Rána z milosti / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 14/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Reaver

    Reaver Vycházející hvězda fóra

    *Storm*Shogun*Cz*: Mazlíka Mr. Cotton mohli získat pouze hráči z Německa, Francie, Španělska a Anglie za vyplnění dotazníku od BP. V ostatních státech tento dotazník nebyl dostupný a proto ani na fórech nebyla tato informace vyvěšena. Pokud vás zajímá, co umí, pak mazlík Mr. Cotton poskytuje 10% bonus k zisku zlata z NPC (Jako Ohnivý drak) a o 5% zvyšuje dosah viditelnosti lodě.

    Jinak k blížící se akci; želvu Cassiopeu údajně nepůjde zabít/zničit a za to, že ji budete střílet nedostanete žádnou odměnu! Odměna bude pouze pro celý server Cassiopeiina moc a pro prvních 300 v žebříčku způsobených škod této želvě! Proto je zcela na Vaší volbě, zda tuto želvu budete střílet a jakou munici použijete.

    Dále na první den je limit pro odměnu Cassiopeiina moc stanoven na 3.000.000.000 škod a odměnu server dostane pokud tuto hranici hráči dohromady na všech želvách dosáhnou. Nejspíš je to z FAQ jasné, ale pokud uděláte dohromady první den celkem škody např. 3.500.000.000, tak následující den tuto hodnotu musíte překonat, aby celý server opět získal Cassiopeiinu moc. A následující den opět a tak dál každý další den.
     
  2. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,chtěl bych se zeptat,pokud se nesplní ten denní limit tak odměny budou,nebo ne?
     
  3. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    ta "lod" se neda potopit, takze odmeny nebudou.......
     
  4. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,Arrow to jsem si přečetl taky že nejde potopit,já se ptal na limit a pokud nevíš odpověd,tak nevím proč na mou otázku reaguješ.o_O
     
  5. socient

    socient Komisař fóra

    on mysli denni odmeny v rebricku za Cassiopeiu ...
     
  6. Reaver

    Reaver Vycházející hvězda fóra

    Ty odměny pro 300 hráčů v žebříčku budou každý den bez ohledu na splněný limit, ale Cassiopeiina moc pouze pokud se splní limit.
     
  7. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra


    pokud neumíš položit otázku tak musiš čekat odpověd takovou jako ode mě

    pokud by ses zeptal zda budou odměny v zebricku pro 1-300hrače i když se nesplni denni limit tak bych neodpovidal,protoze neznam odpoved
     
  8. ☆°ΛήĐý°☆

    ☆°ΛήĐý°☆ Aktivní autor

    Z Technických důvodů se odsouvá začátek akce z 12:00 na 14:00. :D :D
    Naprostý Výsměch.

    Z Technických důvodů by jste měli Seafight zavřít a Opravit veškeré Chyby , které dodnes neumíte opravit a jen za ně dáváte nesmyslé věci :D :D

    Schválně si tu tentokrát budu psát čas , restarty a.t.d. Kdy přesně , začne akce fungovat Tak jak by Měla.

    Typuju , že tomu bude nejdřív zítra po ranním restartu Nejdřív :D
     
    Patriot.cz. tohle ocenil(a).
  9. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    vzdyt chyby opravujou, už jdou nahodit piráti....i když stále ne ten počet který by měl být:D:p
     
  10. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,Arrow,to mě mrzí že jsi nepochopil mou otázku,ale hlavně že jí pochopil Reaver a odpověděl mi.;)
     
  11. ===Demon===ATA

    ===Demon===ATA Rádoby autor

    jojo zase jejich problémy tak to spustíme až měsíc ne ? :D :DDDDD lol nevim kdo tam sedí u toho ale asi mu to moc nejde kkto..
     
  12. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,asi je to takhle-omg jak mi to ten šéf říkal?Červený,nebo zelený knoflík?:D:D:D
     
  13. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    tipovací soutěž..bude start akce v 16:00 nebo se posune )))),
     
  14. Wo®kOut™

    Wo®kOut™ Aktivní autor

    este ze sa da vyhovorit na technicke problemy :D o 16:00 z technickych problem sa akcia posuva na 12:00 dalsieho dna :D
     
    ~Biscuit~(CG!) tohle ocenil(a).
  15. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,pokud akce začne v 16:00:D:D:D,bude se tedy měnit čas na střílení eventu z 16:00 -16:00,nebo se sníží hp(3.000.000.000)?
     
  16. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    bych počkal až podle toho kdy to začne )))
     
  17. socient

    socient Komisař fóra

    4h/24h = 1/6 z 3.000.000.000 je to 500.000.000 cize limit by mel byt pak 2.500.000.000
     
  18. ☆°ΛήĐý°☆

    ☆°ΛήĐý°☆ Aktivní autor

    Tak s takovouhle věcí od BP nečekej.

    Za jejich chyby tu vždy doplácíme my , normální hráči a nezáleží jestli do toho nic nestrkáte za peníze nebo tam měsíčně nahážete 10.000,-

    Vždy to odneseme my :D
     
  19. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Diskusiu zamykám. Otvorená bude po spustení akcie.
     
  20. *kotě*

    *kotě* Zelenáč fóra

    chnapajici zelva mi nedava odmenu
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.