Problémy se serverem 634

Diskuze na fóru 'Oficiální oznámení' zahájená uživatelem Leo., 2/9/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Ahoj piráti,

  Včera jsme ztratili US server 634. V současné době děláme vše pro to, abychom z něj obnovili všechna data. Je to hodně informací a budeme se muset snažit je získat zpět pomalu a opatrně, proto to může nějakou dobu trvat. O našich dalších krocích Vás budeme průběžně informovat.

  Zatímco hráči z 634 nebudou mít přístup ke svým účtům, jakmile se pokusí přihlásit budou přesměrování na US 1. Zde dostanete nový základní účet, ale zároveň Vám bude připsaný pěkný balíček, který zvýší Váš pokrok. Víme, že to nebudou lodě jaké jste měli, ale doufáme ve Vaši trpělivost. Mezitím naši technici pracují na obnovení dat a tým pracuje na kompenzačních plánech.
  Bohužel informace týkající se cechů zatím nejde obnovit, takže neváhejte a vytvořte nové. Později se k tomuto tématu vrátíme, jakmile budeme mít více obnovených informací.
  Omlouváme se za způsobené nepříjemnosti.
  Zkontrolovali jsme všechny ostatní servery a jsou v bezpečí.
  Díky za podporu piráti!

  Váš Seafight team
   
 2. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Ahoj piráti,

  Slyšeli jste tu novinku? Globální Amerika 2 alias server 634 je zpět. Podařilo se nám obnovit všechna data než se server zhroutil.
  Chybí pouze posledních 9 hodin hraní, ale mohlo to být mnohem horší!!
  Je to škoda, ale vyvážíme to menší kompenzací pro hráče serveru 634.
  Kompenzace bude zarezervovaná na hráčské účty během dne při přihlášení a bude dostupná až do 26.9.2022 aby pokryla všechny hráče, kteří se na server vrátí.

  Jsme rádi, že uvidíme naše statečné piráty zpět na moři!

  Váš Seafight team
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.