Příběh o ztracené flotile/Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Leo., 27/6/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    V tomto vláknu můžete psát své názory a otázky na nové rozšíření hry.
    • nové mapy
    • nová NPC, příšery a admirálové
    • nové úkoly
    • fragmenty/úlomky a jádra
    • dělo, torpédomet
    • grafika
    • další
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Názvy NPC, příšer a admirálů jsou zatím v EN. Postupně jak budu na moři zjišťovat CZ a SK názvy budu je doplňovat. Názvy v úkolech jsou zatím také v EN.
    Pokud by jste chtěli pomoct s doplňováním názvů neváhejte mi je sem napsat ve formátu:

    • příšera/NPC/admirál - EN název - CZ/SK název
     
  3. _.Vodník._s.c.a.

    _.Vodník._s.c.a. Perspektivní autor

    To má fakt to dělo dobu nabíjení v základu 5,5? Tak na loďku co mám na levelu 11 se hodí. Nepoznám rozdíl. Jako dobře že pro silné lodě jsou levely, aby byly ještě silnější. Už takhle se nedá bez aury na megaserveru hrát. Njn
     
    亗…•Ezziee•…亗 tohle ocenil(a).
  4. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Před PZ 51 je nutné udělat úkoly 45/2, 48/2 a 50/2 nebo ne?
    PS: proboha vždyť ani nepřejedu mapu a NPC mě sundaj !!!
     
    Naposledy upraveno: 27/6/23
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Jestli tě to pustí dál bez úkolů na těchto levelech nevím, ale asi by tam byly zbytečně kdyby jo.
    Ano některá NPC jsou agresivní, některá útočí jen velmi z blízka. Jsou to nové mapy nemají být snadné.
     
    juraj888 tohle ocenil(a).
  6. =SCORPIONS=

    =SCORPIONS= Zelenáč fóra

    Zase jako vždy se ukázalo jaký je tým vývojářů této hry plný odborníků na svém místě perfektní. Bohužel neumí počítat ani do pěti, mapy končí 54, nechápu proč tam nacpali 45/2, 48/2, 48/3 atd. měli by to přečíslit. Chápal bych ještě 50/2 aby se lodička dostala do přístavu pro úkoly. Leuš napiš jim, že to zase zpackali jako všechno v této báječné hře.
     
  7. juraj888

    juraj888 Perspektivní autor

    čím viac map tým lepšie sa bude hrať začiatočníkom v čom vidíš problém ? nechápem ... nedá sa mi prihlásiť do kedy by mal byť server mimo ? už sa na to celkom teším :D
     
    eniinail tohle ocenil(a).
  8. =SCORPIONS=

    =SCORPIONS= Zelenáč fóra

    Příběh ztracené flotily, které Vám umožní dosáhnout levelu 55. Asi v tomto je ten problém poslední mapa byla 54, 55 tam nikde nebyla.
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    =SCORPIONS= umí počítat a ty si odpusť napadání. mapy 45 a 48 jsou tam mimo jiné proto, aby i hráči s nižšími levely než 50 měli přístup do nové sekce. To, že se tobě na téhle hře nic nelíbí, ale přesto ji stále hraješ asi o něčem svědčí. Spousta hráčů shazovalo Atlantidu ze začátku a teď jsou tam pečení vaření, takže tomu nejdřív dej šanci než to odsoudíš. Navíc, nikdo tě nenutí na ty mapy chodit.

    PZ na 55 level je tam schválně, časem budou další levely a PZ už je nachystaná a měla by jít i postupně plnit. Je těžká takže chce hodně času.

    juraj888 bylo hlášeno asi 30 minut odstávky, ale nevím kdy přesně to spustili
     
  10. Jak dlouho trvá v BP půl hodiny
     
    juraj888 tohle ocenil(a).
  11. =SCORPIONS=

    =SCORPIONS= Zelenáč fóra

    Koukám Leo, že si přes svou arogantnost si nic nepochopila, nenapsal jsem nic o tom, že se mi na téhle hře nic nelíbí a ani nic o Atlantidě, ale o tom, že jsi napsala: spustili jsme nové rozšíření hry Příběh ztracené flotily, které Vám umožní dosáhnout levelu 55, ale mapa 55 na mapách není mapy končí 54/1. Takže k čemu mi je PZ na level 55 když mapa 55 tam není. Nebo jsi měla napsat, že mapu 55 tam přidáte třeba za měsíc nebo dva.
     
