Problem v DMG

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem ICaRuS_SVK, 2/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ICaRuS_SVK

    ICaRuS_SVK Zelenáč fóra

    Dobry deň prosím vás vybudoval som si opevnenia a talen na DMG a ani jedno z toho mi nepridalo DMG. Urobil som si Praskovi roch na 6 a montovani sextant na 5 a v talentoch Agveho rozhlad na 5 a ani jedno mi nepridalo DMG. Uz som vsetko viskusal oprsim o napravu Dakujem

    2014-02-26 18:34:41Výstavba aktivovaná: Montovaný sextant (stupeň: 5)-125'000 Perly
    2014-02-26 18:34:38Slot vylepšený: Opevnenie sťažňa - slot: 3-80'000 Perly
    2014-02-26 18:34:24Výstavba aktivovaná: Práškový roh (stupeň: 6)-190'000 Perly
    2014-02-26 18:34:18Slot vylepšený: Opevnenie sťažňa - slot: 1-100'000 Perly
     
  2. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    musíš mať slot rovnako vybudovaný (alebo viac) ako opevnenie.. inak ti opevko fungovať nebude.. keďže máš slot na 3 ke a sextant na 5 tak ti to fungovať nebude... keby si mal slot na 5 a sextant na 3 tak to by šlo ale takto ee.. to isté s práškovým rohom.. s tými talentami neviuem čo je..
     
  3. Slůňe_CZ

    Slůňe_CZ Pilný autor

    nejsi první kamošovi taky nepřidali procento za design
     
  4. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    slúne ale on nepíše o designe.. ale o opevkách.. ale to je už len jeho chyba.. mal si prečítať tú nápovedu pri opevkách tam je to všetko pekne napísané
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Slůňe_CZ, stačí jen číst, již se psalo o tom, že design se hlásí a opravdu v tomto případě o design nejde.
    Ahoj ICaRuS_SVK, a máš tyto vybavení opravdu aktivované ? Zkus dát případně rozšíření deaktivovat a opět aktivovat. Jinak to 1% opravdu moc není k poznání u duté munice například. Zhruba rozdíl s rohy a bez rohů na levelu 5 je 500.
    Pakliže ti toto nepomůže a máš opravdu vybavení aktivované v daných správných slotech, tak se jedině obrátit na podporu s prosbou o kontrolu.
     
  6. ICaRuS_SVK

    ICaRuS_SVK Zelenáč fóra

    Ano mam kupeni skot aj opevnenie 6/6 a 5/5 a skusal som to zhodit nahodit odhlasit vsetko co ma napadlo . A na podporu som uz napisal a omi mi odpisali abi som napisal na forum
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ICaRuS_SVK a když dáš práškové rohy deaktivovat a budeš chvíli střílet vidíš ránu nižší o pár set? Pokud ano pak by ti mělo rozšíření správně fungovat? Pakliže ne opravdu není jiná možnost, než napsat na podporu, že jsme tě tam odkázali mi se ti zde na loď podívat nemůžeme tuto možnost má pouze podpora.
     
  8. ICaRuS_SVK

    ICaRuS_SVK Zelenáč fóra

    ano znizi mi to dmg . dobre napisem na podporu
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ICaRuS_SVK, ale pokud ti jí to sníží, tím vidíš, že je to aktivní, jen to 1% rozdílu není tolik. Takže je zbytečné psát na podporu. Jelikož například z rány 6000 dutou je to 1% které sis přidal u rohů zvýšení o 60 na ránu takže to moc nepoznáš, ale přitom když si to úplně deaktivuješ, tak vidíš, že ti to vybavení funguje protože ti rána klesne.
     
  10. ICaRuS_SVK

    ICaRuS_SVK Zelenáč fóra

    ale mne to je jedno aka to je rana ale proste som zadal za to 300 tisic peral a nefunguje to tak laskavo nech to napravia ked to maju pokazene
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ICaRuS_SVK, co mají konkrétně podle tebe pokažené. Pakliže například bez práškových rohů budeš střílet v průměru 6000 tak pro práškové rohy při stupni 1 budeš střílet v průměru 6060. Sám jsi řekl, že jsi provedl deaktivaci a rána se ti snížila. Kdyby se ti rána nesnížila tak práškové rohy nefungují. Ale protože se ti snížila tak fungují!!! to samé platí pro montovaný sextant. Nemůže očekávat, že když zvýšíš práškové rohy o 1 stupeň budeš střílet například o 1000 víc.
    Samozřejmě se jedná o průměrné hodnoty.
     
