Proc je hraci zamlcovano kdo ho zabanoval?

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆, 25/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆

    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ Perspektivní autor

    Dobry den ,stale mi vrta hlavou proc nemohu vedet kdo mi udelil ban.podle podpory je to tajne ,ale nevidim duvod,pokud ma dana osoba ciste svedomi a neobesla podminky a pravidla hry a co je dulezite mela osoba zrovna svoji smenu?je zajimave ze nestihate sledovat dotazy hracu ale zpetne banujete odpovedi zpetne nedostavame ?plno otazek .Odpoved ze jsme urejpany global a ze jini to nedelaji neni odpovedi ale vymluvou!!!
     
  2. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    presne tak a jeste bych dal at si daj nicky stejne jake maji normalne na mori pac se mi zda ze nekteri hraci maj protekci at napisou co napisou tak bud cm nereaguje vubec celou dobu nebo napise jen at se sklidni a kdyz napise nekdo jiny zadna domluva nic hned ban nebo kik a kdyz se zeptas za co napise neco by se naslo at neprovokuju tak kde sme

    a nebo nebrat na cm hrace co to hrajou pac pak ma vyhodu celej cech a to taky neni fer
     
  3. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Zamykám. Veškeré dotazy k práci teamu je potrebné smerovať na podporu hry, prípadne využiť iné dostupné kontakty v Tiráži / Impressum.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.