prihlasenie

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem BlackOuts, 21/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    ako možme hrat hru ked sa neda prihlasit cez FP 10.3 a staršie PC mi nefunguje s novym flash playerom. doteraz aspon hra fungovala pri FP 10.3 aj ked tam bolo plno chyb
     
  2. Viky8*

    Viky8* Zelenáč fóra

    ahoj mám taky podobný problém, včera jsem se chtěla podívat na moře jak to tam vypada ,ale včera se mě načetlo jenom 20% a ve prostřed se udelalo kolečko s vykřičníkem,dnes se načetlo 30% a to samé kolečko s vykřičníkem.Jaká je rada??
     
  3. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj "BlackOuts,

    pokud máš hodně starý počítač a nejde Ti nainstalovat novější flash player 12 nebo o něco málo starší, je každá rada dost těžká. Hra jde vpřed a starší vybavení nemusí fungovat správně.

    pro Viky8*,

    včera ve večerních hodinách proběhl restart a všem v té době se načetlo pouze 20 %, pokud u tebe problém přetrvává, je třeba vše pročistit, pokud vyskakuje vykřičník je nejlepší odhlásit celý prohlížeč a ccleanerem a podobným čističem pro čistit v případě chyby serveru, by nebyl na moři nikdo a psalo by zde více hráčů.

    hodně štěstí a pěkný den
     
  4. ironmaiden61

    ironmaiden61 Perspektivní autor

    Asi s tím má problém více hráčů,mám mozilu 27 flesh12 a stejně to nejde načíst,psal jsem pár známým a jsou na tom stejně.Sea nešlo na nové flashe,ale na 10.3 tet nejde vůbec
     
  5. taky by ste mohli napsat i své HW sem aby vám mohlo jít lépe poradit a je pravda že je net v zimním období pomalejší než třeba v létě a táké i chod hry přez net je celkem pomalejší než u jiných online her které neběží přez prohlížeč
     
  6. ironmaiden61

    ironmaiden61 Perspektivní autor

    Hraju i hry náročnější na flesh a všechny jdou bez problémů,ale SEA dělá potíže.I před restartem jsem musel měnit flasch na 10 abych stránku mapa moře načetl.Něco o PC vím a od včerejška zkouším různé kombinace víc jak 62% ale nenačtu.V playeru asi chyba není když funguje i na dalších hrách bgpointu,vyskoušel jsem to
     
  7. Shockwave FlashShockwave Flash 12.0 r0 http://get.adobe.com/cz/flashplayer/
    Mozila Firefox v. 27.0.1
    s desítkou flashem se do hry už nedostaneš ani kdyby ses snažil sebevíc aktualizuj si ho přez správce doplnků nebo přez ten link nahoře
     
  8. ironmaiden61

    ironmaiden61 Perspektivní autor

    Samozřejmě mám 12 ale to prostě nejde načíst.Hraju na mozilla 5.0 firefox27 flash 12 a nejde to .Z koušel jsem i jiné prohlížeče,bez výsledku.Porad pokud můžeš s jakým HW se ti to načte
     
  9. No nevim kolik maj min požadavky to at ti sem hodí moderátor ale myslim že min aspon 1gb ram aspon 2ghz procesor a grafiku aspon 256mb ale záleží na tom v jakym stavu máš komponenty jestli máš něco neudržovanýho a zaprášenýho s vytavenýma kondenzátorama tak to radši vyhod a kup noví
     
  10. HΣŁM¥S

    HΣŁM¥S Perspektivní autor

    Též mně teď furt padá FP...resp i hl. stránka je dost zasekaná.. celé to je pomalé.. zkusím přeinstalovat OS :)
     
  11. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    • Doubleposting
    pre niektorych hračov nehratelna hra---
    Staň sa pirátom, pánom morí a vytiahni svoju vlajku!
    Seafight je dobrodručná, fantastická hra v reálnom čase! Zaži napínavé dobrodružstvo na šírom mori, neľútostné morské bitky a túžbu po nekonečnej slobode, sláve a bohatstve
    Zaži teraz dobrodružstvo a akciu proti tisícke skutočných súperov na šírom mori. Zdvihnúť kotvy, uvoľniť laná a vytiahnuť plachty - staň sa obávaným pirátom na šírom mori!

    Teraz bezplatne hrať, bez sťahovania & inštalácie!

