Prosím o vysvětlení (Rychlá oprava)

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem fearless, 1/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. fearless

    fearless Zelenáč fóra



    Chtěl bych se zeptat jak se dá rychle opravit jako to dělaj borci na tom videu? Co k tomu potřebuju? Protože já opravuju 1000 bž/s a to mam opevko,talenty,prémko děkuji.
     
    Martin889988 tohle ocenil(a).
  2. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    fearless To by zaujimalo aj mna . Mam to iste asi tak čo ty a opravuje my to cca 1100-1200 bž/s bez drahokamu. No stačilo by my keby som opravoval aspon s polovice tak jak v tom videu
     
  3. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj fearless,

    chyba byla předána dále. Tak jak je v jiných tématech a je jich tu v poslední době více než dost nebudu zde kopírovat FAQ, to by bylo asi zbytečné, v první řadě drahokam optimální je 19 st. Na videu je vidět doba eventu, kde bylo možné zakoupit nebo ještě mít booster. S těmito bonusy se dá dosáhnout velmi dobré rychlosti.

    pěkný den
     
    ЌŔǚΜρΐΐК tohle ocenil(a).
  4. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    :D:D:D...bugy bugy do puldruhý ty kamene:rolleyes:
     
  5. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Tak já třeba na videu vidím akci "Hněv oceánu" a co si teda pamatuji tak se dala koupit jen munice v platebce takže jestli měl nějaký booster tak leda z akce co byla před tím což je je reálný, ale těžko posoudit když nevím kdy přesně bylo video natočené, ale vzhledem k tomu co bp s touto hrou provádí si spíš tipnu na nějaký bug !
     
  6. fearless

    fearless Zelenáč fóra


    A tak je to chyba nebo je to možný ? nepochopil sem to z toho co si psal podle mě teda používaj nějakej bug protože i kdyby měli ten boost z eventu 50k bž/s nedaj ani náhodou(NEVÍM DLOUHO JSEM NEHRÁL). S těmito full loděmi je opravdu těžké bojovat už se mi kolikrát stalo že sem ho skoro měl dal mi kouřovku přeskočil mapu za 5 sekund byl z5 opravenej a sundal mě :-( To nemá cenu ani hrát
     
  7. Borec

    Borec Perspektivní autor

    ja mam booster na opravu este doteraz... ziadny bug
     
  8. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    :D:D:D..ale Ty jsi BOREC a to je o něčem jiném....někteří ho mají permanentně po dobu přemka:D:D:D:D
     
  9. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj fearless,

    chyb je v opravě lodi celá řada, jedna z nich je např. ve znázornění, další a další je ... nechci uvádět, protože bych jen zase dával prostor pro hráče, co zde jen honí počet příspěvků a k ničemu konstruktivnímu by to nevedlo.

    Pokud se ptáš na můj osobní názor, opravuje to správně o bug se nejedná, ale je to dle mého nedomyšlené a brzy to někdo změní.

    Ahoj fundarkangels.cz,

    bohužel zase plácáš hlouposti, nic jiného k tvému příspěvku napsat ani nemohu, stačí když se podívám na tvých 50 předešlých příspěvků, bug/*** je tvé nejčastější slovo a ve skutečnosti o opravě nic nevíš nebo mlžíš.


    Ahoj DarkAngels-CZ,

    když už zde uvádíš takováto tvrzení, tak jistě víš na kolik dní jde tento booster zakoupit nebo alespoň šel, u pilného autora bych to očekával.

    pěkný den
     
  10. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Že je to správné, tak v tom s tebou Mirku nemůžu souhlasit. Pokud s někým bojuji, ještě ho střílím ledovkou, abych mu tu opravu stížil, on má před přeskokem 200k HP, přeskočí na jinou mapu, já během 2-3 vteřin za ním a on už má 400k HP, tak to rozhodně správně není. Od té doby, co se rychlost opravy dost podstatně snížila (a nikdo z BP není schopen hráče informovat, jestli je to chyba nebo jestli to tak má být a chybu jsme měli několik let), já opravuji 200k HP o dost déle, než několik vteřin. Nehledě k tomu, že pokud ho střílím ledovkou, tak by měl opravu po každé následné ráně znovu zapínat, což by mělo opravu samozřejmě zpomalit.
    Nevím, jestli se jedná o bug nebo o nějakou chybu, ale podle mého názoru to správně není.
    Nejde ale jen o opravu, podezřelá je i spousta dalších věcí. Např. jsem potkal hráče, který mi dával ránu 70k. Troufnu si říct, že s mojí obranou to taky není normální. Nebo jiný hráč, který mi dříve při souboji byl schopen sundat maximálně štít, mě najednou bez problémů topí.
     