  12. ICaRuS_SVK

    ICaRuS_SVK Zelenáč fóra

    • Doubleposting
    nie ale ja som daval pred tim 6936 a kazdu ranu a urobil som si 3 veci na DMG tak mi to malo zvisit o 4 % a nic tak asi nieco v tom bude

    teras som si to prepocital a dmg sa mi mal zvisit o 294 a na elitnej to je poznat dost
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/3/14
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ICaRuS_SVK, nemůžeš tyto hodnoty vzájemně sčítat a například montovaný sextant je pravděpodobnost zásahu. A ve finálním výsledku musíš vypočtené hodnoty brát jako průměrné. Jinak chyby ohledně těchto vylepšené hlášeny nejsou a na základě tvé deaktivace sám vidíš, že ti vylepšení funguje. Samozřejmě můžeš napsat na podporu žádost o kontrolu, ale zajisté ti potvrdí to samé. Výpočet rány není až tak jednoduchý o toto se snaží kolega již nějakou dobu viz diskuze na starém fóru ZDE a za tu dobu se dostal u k dosti přesným hodnotám.
    A vyhni se prosím zbytečnému doublepostingu viz pravidla ZDE.
     
  14. milhaus

    milhaus Rádoby autor

    Jestli ti to střílí tak si na tom ještě dobře i když mín, než si střílel kdysi, my ostatní se nemůžem dostat ani na moře a když tam jsme tak zamrzlí a všechny NPC šutí do nás a můžeme se jen dívat :)
     
  15. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    no koukám, že se nic moc nezměnilo, design mi má dávat o 1% víc (nedává), mazel má taky přidávat (žádná změna), akční předmět láska nefunguje stále na 100%, a to mi ho doj kupu za žlutý duše, až ho spotřebuju, tak to asi opravěj, neštěstí
     
  16. HΣŁM¥S

    HΣŁM¥S Perspektivní autor

    A? Takže když to 1% není tolik znát, tak nebude fungovat?? Zamysli se nad tím, co jsi napsal :)
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj HΣŁM¥S, nikdo neříká, že to nebude fungovat tak se nemám nad čím zamýšlet. On si to deaktivoval a změna se mu projevila těch 6 % já to mám třebas jen na 5% a také když si to deaktivuji vidím, pokles. Také jsem si během opevnění zvýšil Montovaný sextant o 1 a také tam to 1% procento není o moc znát, ale je to 1% pravděpodobnosti na zásah děl. A když si také provedu deaktivaci vidím, že ke změně dojde. Zjišťoval jsem i u dalších a funguje jim to. Když si vezmu záznam 8 hodnot jedné lodičky i když je to málo dostanu se na průměrnou hodnotu 7001,286 bez práškových rohů a prachu a když zapnu například práškové rohy(level 5) dostávám se opět z 8 hodnot na průměr 7481 a když si vezmu 5% z první hodnoty měl bych střílet v průměru 7351,35 takže není nic snazšího než si to takto napsat a hned člověk vidí práškové rohy fungují.
     
  18. HΣŁM¥S

    HΣŁM¥S Perspektivní autor

    Ano, ale tak snad i ikdyž jde pouze o 1% tak se to musí řešit :) a né, že se řekne, že to je 1%, to nebude znát a nechat to být..
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj HΣŁM¥S, samozřejmě může napsat na podporu žádost o prověření, my zde na herní účty přístup nemáme. Také si může udělat stejný průměr a může zjistit, že mu ve finále těch 6% tam funguje ne ? Když už se mu zdá, že to nevidí při přechodu z 5 na 6%. Ono je hned jednodušší říct, že to nefunguje, bez toho aniž bych si to zkusil ověřit.
     
  20. ®«ĐEIÇIĐĘ»(cz)®

    ®«ĐEIÇIĐĘ»(cz)® Pisálek fóra

    Jo Poseidone ale podpora nás většinou posílá sem, tak si tam udělejte pořádek berete za to prachy, amatáři
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.