Problem v DMG

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem ICaRuS_SVK, 2/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ☆°ΛήĐý°☆

    ☆°ΛήĐý°☆ Aktivní autor

    já měl původní dmg
    bez prachu 5.900 - 6.600
    s prachem 7.400 - 8.100

    Teď po AMS mám dmg
    Bez prachu 6.100 - 6.800
    S prachem 7.500 - 8.500
     
    Ŧ-šincekCZ-1-UEK tohle ocenil(a).
  2. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj "~=vandi=~(UEK),

    800 je hodně, nevypršelo Ti DMG ze svitku, naleštěné hlavně, mojovka nebo požehnání?
    Pokud máš vše jako dříve, pokus se deaktivovat opevnění a znovu ho aktivovat, zkontroluj si design a mazlíka (pokud máš na DMG) opětovnou deaktivací/aktivací.
     
  3. HΣŁM¥S

    HΣŁM¥S Perspektivní autor

    No dříve jsem se pohyboval okolo 6000 dmg (už nevím přesně) a teď jsem se vrátil po půlroční pauze, 5% svitek + Naleštěné hlavně a 7100 bez prachu... Jsem spokojený :)
     
  4. Wo®kOut™

    Wo®kOut™ Aktivní autor

    cawte chcel by som sa opytat dal som rohy z 3 na 5 a nedvihlo mi to dmg vobec.. absolutne... mam 19 eli level,rohy na 5 sextant na 3, dela na 3, talenty mam OGOUN na dmg vsetko a davam len 4600-5100 max ??? co to je ?
     
  5. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    A máš aj zodpovedajúci lvl slotu? Resp vyšší? Ak nie tak problém je tam
     
  6. Wo®kOut™

    Wo®kOut™ Aktivní autor

    mam na 5 slot otvoreny :) kusok o hre viem tak preto ale inac diki :) neviem kde moze byt problem
     
  7. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Wo®kOut™,

    pokud máš rohy na 5 st. zároveň slot na 5 nebo 6 stupeň, musíš poznat rozdíl, pokud ne, špatně se Ti to aktivuje, opětovně deaktivuj, vše pořádně pročisti, několikrát vystřel ať vidíš rozdíl a potom znovu aktivuj opevnění.

    U tvého DMG bych jen střílel na prázdno, nepoznám z jedné věty kolik čeho máš, 19 eli. level ubírá 3%, nejdůležitější ze všeho je počet děl (205-257) v DMG 0-2000.

    pěkný den
     
  8. Slůňe_CZ

    Slůňe_CZ Pilný autor

    mam dotaz mam rohy na 6 sextant 4 v talentech npc ful plus prach ful plus dostřel ful i tou pravděpodobností mojo paluba kanony na 4 v opevku 16 procent z designu a bere mi to s prachem admi dělama 8500 z prachem což je dost malo co stím mám dělat?
     
  9. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    to je pdľa teba málo? ak nemáš paluby za eura tak to je dosť veľa.. ja mám všetko na full aj paluby za eura a mojovku.. delá cca pol na pol 60 ky a admi a design ktorý má dávať 16% ale dáva 15 xD a strieľam cca 9300.. takže dávaš primerane na to čo máš
     
  10. Wo®kOut™

    Wo®kOut™ Aktivní autor

    No takze Mirek. Diel mam 211 dizajn mam zimny mne dava 12% a neviem co by som ty mohol napisat aby pomohlo. Ked nieco este budes chciet napis. A mne ide o to ze taky dmg este vacsi som mal predtym ako som zvysil rohy na 5 z 3 to ma najviac hneva. A pisal som aj na podporu a ze to preveria ale neviem kedy... A slune 8500 ty je malo bez palub a ze nesi ful? Podla mna dost
     
  11. Slůňe_CZ

    Slůňe_CZ Pilný autor

    lidi ale ja takhle beru už od eventu calipso a to sem už za tu dobu zvedl o 6 až 7 procent lod a věci oto mi jde a na dmg to není vidět oto mi jde a kamoš co ma to stejne co ja bere o 1000 vic dutou jak ja a ma vše na stejno jak ja
     
  12. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    no tak žeby bral 9500 bez full dmgu sa mi nezdá :D ale to je vedľajšie... bp zasa rozhasilo ten dmg lebo ani designy nepridávajú niektorým to čo majú...
     
