Problem v hre,pomožte mi prosím.

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem *-the-legend-*, 24/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *-the-legend-*

    *-the-legend-* Zelenáč fóra

    Zdravím vás,mám problém a to nasledovný:zapnem hru seafight,ide mi všetko v pohode,no keď sa dostanem do nejakej záťaže napr:zautočim na niekoho alebo on na mňa,tak mi hneď more zruší,obraz tiež teda iba čierna obrazovka a na nej nadpis:Shockweave flash has crashed.neviete mi niekto poradiť čo s ým?ako to odsrániť?už ma to nebaví :/ Budem vďačný za rady :)
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *-the-legend-*, některé užitečné informace pro bezproblémový chod hry máš ZDE. Také pro slabší počítače, ale i pro ne tak úplně slabé se dá upravit pár věcí na mořské mapě. Když si načteš mapu moře dáš nahoře tlačítko "Možnosti" dále klepneš na "Grafika" zde si dát kvalita zobrazení ideálně na "Nízká". Také v podnabídce "Animace" a "Životní prostředí" si můžeš povypínat jednotlivé efekty které uznáš pro tebe za nepotřebné. V Životním prostředí klidně všechno tam si myslím, že nejvíce zatěžuje PC "Animovaná voda".Přeji pěknou hru.
     
  3. *-the-legend-*

    *-the-legend-* Zelenáč fóra

    • Zbytečná citace+Doubleposting.
    diky za radu :) oskúšam

    a ešte,ktorú verziu si mám z flashplayera stiahnuť?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/12/13
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *-the-legend-*, prosím pro příště se vyvaruj zbytečnému porušování pravidel jako je zbytečná citace a doubleposting viz pravidla ZDE. Co se týče verze Flashplayeru hlavní je mít vždy jen 1 nejlépe tu nejnovější pokud nemá nějaký problém. Přeji pěknou hru a pěkné svátky.
     
  5. *-the-legend-*

    *-the-legend-* Zelenáč fóra

    ja tomu nechápem :( všetkému čo tam piše :/ neviem to nastaviť,vždy mi to robí :(
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *-the-legend-*, mohu tě poprosit o nějaké podrobnější info co konkrétně vše nechápeš. Jestliže se ti stará někdo o počítač, tak nejlepší máš poprosit jeho, aby sis tam případně něco nepokazil. Nebo pokud jsi myslel, že ti to dělá něco jiného, tak buď prosím konkrétnější, pod smajlíkem si můžu jen domýšlet a ne se ti snažit co nejlépe pomoci a poradit.
     
  7. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    Ahojte no chtěl bych se zeptat kde jsou pravidla minihry ještě jsem to nenašel,kdo mi porad,kde se to dočtu, díky moc
     
  8. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    sry že to píšu sem,tohle forum je hrozně nepřehledné a pra se aby se tu vyznalo
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!, minihry jestli myslíš konkrétně čarovné vstupenky a vstupenky tak se jednalo o akci Karneval duší 8. 8. 2013 - 24. 8. 2013. Pouze vstupenky zatím zůstaly. Nebo co konkrétně myslíš ?. Přeji pěknou hru.
     
  10. ☆°ΛήĐý°☆

    ☆°ΛήĐý°☆ Aktivní autor

    Plugin Shockweave flash je Problém vícero hráčů né jen tvůj.

    Nejlepší je asi Komplet aktualizovat veškeré Adobe systémy a některé ovladače v PC.
     
  11. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Bez ďalšej reakcie, zamykám a presúvam do archívu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.