Problém s přihlášením

Diskuze na fóru 'Technické problémy' zahájená uživatelem H.M.S.BOUNTY-SET, 29/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. H.M.S.BOUNTY-SET

    H.M.S.BOUNTY-SET Aktivní autor

    Dobrý den chtěl bzch nahlásit problem, yaložil jsem si nový učet a nejde se mi přihlásit, když jsem změnil heslo také nejde, ani na velké lodi nejde nalogovat po tom co jsem si změnil heslo, je to nejaký proble, nemužu hrát nic :(
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ono by to také samozřejmě chtělo napsat server, jestli je nějaká hláška, klient či prohlížeč atd. Může být problém, na serveru, restart atd jsou servery s časovým posuvem atd. Případně vyzkoušet obě možnosti přihlášení a kdyžtak support.
     
  3. H.M.S.BOUNTY-SET

    H.M.S.BOUNTY-SET Aktivní autor

    změnil jsem si heslo pomocí stránky seafight, heslo bylo uspěšně změněný, mam to na mailu, pak když se přihlásím na svuj učet, píše mi to že toto heslo nebo jmeno neexistuje, je to nejaká chyba, nezáleží na serveru, ale na tom že jsem to zkoušel na 2 lodích a ani na jednom se mi nejde přihlásit, hesla mužu měnit jak chci ale nepřihlásím se
     
  4. Argus*

    Argus* Zelenáč fóra

    ahojte, poseidone mam to samé a přítelkyně také, je to nejáká chyba, chtělo by to opravit, par lidem jsem to řekl a lidi z tska to psaly také děkuji přeji hezký den :)
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    A potvrdil jsi změnu? Došlo k nějaké chybě či ne? Pokud vše proběhlo tak jak mělo kontaktuj podporu hry.