Chyby Problémy s novinkami 2

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Geralt64, 21/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    https://board-cs.seafight.com/threads/problemy-s-novinkami.56297/#post-363724
    1.9.2016 jsem založil vlákno (viz výše), že špatně fungují 2 novinky uvedené do hry: možnost přidání lišt rychlého vybavení a cechovní diplomacie. A ejhle, jako už mnohokrát, chyby opravené nejsou, ale vlákno je zamčené.
    "Bez další reakce, zamykám". Kouzelná formule :)
    Zakládám tedy vlákno znova a očekávám jeho zamčení až po sdělení: Chyby jsou opravené.
    Aby nedošlo k zamčení vlákna, tak se budu každý týden ptát, jak to s opravou je. Už mě opravdu nebaví minimálně jednou denně přenastavovat při přihlášení celé moře a každý den v cechovní diplomacii označovat barevně cechy, které jsem již označil x krát.
     
    ™Žїђad₤o^ a Silent_knight tohle ocenili.
  2. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Ahoj Geralt64!

    Toto je dlhodobo hlásený problém a momentálne sa v hre opravujú zásadnejšie chyby. Takže osobne nečakám, že oprava príde ešte tento kalendárny rok.
     
  3. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Geralt64,

    samozřejmě založit vlákno můžeš, o tom žádná, taktéž v něm můžeš psát, nastavené pravidlo je po měsíci neaktivity se vlákno zamyká. To co píšeš není špatné, ale také jsi si jistě několikrát všiml, že jsme na nějaké vlákno zapomněli a ono po roce, když hráč reaguje to také není úplně v pořádku.

    Vzpomněl jsem si na jeden vhodný příklad z minulosti:

    citace hráče:

    "jakto že mi nejde při MHH nakupovat světelná munice a je jen v platební oblasti"
    další reakce po roce od jiného hráče
    mě také stejně jako .... nejde nakupovat světelná munice ...
    také jsem nereagoval, v první řadě bych musel napsat, že se musí kouknout na datum založení a v druhé řadě jsem to měl již dávno uzavřít.

    Také jak jistě víš, oprava chyb je oznámena v "patchday" příslušný rok a měsíc a zpětně do vláken se to nepřepisuje (ani bych to nedokázal), například při posledním eventu bylo založeno hráči 10 témat (s tímto nesouhlasím, mělo by to být v jednom), někdy nejde o technický problém, ale o neznalost hráče, tato všechna budou po měsíci uzamčena s touto kouzelnou formulí.

    Ještě jedno malé rýpnutí, v jednom vláknu čekám na tvoji odpověď, abych to mohl uzamknout, ale pokud neodpovíš, také se svět Seafight nezboří a po měsíci uzamknu ;), poměrně často hráč neodpoví ani to "aha to jsem nevěděl", ale neber to osobně ty jsi skalní příznivec fóra, tak to má být :).

    pěkný den
     
  4. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Nevím přesně, které vlákno myslíš, s tou odpovědí. Jediné, co si pamatuju, bylo vlákno s otroky 2. stupně, kde jsem měl napsat, jestli se mi to objeví. Ale já se stále ještě nedostal pod těch 15 nebo 16 dnů, takže stále ještě nevím. Pokud jde o něco jiného, tak mi to prosím připomeň a já to hned napravím.
    A pokud jde o uzamykání vláken: myslím, že už jsem to tu psal, ale mně přijde nesmyslné, zamykat vlákno, které se týká aktuálního a stále neopraveného problému. Chápu, že rok starý problém s nákupem světelky už asi aktuální není, ale tyhle dvě "novinky" stále aktuální jsou. Nevím, kolik hráčů s tím má problém, ale mně opravdu neuvěřitelně štve přenastavovat každodenně moře. Třeba se přihlásím, je to v pořádku, potom musím z nějakého důvodu dát F5 a moře je rozhozené a můžu začít. Už jsem v tom získal takovou praxi, že to mám hotové za 1-2 minuty, ale přesto mě to dost otravuje. To samé platí o cechovní diplomacii - jeden den si cechy označím, druhý den jsou opět některé z nich žluté a zase můžu začít.
    Informace o "Patchday" samozřejmě sleduju, ale tyhle 2 problémy se tam ještě neřešili. Asi by to chtělo zaurgovat. Jenže na to vy mi napíšete (jako vždy), že urgovat to nemá cenu. Ale já jaksi nejsem zvyklej jen držet hubu a čekat než se něco stane. A proto já tady opravu těchto chyb urgovat budu.
    Jak už jsem psal, obě novinky jsou fajn a přínos pro hru, ale museli by fungovat správně a bez chyb. A toho bych se chtěl dočkat.
     
  5. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Geralt64,

    ano toto vlákno, ale není dobré ho zde řešit, jen se k tomu zbytečně někdo přidá, uváděl jsem to jen jako příklad, aby jsi se vžil také trochu do naší role.

    Nesouhlasím s tím, že se dlouhodobě trvající problémy neurgují, to není pravda, jediné co nemá cenu to urgovat každý den/týden, věřím, že nejsme jediný team. Psát opakovaně to zde můžeš nikdo tě v tom bránit nebude, jen tě budeme dokola stejně odpovídat.

    Souhlasím, že je to jedna z nejlepších funkcí za poslední dobu, dříve se používal Gildident dnes už může být asi zapomenutý.

    Dále souhlasím, že by bylo lepší se zaměřit na funkčnost, např. na úkor častých akcí, dříve bylo 5 akcí za rok dnes 50 bohužel to neovlivníme a jen se opakuji.

    pěkný den
     
  6. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Dle dnešní informace z "Patchday" by už konečně mělo být opravená chyba s nastavením moře po odhlášení nebo F5. Kéž by to byla pravda, uvidíme :) A ještě tu "Diplomacii" :p
     
  7. Čo tak najprv vyskúšať a potom písať?? Všetko funguje tak ako má Geralt, netreba ešte pred tým ako to sám vyskúšaš hneď zhadzovať a podrypovať......

    Opravy sa vydarili a mňa milo prekvapili :)
     
  8. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Nezhadzujem, ani nepodrypujem. Jen jsem si přál, aby se oprava toho, co bylo v "Patchday" podařila. Zatím to vypadá, že podařila. Ale rozhodně si nemyslím, že všechno funguje jak má, to pravda není. Jen si zkus v "Cechovní diplomacii" označit cechy. Druhý den, někdy i hned ten samý den, je můžeš označovat znova, tak tady nepiš, že všechno funguje, jak má.
    8.12.16 Takže nastavení moře opravdu funguje - od opravy jsem ho ani jednou nemusel přenastavovat. Tak ještě prosím tu "diplomacii".
     
    Naposledy upraveno: 8/12/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.