    Intel celeron D CPU 3,06GHz,503MB RAM,Intel 82865G Graphic controler.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/2/14
  12. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj "BlackOuts,

    příspěvky máš sloučené a prosím dodružuj pravidla více ZDE

    podle toho co píšeš, je spíš zázrak že to jde, teď to nemyslim nějak zle, procesor Intel celeron je druhořadový, ale frekvence 3GHz je dobrá, 512 MB RAM je špatná a jestli se nepletu tohle je sdílená grafika a to je ještě horší, pokud jsi to na tomto dosud hrál tak to bude ten problém, je to už opravdu veterán a zasloužil by trochu vylepšít. Pokud odečteš od ramky operační systém (předpokládám XP) sdílená grafika si vezme zbytek, ale pravděpodobně už míň než potřebuje.

    nemůžu Ti radit co koupit, ale můžu Ti napsat na čem hraju já

    Intel 4 jádrový - frekvence 3,2 GHz, 4GB RAM, grafika též sdílená, ale vyšší řady a bez větších problémů

    pěkný den
     
  13. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    maš pravdu Mirku. lenže tato hra mi išla na flash playery 10.3 v pohode . nebudem predsa kupovat kvoůi tejto hre nove PC.skor či neskor už tuto hru nebude aj tak asi nikdo hrat
     
  14. BlackOuts kup si Ramky aspon 2 gb a pohraješ si krásně dej pozor vem si tu ram sebou někam do servisu poblíž co máš. tam jsou rozdíli malí (tak abi ti tam potom sevšim poradili) a také ve frekvencích na RAM řekni jim co máš za procesor aby ti ladili frekvence MHZ a dokup si ty RAM alespon na těch 2Gigabiti a těch 512 potom zahod :)

    jo grafika jestli tam máš hnědý slot tak je to AGP a to stačí nějaká 512ka Nvidia jsou dobré no a maš nákup u nás za 2k-2,5 kč ted nevim kolik to bude stát u vás ale když tak se koukni n
    Alza.sk
    (a nebo radši zadi za znamim či kamaradem o kom víš že se v tom doopravdy vyzná ale jestli to má ještě cenu upnout no ) podle základ. desky v jakym bude stavu
     
    Naposledy upraveno: 22/2/14
  15. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj "亗☆亗Savage☆★Opress亗★亗,

    je to asi nejlepší způsob, ale chce to někoho kdo tomu rozumí, aby se podíval na desku pokud dovoluje rozšíření, popřípadě kolik má slotů atd. a v neposlední řadě cena starých RAM je 2 násobná než cena nových, ale to je vždy na rozhodnutí...

    pokud deska umožnuje rozšíření, má 4 sloty a je osazena jednou 512, tak je nejlepší podle té co tam je dokoupit zbylé 3.

    pěknou hru oběma
     
  16. nojo víc udělat nemohu jen to postrčit správnym směrem odtud mu do vnitř neuvidim :)
     
  17. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    čau,omg,se tady bavíte jak v obchodě při prodeji PC,holt někdy mužeš mít PC jaké chceš namakané a seká se to jak pjase,a je to vina jen a jen na straně BP,proč už to tu nepřiznají?
     
  18. slaboch_CSA

    slaboch_CSA Pisálek fóra

    už mne tady neštvi s chytrýma kecema o PC,já si PC stavím sám,parametry má velmi postačující,20/10 mbit internet taky rozhodně není málo,ale jediný co sežral Šalamounův trus jsi tu ty 亗☆亗Savage☆★Opress亗★亗.Tahle hra je totálně v kopru ze strany BP a nikoli ze strany všech hráčů.Už tu přestaň prudit a zmizni.
     
    • Vulgarita
    slaboch_CSA, co si stavíš sám že si dvakrát doroka vysješ prach to jsi borec poradíš tu velký EDIT že to lidi hrají na starých klumpech a potom tu nadávaj a urážej to umí kde kdo velkýho chitráka jako ze sebe děláš ty umí kde kdo a čeho tim dosahneš žívíš se tim snad že tu děláš takovou kritiku? uděláš tu bububu a myslíš že si hej frajer jedinej kdo zmizne si ty a pokud ti neběhá net tak jak má tak si pohovoř se svim dodavatelem jinak se to dá hrát třebas i přez fleškovej modem když máš dobrej tarif bo vidíš tu snad si stěžovat někoho kdo na svim pc rozjede namakaněší hry než je tohle? že se nemuže nalogovat neb tak něco?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/2/14
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj 亗☆亗Savage☆★Opress亗★亗, vyvaruj se prosím vulgárních výrazů i když jsou tečkované viz pravidla ZDE. Děkuji
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.