rank

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem 6nevada6, 4/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. 6nevada6

    6nevada6 Zelenáč fóra

    Ahoj chci se zeptat jak je možný že mi kolísá rank každých 5 minut třeba i o 5 mega ale ppak zase kliknu na hodnost a zese to vyletí třeba o 7 mega tak nechápu ......
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    hodnost se přepočítává několikrát denně. Běžně se mění mezi dvěma hodnostmi i několikrát denně.
    Pokud to s novým systémem nezměnili tak by měl na hodnost mít vliv i počet hráčů s určitou hodností.
     
  3. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Jak ve starém systému ovlivňoval hodnost počet hráčů s určitou hodností? To by mě fakt zajímalo.
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    jednoduše. Na každém serveru může být jen určitý počet určitých hodností. Od toho se odvíjí počet potřebných bodů pro další hodnost, který se průběžně mění podle toho kolik lidí dosáhlo určité hodnosti. Proto když lod odloguješ například s hodností mořeplavec a po x hodinách se vrátíš můžeš mít hodnost navigátor, protože někdo mezitím nahrál víc bodů než ty a dostal se mezi počet hráčů potřebných pro danou hodnost.
    Zkusím se poptat, ale myslím, že v novém systému to funguje stejně
     
  5. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Jo takhle to myslíš, dá se to tak brát. Já si ale myslím, že moji hodnost ovlivní hlavně počet bodů, které nahraju :)
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    to taky, ale pokud 5 hodnost může mít třeba jen 20 lidí tak se bere 20 nejlepších skóre a ty už jako 21 na ni nedosáhneš. Když někdo z těch 20 nebude hrát třeba týden tak ho doženeš, předeženeš a postoupíš v hodnosti a on s ní spadne. Další příklad je když někdo z té 20 přestane hrát tak se do té hodnosti dostaneš aniž bys hnul prstem.

    Nebo jinak. Na serveru kde bude 100 000 hráčů může mít hodnost Loďmistr 5% z těch hráčů takže 5 000 hráčů. Na serveru kde je ale 400 000 hráčů už tuto hodnost může mít 20 000 hráčů takže jim stačí mnohem míň bodů aby na tuto hodnost dosáhli. V hodnosti je docela dost proměnných.
     
  7. 6nevada6

    6nevada6 Zelenáč fóra

    dnes mi opět padli ranky uplně o nesmysl vubec tomu nerozumím a to dělám vše stejně každý den nahraju dost bodu ale tenhle týden je to uplnej nesmysl !!!!!!!!!!
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nejspíš nenahraješ dost bodů. Hodnost je ovlivněná nejen tím kolik kterých bodů nahraješ, co všechno děláš a jak dlouho, ale taky tím jak tyto věci dělají jiní hráči. Hodnost se pravidelně přepočítává a počet potřebných bodů je závislých na ostatních hráčích. Vysvětlovala jsem to výš.
     
  9. 6nevada6

    6nevada6 Zelenáč fóra

    jsem pomalu třetí na serveru co nahraje denně nejvíce bodu !