  13. Slůňe_CZ

    Slůňe_CZ Pilný autor

    bere přesně 9 540 duta s prachem
     
  14. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Wo®kOut™,

    stejný závěr, nemáš správně zaktivované opevnění

    211 elitních děl (50,55,60L)
    0 % bonusová mapa
    12 % design
    12 % TB NPC
    0 % rohy

    mělo by to střílet cca. zaokrouhleno 4700 - 5200 ( v toleranci), pokud se Ti podaří zaktivovat opevnění budeš střílet cca. o 250 více pokud chceš střílet 8500 -9500 to bohužel s 211 děly prostě nejde. Bohužel na tvůj účet nevidim a proto Ti více neporadim.

    (je to pouze můj výpočet, před zavedením AMS systému, po zavedení je chyba ve prospěch hráčů a již jsem tu o ní několikrát psal nejčastěji v dohadech o designu s 16 %)

    Ahoj Slůně_CZ,

    pokud máš jen 205 + 10 (mojovka)+ 8(děla 4st.) = 223 děl s 16% designem a střílí ti to 8500, tak patříš mezi ty šťastlivce, mělo by ti to střílet s full vlastnostmi cca. 7500 - 8100.

    9540 je reálné číslo s 257 admirálskými děly, nyní pokud je též "šťastlivec" tak již s 247 děly, ale 223 děl je málo, tomu se mi nechce věřit ...

    pěkný den
     
  15. Wo®kOut™

    Wo®kOut™ Aktivní autor

    a striela mi to 4500-5100 a dela mam admiralske 198 a zbytok 60.a nepotrebujem zatial strielat 9000 ale staci mi 7500 s prachom a takych 6000 bez prachu. a co mam stym urobit ?:/
     
  16. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Wo®kOut™,

    proto se ptám vždy na začátku co všechno máš, jinak jsou to jen výstřely do tmy...

    admirálské dělo přidává 2 body ke každému dělu, takže si můžeš přičíst 396, na tvém místě bych vše dal do skladu, vše daktivoval včetně talentů a postupně přidával děla a vlastnosti a pozoroval rozdíly. Po té společně s podporou řešil postup.

    pěkný den
     
  17. Wo®kOut™

    Wo®kOut™ Aktivní autor

    s jednym admiralskym davam bez vsetkeho 18 az 19, S 105 delami 1900-2050, 100 diel 1800 az 1975.... vsetko urobene ziadna zmena :/
     
    Naposledy upraveno: 28/4/14
  18. sewses

    sewses Perspektivní autor

    zdar a ked si si dvyhal vylepšenia na 5 stupen zdvyhol si si aj slot alebo nemaš opačne zapnute sloty nahodou ??
     
  19. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Wo®kOut™,

    v podstatě je to správně 1 eli dělo střílí 15 s dělostřelcem 16 a adm. dělem 18, takto je určená spodní hranice, ale rozebrat tu celý princim DMG je na dlouhou dobu a nakonec se do toho zamotáš. U 100 děl už poznáš tvůj rozsah 18-19,75 , to u jednoho děla nepoznáš.

    pokud Ti mohu poradit 100 děl na lodi nech a přidávej vlastnosti, musíš vidět rozdíl, začal bych s těmi rohy ( do jakéhokoliv slotu dané části lodi bych aktivoval rohy 5 stupně)

    pěkný zbytek dne
     
  20. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    Dotaz, zvednul jsem v opevkách sextant z nula na 5, rozdíl v palbě nula, proč?
    dále získal sem 53 60ti lb z akce vyměnil sem je za adm děl, a do akčního NPC, dávám furt stejně, ale na duté se mi zvedl kritik, není to divný?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.