přízeň královny

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Silent_knight, 9/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

jste pro?

  1. ano

    33 hlasy(ů)
    47.8%
  2. ne

    30 hlasy(ů)
    43.5%
  3. upravil bych to

    6 hlasy(ů)
    8.7%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Silent_knight

    Silent_knight Perspektivní autor

    Zdravim, už skoro 4 dny se snazim dostat z raka prizen kralovny udelal jsem tu mapu uz 3x nebo uz ani nevim a furt nic. Navrhuju aby ji pridali nekam do trhu za 150k perel na 14 dnu myslim ze to neni tak velka castka a da se to nastradat a bude to mnohem pohodlnejsi . Prosim o vase vyjadreni a pripominky
     
  2. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    souhlas ale ta cena bude asi větší počítam tak 300 t perel na 14 dní.ja třeba dojel celkem už 12 raku a nedostal jsem ani vodo palubu ani prizen kralovny,jen teleporty,HP,a procenta na poškození.
     
  3. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Udělal si raka 3x a nic? Tak to máš ještě co dělat. Já jich jednou musel udělat 18, než jsem dostal přízeň královny :)
     
  4. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    já dostávám furt teleporty.. už ani nemám demage
     
  5. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    hloupost jen at ji nema kazdy to ji rovnou muzou zrusit pac by zas kazdy mel prizen ja ji mam jednou za rok a nestezuju si ale tak by ztratila vyznam jako prizen krale kterou jde ziskat jen z bokoru to by pak zase mohly dat taky nekam at to ma kazdy a tim padem by se zase vyhoda o proti jinym vynulovala takze jen at to je jak je ja si taky nestezuju a nebrecim ze ji nemam takze za me ne ne a ne a pro ty mene chapave ne
     
  6. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    jojo přesně měl by ji každý ... :-D :-D
    2016-04-09 12:13:56 Získal jsi 10 x Přízeň královny .
    2016-04-09 09:11:13 Získal jsi 10 x Přízeň královny .
     
  7. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    tak sem zkusil po nekolika mesicich sjed raka abych zjistil jak na tom jsou odmeny a dostal sem toto

    2016-04-09 23:54:02
    Na mořské mapě jsi našel 30 lahviček Mojo.
    2016-04-09 23:54:02
    Získal jsi 14 x Přízeň královny .

    takze zas tak cerne s tim dostat to z raka neni :)
     
  8. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    tak už jí taky mám
    2016-04-09 21:53:44
    Získal jsi 14 x Přízeň královny .
     
  9. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    je to z velké části o tom štěstíčku, jak zde i potvrzujete výpisy, osobně bych jí do trhu nedával, každá fullka by jí po té měla a slabší by zde zase dávali anketu na zrušení, vyváženost, výdělek atd. Samozřejmě záleží na vašem hlasování ...

    pěkný den
     
  10. kapitan11

    kapitan11 Zelenáč fóra

    Ne ne a ne.Kto ju chce nech maká a robi perg rak.
     
  11. PřemyslOtakarII

    PřemyslOtakarII Aktivní autor

    ja ji mam jednou za dva mesice rikam ne.at si maj stezovat taky na neco silnejsi lode.jsou truhly a svitek co vic si prat
     
  12. Orbis67PA[SK]

    Orbis67PA[SK] Rádoby autor

    mne padlo zatial zo 14 klepiet zatial len 7 kr kralovna treba vydržat---D--:):):)
     
  13. taktiež som proti,...podľa mňa blbosť dávať ju do trhu....
     
    †R.I.P[†] tohle ocenil(a).
  14. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    :D:D:D...čtu to a bavím se..prý sjedu x krát raka...spíš by tady mělo být x jsem zapnul babičku a nic ;)
     
  15. BŁAZON...!.[SVK]™

    BŁAZON...!.[SVK]™ Pisálek fóra

    Spravil som už niekoľko krát raka a ešte som ju nedostal ale za to ju ani do trhu nechcem, takže za mňa nie. To že ju nemám nie je dôvod na to aby bola v trhu pre všetkých

    Mám ešte 4 rakov možno sa podarí na jednom z nich ;) Za mňa proti taktiež
     
  16. socient

    socient Komisař fóra

    2016-04-14 07:39:03
    Získal si 10 x Priazeň kráľovny.
    2016-04-14 03:20:37
    Získal si 2 x Priazeň kráľovny.


    Keď to nejde z raka :D
     
  17. :D :D tiež som ju dnes získal na 2 dní z truhlica a pred 4 dňami som ju mal tiež na dva dni :D :D

    Jedna skončí druhá začne :) Dá sa to ;)
     
  18. TINKA15

    TINKA15 Rádoby autor

    Čau expert,prd se dá,já 1000 truhel a jen jednou na 10 dní a asi 10 raku a jen jednou 14 dní,Je to asi jak píše geralt,udělal 18 raku na jednu přízen.
     
  19. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Ahoj!

    Osobne som zahlasovala za nie. Dôvod je ten, že si myslím, že je to takto nastavené dobre (a to som tento booster nezískala už niekoľko mesiacov). Keby sa malo percento zisku boostra zvýšiť, to už by ho mal každý hráč a nijaký bonus by sa ani nepociťoval.
     
    ironmaiden61 a davidkriz1 tohle ocenili.
  20. Ja som ho z raka nedostal ešte ani raz a neplačem za to ;)

    Naposledy (po zimnej akcií) som pozbieral cez 1500 truhiel a nezískal som ju ani raz a tiež neplačem ale nesúhlasím ani s tým aby bola v trhu dostupná každému.

    Má to byť bonus booster a nie ľahko získateľná položka ktorých je tu už kopec (viď. Teleporty).....
     
    Verbeia tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.