    HoFa8 tohle ocenil(a).
  12. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    tak jestli to bylo myšleno takhle, tak se to moc nepovedlo, když NPC do úkolů 45/2 jezdí na 50/2 :) Přístup sice maj, ale úkoly neudělaj
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    =SCORPIONS= level 55 a mapa 55 jsou dvě různé věci. K takovým oznámením dostáváme jednotný text pro všechny jazyky. Ten text jsem si nevymyslela já. Ty to nazýváš arogancí já konstatováním faktu, ale je běžné, že hráči stále na něco nebo někoho nadávají, asi to potřebují aby si něco vynahradili. Je to JEN hra, není potřeba se uchylovat k urážkám.

    Geralt64 mají přístup do map, na které mají level aby viděli jak ta sekce vypadá a táhlo je to dělat další levely.
     
  14. juraj888

    juraj888 Perspektivní autor

    mohli by miesto mínusových percent dávať častejšie debuff :rolleyes: konečne sa dá normálne zarobiť na tie sloty a musím odlog -20% :( už to vidím ako čoskoro odmeny okresajú ako to býva vždy. [​IMG] https://prnt.sc/bGvtecWn_1p7 toto bolo pri admiraloch okolo druhej ráno strieľam doslova celý deň/noc a úloha kde treba 2ch admirálov na poslednú sa mi aj tak splniť nepodarila... riadna hlúposť :mad:
     
    Naposledy upraveno: 28/6/23
  15. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Souhlasím s jurajem888, dávat do úkolů a PZ poslední ránu do admirála je podle mně nesmysl a už jsem to tu psal mockrát. Odpověď bude jako vždy, že není cílem aby měli všichni PZku hned, ale hra snad má především bavit. Mně ale nebaví stát na mapě, čekat až vyskočí potřebný admirál, pak se k němu s dalšími x hráči přiřítit a doufat, že já budu ten šťastný, který tu poslední ránu dá. A tak pořád dokola, než se mi to povede. Nehledě na to, že v současné době ještě hodně hráčů dělá úkoly, takže admirálové celkem skáčou. Ale co až se dostaneme do fáze, kdy už bude většina hráčů čekat na admirály a nebude je nikdo vystřelovat?
    Přimlouvám se za změnu na způsobení škod. Minimálně u denního úkolu, protože je problém to nastřílet do PZ, natož ještě každý den do úkolu.
     
    Silvio44 a juraj888 tohle ocenili.
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    už se navrhovalo aby se to změnilo na HP, uvidíme.
     
    Silvio44 a juraj888 tohle ocenili.
  17. HoFa8

    HoFa8 Pisálek fóra

    Valecnik lebkostep ,tak toto jsem nikde nenašel,pokud je to admoš tak ani z čeho to střílet .Ví to vůbec někdo?
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    názvy NPC a příšer postupně doplnuju, admirálové budou horší. Z jakého úkolu to je?
     
  19. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Taky nevím, z čeho se vystřeluje, ale na moři vyskakuje dost často.
    Doplním dotaz: v úkolu Štěpení lebek na PZ je další level napsanej jako možná odměna a ne zaručená. To je chyba nebo se může stát, že za cca týden ten úkol dodělám, další level nedostanu a pojedu ho znova? To snad ne proboha ;)
     
    Naposledy upraveno: 28/6/23
    eniinail tohle ocenil(a).
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    HoFa8 pokud se objevuje oznam tak je to admirál, ještě nemá pozjištované všechny názvy, ale postupně je doplním.
    Geralt64 už se na to upozornovalo, ale nemyslím, že by jsi nedostal level