsem to dělal já.

    Pamatuju si jako by to bylo včera, kdy jsem jako hráč začal hrát hru Dark Orbit ještě na starém klientu a nejnovější lodí byl Goliath. Následně se objevila hra Battlestar Galactica Online, která mi pomohla se dostat přímo do centra dění v Hamburku. Byl jsem pak u zrodu, ale i zániku různých her. Viděl jsem věci, ke kterým se hráč nemá dostat, jako například různé koncept arty a nebo měl i šanci otestovat a i ovlinit vývoj některých novinek na her BP.
    Za sebe mohu říci, že to byl dobře investovaný čas. Ale jak jsem napsal na začátku. Nic netrvá věčně.

    Závěrem bych chtěl říci, že mi bylo ctí tu s vámi všemi být. Ať už někdy na chatu, na fóru hry a nebo především na podpoře, kde jsem vám všem pomáhal řešit vaše problémy, i když ne vždy se to povedlo k vaší spokojenosti.

    Jak jsme se vždy loučili na Galactice s padlými hrdiny:

    Tak pravíme!!!
    Tak pravíme!!!
    Tak pravíme!!!

     
    barcamilan tohle ocenil(a).
  18. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    měj se pěkně Razi :)
     
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Hodně štěstí v pracovním i osobním životě.
     
  20. CM_Miky

    CM_Miky Vycházející hvězda fóra

    Tak veľa úspechov v pracovnom a osobnom živote.