Problém s kotlem s aruby

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem ™亗{{King☆Of☆Hell}}亗™, 18/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj všem pirátům a pirátkám, mám takový problém a nejsem na GE4 jediný když hodím do kotle více moja najednou tak mě to okrade mojo zmizí ten počet, ale v deníku mi to ukáže, že jsem hodil doopravdy moja méně a dostal z toho méně předmětů?? má stím někdo podobný problém??:(
     
  2. Hugi|CZ|

    Hugi|CZ| Perspektivní autor

    Když házíš do kotle dejme tomu 10 mojo tak ti třeba ze třech mojo padne 10x prach a v deníku budeš mít jen jednu položku 30x prach, tady máš příklad co jsem dostal:
    2013-12-18 12:17:16Kotlík z Aruby: 50× Střelný prach
     
  3. Díky za radu:) to vím snad to bude tímhle.
    Andy ahoj zcela s tebou souhlasím mám podobný problém, yískat z kotel voodoo palubu je pro mne velká neznámá i když zrovna před pár dny sem ji získal, ale jako vždy jen 1x, nechápu lidi, ktčí ji mají třeba na rok dopředu, tolik perel a moja co tam házím, ale nejsem schopen ji získat na víc jak týden max 2 když si jí pak prodloužím z raka
     
    Naposledy upraveno: 21/12/13
  4. ☆°ΛήĐý°☆

    ☆°ΛήĐý°☆ Aktivní autor

    JJ je to tak jak píše Hugi|CZ|
    Takhle ti to udělá se všema věcma ...

    Horší je to s mojovkou :D :D

    Hraju 4 roky.
    A teď už skoro 2 roky mojovka nikde ... přičemž za poslední měsíc jsem v kotli utopil velice pěkných 750.000 perel :D Které se dali využít úplně jinak ...

    Svitků docela dost , ale mojovka nikde .... Už mě to začíná docela štvát ... mohly by trošku zvýšit šanci na zvýšení mojovky určitě by to ocenili všichni hráči ....
     
    ☆ÐØÐØ☆™ tohle ocenil(a).
  5. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Bez ďalšej reakcie, zamykám a presúvam do archívu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.