Problém s municí a svitkem

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem ◄☺•Mo•No•☺►, 7/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ◄☺•Mo•No•☺►

    ◄☺•Mo•No•☺► Aktivní autor

    Milý hráči, hráčky, CM-ka, FM-ka.

    chtěl bych se zeptat ohledně problému s municí, která se mi záhadně zmizela ( Jedná se o komickou částku 80K dýňovek a cca 75K ostatní munice.
    Ohledně tohoto problému jsem psal na podporu, kde mi napsali že do týdne mi napíšou. no a hele, oni to jsou pomalu 2 týdny, a když jsem napsal na podporu, tak se jedná o spam a že mám omezit takové psaní na podporu, jinak mi "Zabbanují" účet jak na SF, tak na ostatních hrách od BP. Nevíte jak bych se měl ohledně toho zacházet když vlastně podpora mě ignoruje ? :))

    Ohledně problému se svitkem.
    no, po haloweenu byl neplánovaný restart, dělal jsem si 18 vlnu a hele, jeden střelec mi zmizel. O5 podpora psala že mi do týdne napíší a nic.

    chtěl bych se zeptat hráčů co si tomto myslejí, a případně CM či FM aby se vyjádřilo

    Děkuji.
     
  2. pomposlav

    pomposlav Pisálek fóra

    Ahoj, s českou podporou se vůbec nebav! je to smutné, ale je to tak,že tam jsou neschopní lidé, psal jsem do německa ohledně české podpory, zatím po dvou dnech nepřišla odpověď, ale jestli vůbec příjde, tak tady hoodím co napsali :)
    Jinak o náhradě škody zkus napsat na jakoukoliv jinou podporu, nejlepší je rumunská, ale když to přeložíš přes google, tak tomu nebudou rozumět co po nich chceš, ale zkus třeba polskou :)
     
    ◄☺•Mo•No•☺► tohle ocenil(a).
  3. ◄☺•Mo•No•☺►

    ◄☺•Mo•No•☺► Aktivní autor

    Děkuju :) ... vím že ta naše je neschopná. ale myslíš si že se s tím budou zabírat když tomu jsou tak 2 -3 týdny zpátky ? :(
     
  4. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Zdravím,

    problém smerujte na podporu hru, tu na fóre to nevyriešime.

    Zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.