    .•ƇŢŴȨȒȨƇ•.EUK tohle ocenil(a).
  11. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    tak se zeptej kamaradů z DIE,rádi Ti to určitě vysvětlí ;)..Jinak
    Míro ale já mám boostr na opravu skutečně na 342662451 dní,tak jedinej kdo plácá jsi Ty a nejčastější slovo bug..Ty asi budeš taky pěkný kvítko že..DD
    Jinak na G6 teď lítaj Turci s nekonečnou rychlostí,3 mega základ a do Svobody střílí za mega,ale to zase jen plácám..DD..Mirečku,zkus si najít Evičku utišitelku a nech mě plácat,jelikož tato hra už je jen o placení a podvodech,je na tom postavená..
     
    Naposledy upraveno: 3/10/16
    Remiel tohle ocenil(a).
  12. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Stou obranov to bude tiež nejake spackane. Včera do mna na mape behemonta davaly NPC rany za 750zasahovych bodov a dnes rano už my beru 1300 s tou istou lodou a tym istym nastavenim. Naročky som skontroloval aj mazlika a sprievodcov a všetko my sedi ako ma a aj tak je tam rozdiel 500 ZB. Inač k tej oprave Ful opevnenie na opravu na 7 stupni, talenty na opravu 6 stupen ,premium, opravar1,2,3,4,5 stupna a dnes som si to zmeral rychlost opravi bez kamena. Počiatočny stav 42 000HP konečny stav 429000 HP- 4 minuty a par sekund. Trochu nechutne moc.
     
    Naposledy upraveno: 3/10/16
  13. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    DarkAngels-CZ:
    1. jestli si myslíš, že jsem tak blbej a nezkoušel jsem zjišťovat, o co jde, tak se pleteš. Bohužel ti, kteřých jsem se ptal neví, jak takovou dmg udělat. Prozraď mi prosím, koho z DIE se mám konkrétně zeptat.
    2. pokud se tu bavíme všichni o stejném boosteru na opravu (ikona "kladívka"), kterej jde při akcích nakoupit tuším na 10 dní a ty ho máš na to číslo, který snad ani neumím přečíst, tak v tom případě tady pořád nevykřikuj něco o bugerech.
     
  14. NσStress*

    NσStress* Aktivní autor

    Ahojte, souhlasím s Mirkem že se nejedná o bug ve hře, v tom smyslu, že lod opravdu může opravovat tak rychle, ale zase souhlasím s Geraltem, že pokud nekoho střílím ledovkou/krakení atd., mela by jeho oprava skončit, jenže u nekterých si toho vůbec nevšímam, a příjde mi, že jim to opravuje i přes ty udeřené zásahy.
     
  15. ..Emkos..

    ..Emkos.. Perspektivní autor

    Ne jen na G6 lítaj lodě s nekonečnou rychlostí a základem 3Mega hp + 1,5M štítu.. Dokonce mě střílí po 160K hp.. A to mám fullku stavěnou na boj (Tedy brutální redukce zásahu a poškození). Takže to fakt nechápu.. A ta rychlost je fakt mazec. kdybych to měl přiměřeně spočítat tak si troufnu říst že mají rychlost 9999. minimálně. A toto se děje na Americe.. S tou opravou zdali je to správně či ne si netroufnu říct. Ale pokud to správně je tak jen pro polovinu hráčů protože ta druhá polovina využívá nějaký bug který jim opravuje nějak záhadně furt a rychle.
     
  16. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    NoStress*, mám na opravu kámen 36% (18. lvl), ale tak rychle neopravuju ani náhodou. Teď už je možno udělat kámen lvl 22, ale dělo se to již v době, kdy byl max lvl 20, tedy 40% na opravu. Nevěřím, že by ta 4% udělala takový rozdíl. PS: všechno ostatní na opravu, co jde, mám na max.
     
  17. NσStress*

    NσStress* Aktivní autor

    Geralt64, měl jsem také 18lvl, udelal jsem 19lvl a skočilo to neskutečně.. opravdu ten jeden lvl udela moc.. ale POZOR, pak jsem slyšel že 20lvl kámen už není skoro žádná změna, tkž ideal je 19lvl. Všechny tyhle hodnoty a informoce jsou před tou zmenou opravy rychlosti.. počítal jsem to a s 18lvl jsem opravil 500k hp za 10s a s 19lvl jsem opravl 500k hp za 5s... ted po tom jejich uptade jsem se s 19lvl vratil na tech 10s... všechny tyle hodnoty jsou s kladívkem na opravu a prostě uplne se vším co s opravou souvisí na max
     
  18. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    OK, díky, udělám co nejdřív 19ku :)
     
  19. ..Emkos..

    ..Emkos.. Perspektivní autor

    Trošku mimo mísu.. Může mi někdo vysvětlit jaký je rozdíl mezi Redukcí průběžného poškození a Redukci poškození ??
     
  20. ツ乂乂乂ΚΤΜツ

    ツ乂乂乂ΚΤΜツ Perspektivní autor

    redukcia poškodenia je proti dmg superových diel, teda z 40k na 35k napriklad a redukcia priebežného poškodenia je proti ohnu z ladovky, krakenky, fosforky... tomu dodatočnému
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.