Protest

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆, 23/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Zaslouzime si odskodne za pretrvavajici chyby?

  1. Ano

    100.0%
  2. NE

    0 hlasy(ů)
    0.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆

    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ Perspektivní autor

    Opet musim upozornit na nehratelnost protze Vy ji asi nevidite.Chyby pretrvavaji,k nim se pridavaji 10ky jinych chyb.I pres podepsani podminek vyhlasuji PROTESTni akci.
    Mam pravo upozornit sve spoluhrace a zajistit aby nebyly nadale okradani,nejsem jak clenove tymu kterym na hracich nezalezi jen hamty hamty at mam vic jak tamti!
    Zatim mam v planu celou vec medializovat protoze BP VOP obchazi a porusuje protipodminky!

    PS:Ceskouslovensky tym opet vyzvu at odstoupi!pomlouvanim za zady spolecnosti Bigpoint a hry seafight nam vazne nepomuze!
    CHceme videt vysledky TRPELIVOST DOSLA!!!
     
    Naposledy upraveno: 24/3/14
    BlackOuts tohle ocenil(a).
  2. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Urcite chci nejakou nahradu ... ted jsem s ostatnimi sestrilel Typhona (zustalo mu 3 miliony HP) a odhlasilo nas to, protoze se hra kousla uplne. Zajimalo by me, kdo mi nahradi tech 40 kilo munice, co jsem do nej vystrilel :(
    P.S. To je jen aktualni problem, nebavim se o tom, ze jsem jiz nekolikrat psal na forum, ze jsem cekal 40 minut na prihlaseni atd :(
     
  3. ...mrňús...

    ...mrňús... Zelenáč fóra

    Ja už čekám skoro 4 hodiny,opravdu skvělá hra:(
     
  4. »**Sp!ko**©®«

    »**Sp!ko**©®« Zelenáč fóra

    myslim ze odskodne neni na miste nebo BP chyby nedela ,kdyz tak jenom hraci
     
    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ tohle ocenil(a).
  5. Odškodnění by bylo na místě ale radši at nic nedavaj... bud vi co by tim dalšiho pokazili :)
     
  6. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    ja zkousel pred par lety sestrilet behemonta sam a po vystrileni asi 400k elity mi to hodilo hlasku za 15 minut restart a taky sem nezadal zadnou nahradu bo to byla moje hloupost ze sem do toho sel a navic kdyz strilis event vystrilis do toho 100k a vice elity a vypadne ti internet od tveho poskytovatele a odmena se ti nepripise taky nebudes bombardovat sveho poskytovatele ze chces nahradu za to ze si nedostal v lodkach odmenu diky jejich vypadku takze nevim proc si myslite ze si neco zaslouzite za odskodneni :)
     
    Houba5*CZ*GE1*TEC tohle ocenil(a).
  7. Arzyk

    Arzyk Zelenáč fóra


    podle toho co si napsal tak nejspis tohle tema neni vubec pro tebe tak sem nepis
     
  8. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    sem rad ze me poucuju hrac ktery kdovi jak dlouho hraje a ma jeden prispevek na forum :)
     
  9. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    Maxtonsi,pises mimo misu,jde take o to,ze spousty hracu maji aktivovane ruzne bonusy ,ktere zaplatili a nemohou je vyuzivat,to je podle tebe v poradku? Koupis si auto a po zaplaceni zjistis,ze tam chybi motor,budes mlcet?
     
  10. →☆κɨƝg☆←

    →☆κɨƝg☆← Zelenáč fóra

    • Vulgarita, velikost písma, psaní s CapsLock
    EDIT
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/3/14
  11. ๑۩۞۩Rafaelo۩۞۩๑

    ๑۩۞۩Rafaelo۩۞۩๑ Zelenáč fóra

    Plně souhlaasímm odškodnění by bylo na místě já osobně se nemohu dostat na moře už druhý den a problém pořád přetrvává
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj →☆κɨƝg☆←, dodržuj prosím pravidla. Nedodržování pravidel opravdu hru neopraví.
     
  13. Arzyk

    Arzyk Zelenáč fóra

    • zbytečná citace a doubleposting

    :)) mam novy ucet .. 2 roky jsem nehral :) na sea me bude znat vic lidi jak tebe tak se nepovysuj :))

    nikdy jsem nemel potrebu psat na foru
     
  14. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Arzyk,

    dodržuj prosím pravidla fóra více ZDE.
     
  15. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    maxtons, si totálně mimo mísu
     
  16. kuba45.cz

    kuba45.cz Zelenáč fóra

    Souhlasím s odškodněním. Nakoupil jsem si určitý balíčky, které stojí spoustu peněz a když se chci přihlásit nedostanu se na mapu. Peníze mi nikdo nevrátí. To neni fér nemyslíte ? Je sice hezké, že slavíte 8 let, ale nebylo by lepší vychytat chyby ve hře ? Tímto okrádáte spoustu lidí.
     
  17. †R.I.P[†]

    †R.I.P[†] Znalec fóra

    BP-fakt už mně to štve pořád jedno a to semí mi tu píše na co je akce když nemužu hrát rači zpravte hru a nedělejte nějaké akce cca 2hodiny logování a pořád nic fakt už BP nepřemíšlí lidi tam posílají realné peníze a hra stojí za nic tak to fakt BP chce přijít o další lidi :((
    CONGESTION ERROR ! ... Spojuji 6s...
     
  18. kuba45.cz

    kuba45.cz Zelenáč fóra

    Souhlasím s tebou ty ceny za perly, balíčky atd jsou přehnaný. Vedení by také jednou mělo dát a né lidem jen brát.
     
  19. ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆

    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ Perspektivní autor

    Pratele, diky omezene konverzaci se stejne nedomluvime.Vsem nam jde o stejnou vec,proto Vas zadam o podporu a ne vyvolavani rozbroju.
    Maxton -pokud ches napadat hrace(co hraji seafight dele nez ty)a nabouravat moje tema prvne se zaregistruj na global 1 .
    Doufam ze timto trapnym vystupem vse skoncilo a nebude se to nadale opakovat.

    Dale bych chtel poprosit tym ,aby zapracoval na "natlaku"na vyvojare hry.Neni vazne prijemne se prihlasovat na more nekolik hodin !

    Moc lidi neveri ze neco anketa zmeni .ale chci podekovat vsem co doposud svuj nazor aspon nejak dali najevo.
     
    Houba5*CZ*GE1*TEC tohle ocenil(a).
  20. †R.I.P[†]

    †R.I.P[†] Znalec fóra

    Náš team nic neřeší jen berou odměny za nic tak to jim stačí žádný odmněny za nenalogování do hra by bylo pro všechny hráče ale oni chtějí jen něco pro sebe

    PS:nevím na co tu jee CM_Sony který nehraje a bere odměny místo toho aby tak šel někdo kdo ti odměny si zaslouží a využije je a o TL rači nemluvím
     
    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.