Problem s dmg.

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Teddy!, 16/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    dik arrow...inac by ma zaujimalo aky je teras dmg elinou municiou npr vybusnou s full opevkom,talentama 287 delama 60 lib na 5ke ak niekto moze napisat prosim dik vopred
     
  2. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    pravdu povediac zas sa vam niečo podarilo davam menej ako pred tým ato mam všeto na dmg na full to už je naozaj vrchol !!!!
     
  3. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Odhlásiť a prihlásiť na mori pomohlo.
     
  4. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    nekdo si dela asi srandu ne?i prez veskere talenty sutry a opevko hrac do mne strili za 65k a to jsem nevidel kritik:)tak asi hracom co skacou sipku BP do ...pridali na DMG .diky BP!!,dali jste mi moznost ukoncit hrani a rvani Vam penez do krku
     
  5. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    mimohodem ani dyniova sila uz nejede
     
  6. _-........-_

    _-........-_ Rádoby autor

    hmm koukam nekdo je na tom jeste hur nez ja :D a ja brecel ze jsem s max pancirem dostal kritik 60 K:D
     
  7. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    zaujimave u niektorych hračov asi neprebehlo Preratavanie pušneho prachu smerom nadol ale asi smerom nahor. Videl som hrača čo strielal pred 2 dnami Snehovou municiov 83000 na ranu s prachom . dnes som ho videl strielat s prachom 86000. jemu to pridalo 3000 a mne to na snehovku ubralo 7000
     
  8. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Nevím jestli se snížení dmg souvisí s přepočtem prachu, teď se mi uprostřed střelby slempira snížil dmg sněhovkou z 92 000 na 77 000. nic jsem neměnila, žádný bonus mi nekončil. Kde asi udělali chytré hlavy z německa (NDR) chybu?
     
  9. Mirec

    Mirec Pisálek fóra

    Je vôbec možné aby mi dal niekto kritik na moju lod za 70320 keď mám 10% zníženie od zvieraťa 13% na zníženie kameň Talenty na štít na plno a opevnenie opancierovaný trup na5 stupni???????? Keď mne DMG len Znižujú na Dutej mi to kleslo skoro o 1000bz .... Veľmi pekne ďakujem
     
  10. socient

    socient Komisař fóra

    ladovkou hej ta ma teraz dvojnasobne škody (2x90 = 180 dmg)
     
  11. Mirec

    Mirec Pisálek fóra

    Dakujem uz som na to prisiel :D
     
  12. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    neni nahodou teras vvyhodnejsie strelat sliepky bez pusneho alebo ?
     
  13. socient

    socient Komisař fóra

    Bere ti to rovnako gul/ranu a ked trocha zapnes rozum vies ako si navysit dmg "
     
  14. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    jo jak?
     
  15. Jɑcƙ®ɦʋƞ

    Jɑcƙ®ɦʋƞ Perspektivní autor

    to som tiez riadne zvedavy, ze ako..., dmg snehovkou mi klesol o cca 6k a to som slaba lod... ale socient je mozno z tych pravidelnych obhajovacov BP, ze jemu sa dmg naopak zvysil... :D
     
  16. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    hmm môže mi niekto vysvetliť či je možné aby hráč ktorý má rovnako palúb ako ja a dáva dmg na NPC o cca 800 viac a dostáva od sleipnira rany za cca 1440.. aby mi dával tento hráč dmg so snehovou o 3 k vyšší ako ja jemu? pričom mne dáva sleipnir dmg cca za 800?
    PS: nemám talenty na hráčov ani design 5% ale aj tak by to taký rozdiel spraviť nemalo si myslím
     
  17. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    neporovnávej kolik komu ubírá NPC( muete mit oba rozdilne bonusy do škod od NPC i hráčú), ani kolik kdo bere NPC, stací aby měl drahokam s FR dizajnu a muze strilet vic(tan drahokam platí jen na Hráče a ne na NPC)
     
    Naposledy upraveno: 18/12/14
  18. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    ibaže keď mám všetko takmer na max čo sa dá mať na zníženie škôd.. tak pochybujem že uňho bude mať niečo na zníženie škôd väčší efekt ako u mňa.. ale neriešim.. v tejto hre je všetko rozhasené... to isté kritiky.. mám cca 50% šancu na kritik a nedá mi ho 20 Rán za sebou.. potom dá 1-2 a zas nič niekoľko rán..
     
  19. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj AdmSity,

    jak Ti píše i spoluhráč, záleží co má kdo nastavené pokud bys měl drahokam na zvýšení DMG (o kterém sám píšeš) proti hráči zároveň s talentem na 5. stupni, málo kdo to má, většinou každý má nastavenou farmářskou loď, tak by jsi jistě poznal rozdíl jen těch 5 % bude nyní minimálně 3K.

    u brnění je to stejné ten nový design má drahokam výšší než dosavadní, je důležité vše stále sledovat a vždy se rozhodnout co si nastavit a co upřednostnit, jestli NPC nebo protihráče, jestli brnění nebo DMG a tak dále v tom tě málo kdo poradí a každému vyhovuje něco jiného.

    s DMG je to složitější, ale neni to zase úplně tak jak tady většina z vás píše, nejdříve vše vyzkouším a teprve potom píšu.

    Ahoj Piráti,

    dříve bylo 287 děl při použití střelného prachu 316 dělových koulí a poškození v zóně 120 000K (na své mapě 287)
    nyní je to 287 děl při použití střelného prachu 287 dělových koulí a poškození v zóně 112 000K (na své mapě 258)

    rovnou upozorňuji je to má loď a vlatnosti mé lodi (nemám úplnou fulku), jsou to jen mé zkušenosti, vychází to úplně stejně, jen bohužel se prodlužuje čas.
    Nyní při akci munice střílim s 287 cca. 80K v kritiku do slabšího hráče u silných je to řádově o 10-20k méně brnění se připočítává pouze do základního poškození nikoliv do bonusu. Pokud jde o dutou tak se střílí bez střelného prachu stejně jako dříve. Zatím vše co jsem byl schopný vyzkoušet a otestovat.

    Pokud to opět někdo začnete obracet a rýpat tak jak je zde zvykem, nebudu již takovéto články psát.

    pěkný den
     
    BuffDudes tohle ocenil(a).
  20. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    287 60/5
    vse do strelby co lze
    drahokam 15% plus 3 % elitni level, v kruhu snehovkou 98000, tak by me zajimalo co mas za děla
     
    Naposledy upraveno: 18/12/14
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.