Problém s chatom.

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Lenva, 10/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Lenva

    Lenva Pisálek fóra

    Má niekto rovnaký problém ako ja že sa nemôže dostať na iný Chat ako je chat štátu v ktorom sa nachádza ?

    Ja som stále na slovenskom a nech zmením jazyk akokoľvek stále mi to hodí slovenský.

    Mám tento problém len ja alebo je to "globálny" problém?
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Lenva, při přihlašování jsi zvolil jiný jazyk? Tím budeš mít jazyk pro daný globál a taktéž menu v tomto jazyce.
     
  3. Lenva

    Lenva Pisálek fóra

    Ja som stále na slovenskom a nech zmením jazyk akokoľvek stále mi to hodí slovenský.


    V tejto vete som ti to napísal :)
     
  4. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    Poseidone, na ge2 mi říkal podobný problém (tedy stejný) jeden hráč už minulý týden, takže to asi zase něco nefunguje. Nejsou jen hráči tupý jak trolové!
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj, nikdo nic takového o hráči neříká, ale předám dál.
     
  6. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    mne osobne ide všetko ako má.. teda ohľadom zmeny jazyka.. ale asi to bude zas len výberová chyba ako predvčerom keď sa nedalo na mapu dostať.. :D
     
  7. yackiee(cz)

    yackiee(cz) Zelenáč fóra

    Mam ten samy problem...at delam co delam,porad nemuzu nastavit cestinu :/
     
  8. *-intruder-*.cz

    *-intruder-*.cz Perspektivní autor

    Mě zas po nalogování na moře nenaskočí chat okno.Řešení je změnit rozlišení moře na nižší ,chat okno se objeví a pak si rozlišení vrátit a chat už tam je stále ,ale dělat to pokaždé ,když se naloguji,no nevím asi by to chtělo opravit.Díky
     
  9. Lenva

    Lenva Pisálek fóra

    Tak by ma zaujímalo či sa s tým aj niečo deje alebo nie?
     
  10. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    hoj 100% v tom je nejaka chba som v anglicku ucet som registroval na slovensku ak dam npr cz chat prihlasi ma to na anglicky chat kde su ludia z anglicka ...ak dam sk ide to normalne taze si myslim ze to bude mat neco spolocnwe s tym kde sa nachadzas a kde si registroval ucet okrem anglickeho kde so ma slovenskeho kde so mregitroval ucet mi nejde iny chat a to uz pisem 1000x aj cmkam vraj to uz predali dalej tak snad to opravia cim skorej bo na sk chate su sami zombici :)
     
  11. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Ahoj,

    nejde o chybu priamo, ale o "novinku" zavednú s AMS systémom. Systém, Vás automaticky prihlási podľa geo IP, kde sa práve nachádzate.
    Momentálne sa to dá obísť, keď viac krát prelogujete účet. Hlásené to je, ale nemáme spätnú väzbu či ide o "chybu" alebo to takto zostane.
     
  12. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    Verbeia, nemyslím si to samé, podle mě jde o chybu a trapnou, jsem z CZ, účet sem založil v CZ, pravidelně loguji na SK chat (víc známejch) tudíž .... domyslete si samy. Kdyby se jednalo o úmysl,tak se jinam než na cz nelognu. Je to tudíž výběrová chyby, kterou někdo má a někdo ne.