Chyby Přeskok z mapy na mapu

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem radek..cz, 5/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. radek..cz

    radek..cz Pisálek fóra

    Posledních pár dní mám problém se změnou mapy. Jako bych přeskočil jen napůl. Začalo to dělat když jsem šel na mapu krakena. Začal mě střílet už při odpočítávání do přeskoku, takže v okamžiku přeskoku jsem měl 0/0 zásahových i voodo bodů, ale na mapě krakena jsem se objevil s původními body. Po odhlášení zpět na normální mapu se kraken zobrazoval i na ní.
    Při přeskoku mezi jednotlivými mapami světa seafight zůstávají ostrovy z původní mapy i označení mapy na horní liště. Musím dát aktualizovat prohlížeč, aby se to opravilo.
     
  2. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    tado dokonalost uz je dlhsie robi to hlavne pri skoku z bezpecneho pristavu na klasicku mapu
     
  3. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Mám tento problém taky, ale funguje mi to tak, že po přihlášení a prvním použití F5 už mám zbytek dne pokoj a funguje to normálně.
     
  4. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    díky za upozornění, předáme tento problém dále.

    pěkný den
     
  5. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    To je škoda, že jste to již nepředali při předminulé akci, když si zde hráči také stěžovali. :eek:
     
  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Remiel,

    jen pro tebe, je to už po několikáté :eek:

    pěkný den
     
  7. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Ahoj Piráti,

    díky za upozornění, předáme tento problém dále.

    pěkný den


    Z tohoto to nelze poznat :( Normální člověk by asi napsal: "O problému víme, byl již předán děkujeme za upozornění. "
    Tak by hráči mohli začít věřit tomu, že jste to udělali. Ale rozumím tomu , ve hře je nyní tolik chyb, že už i vy o nich ztrácíte přehled, hlavně pokud s nimi nikdo nic neudělá dva měsíce či déle .
    Ale je skvělé, že v Seafight zůstává aspoň jedna jistota, a to, že se vždy budeš Mirku snažit hráče poučovat a ponížit :rolleyes:
     
  8. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Remiel,

    nic nevíš, pokud by jsi věděla nenapsala by jsi toto "škoda že jste to již nepředali ... " stejně tak se dotýká mě osobně tato věta, když místo hraní řeším tyto problémy na moře se ani nedostanu a pak si jen přečtu vždy něco podobného ...

    Je to úplně to samé, jako když jsem se snažil na serveru Asie .... pár hodin dopisování, zkoušení a potom jen od tebe si přečíst jak jsme "dobrý" a záměrně nepíšu to co jsi napsala ...

    Krom toho tento problém souvisí s něčím jiným o tom samozřejmě nic vědět nemůžeš, pokud by jsi věděla asi nepíšeš takové hlouposti, ponižovat Tě nechci, jen oplácím stejnou mincí.

    Příště až budeš mít přečtenou veškerou korespondenci s centrálou, budeš si jistá, že jde úplně o tentýž problém, budeš vědět kdo tomu znás dal kolik času, můžeš nás soudit ...

    pěkný den
     
  9. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Ahoj Mirku,
    pokud píšeš, stylem, že se jedná o novou chybu, nemůžeš se divit reakci.
    Chápu, že na hraní asi čas nemáš, protože chyb přibívá a staré se neopravují.
    Problém se serverem Asie jsem zde řešila od října 2014 do května 2015 a vždy když jsem používala urážky a nadávky na provozovatele, psala jsem vždy do závorky, že tím není myšlen tým CZ/SK.
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Remiel, nicméně jak jsi sama napsala, chyb je spousta a kolikrát je i snažší předat situaci znovu alespoň pro případ urgence, než si vzpomínat toto se hlásilo tehdy a tehdy. Kdyby bylo těch chyb málo neřikám, ale při tomto množství bohužel.
    A na téma ty a herní Server Asie souhlasím s kolegou nemá smysl se raději vyjadřovat.
    Nicméně problém byl připomenut zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.