Chyby Přepadení - piráti na lodi

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem -MirkoD-, 19/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -MirkoD-

    -MirkoD- Zelenáč fóra

    Mám koupeného velitele 3. stupně, na lodi bych měl mít 605 pirátů, ale můžu jich tam dostat jenom 420 pirátů ... ( viz. přehled lodě). takhle prohrávám při přepadení ... vzniká mi ztráta ve zlatě, pirátech a vybavení ... a to jsem ještě utratil koruny a nefunguje to .... !!! Do kdy to fungovat nebude ...do kdy budu přicházret o zlato a perly .... Děkuji. -MirkoD-
     
    bárkus86 tohle ocenil(a).
  2. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj -MirkoD-

    nemůžu Ti odpovědět, potřeboval bych k tomu vidět co vše máš na lodi a spočítat si to, tuto pravomoc má pouze podpora, zde na fóru se dozvíš pouze teorii případně nahlásit chybu a v sekci technické oznámení její případnou opravu.

    Kontaktuj podporu s žádostí o kontrolu.

    pěkný den
     
  3. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    To, že piráti nefungují tak jak by měli, se přece ví už dávno - nejde nasadit správné množství. Dle přehledu lodě můžu mít 630 pirátů, ale ve skutečnosti jich nasadím jen 470. Tato chyba je snad už dávno nahlášená, ne? Proč k tomu potřebuješ vidět, co má na lodi?
     
  4. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    mirku nezlob se ale o teto chybe se vi uz pul roku a nic se nedeje ja mam na mori napsano 510 piratu a nacpu jich tam jonom350
     
  5. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Geralt64,

    vím dobře, že už je to dlouho nahlášené, ale nevím proč má rozdíl 185 a ty a kywa jen 160,
    pokud ty ano, můžeš odpovědět za mě a hlavně od něj nechtěj vědět co má na lodi ... ;) a vůbec se už nebavím o věcech jako vybavení pirátů, drahokamu atd. co vše má vliv na jeho prohru, protože na to se neptal, dle mého pokud to všem stejně odečte 160, tak je to úplně jedno, ale důležité je právě těch 25, pokud víš, jen tak od monitoru, tak klobouk dolu ...

    pěkný den
     
  6. -MirkoD-

    -MirkoD- Zelenáč fóra

    Ahoj Deralt64 a S-moderátor,

    to, že to nefunguje, to vím ... (když tam nedostanu ty piráty).... a doufám při tom že to nefunguje i ostatním ... mně ale jde o to, proč nedostanu nějakou kompenzaci, za chybu BP !!!! jedna prohr mně stoji cca 100 až 150 pirátů tj. cca 100x500 zlata + 100x213 perly za pistole, 100x85 perel za šavle, 100x128 perel za brnění a samozřejmě cca 3 000 000 zlata prohra při přepadení ... když se to denne stane 3x ... za týden to je ... a za měsíc to je .... a pak za 5 měsíců to činí .... a nemluvim o tom že jsem si velitele 3. stupně koupil za Kč ... přesný výpočet si může každy udělat sám .... a to jsem byl při zdi ... častěji přídu o 150 - 200 pirátů.... podle mně je to dost perel o které denně přicházím ... a nejen ja ...
     
  7. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj -MirkoD-,

    v první řadě o kompenzaci žádné informace nemáme,

    v druhé řadě, podle mě i když Tě bude fungovat velitel 3 st., budeš stále prohrávat.

    pěkný den
     
  8. -MirkoD-

    -MirkoD- Zelenáč fóra

    Ahoj Mirku ...

    nevím proč bych měl prohrávat ?? když předtím fungoval velitel 3. st., tak jsem prohrál jedno přepadení z deseti ...

    Taky přeji hezký den
     
  9. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    čusík, podle mě už to tak nechají. Jde totiž o piráty co byli na palubách :) A pokud je nebudou chtít vrátit zpátky, jednoduše to nechaj jak to je..
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj jєssιєjaмєs_čяc, nepředbíhejme o piráty na palubách se nejedná těch bylo jen 100. Nyní je změna co slot zbraní nebo vybavení teď nevím přesně je počítaný 1 pirát když se podíváš. Nicméně bohužel to zatím takto nefunguje.
     
  11. radek..cz

    radek..cz Pisálek fóra

    Dnes jsem si za peníze koupil perly, abych si mohl koupit velitele 2. stupně. Podle detailu u něj mi má umožnit nabrat o 80 pirátů víc. Nabral jsem jen o 30 víc. Jsem rozhořčen! Přeji si aby se stím něco udělalo.
     
  12. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj radek..cz,

    o 30 víc je v pořádku, stačí kdyby jsi se (pokud něčemu nerozumíš) zeptal.

    pěkný den
     
  13. radek..cz

    radek..cz Pisálek fóra

    Jak může být 30 v pořádku, když to mělo být 80?
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj radek..cz, ano jak píše kolega je to v pořádku. Stačí jen pořádně číst. Vždy má člověk aktivního pouze nejlepšího velitele. Tudíž přijdeš o 50 za velitele 1 stupně a dostaneš 80 za velitele 2 stupně. Takže máš ve výsledku jen o 30 víc a nemáš být proč rozhořčen jelikož je to v pořádku. Je těžké psát jakákoliv FAQ když je nikde nečte.
     
    jєssιєjaмєs_čяc tohle ocenil(a).
  15. -MirkoD-

    -MirkoD- Zelenáč fóra

    Ahoj .... může mi někdo říc, kolik můžu mít pirátů na lodi (teoreticky, když to bude fungovat) a reálně (po dobu nefunkčnoti), když mám velitele 3.st. a loď na fuuul.... + teď mám ještě přízeň královny .... mně to v přehledu lodě (na moři) píše 445/605 pirátů .... a tak já vycházím z toho, že bych tam měl dostat těch 605 .... ja vím, že to (mně) nefunguje .... ale kolik jich tam dostanou jiný.... co maji loď na ful.... a že BP nedela kompenzaci ... když se přicházím o tolik perel .... měli by to řešit ...

    Přeji hezky den
     
  16. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    protože jsem se nikdy přepadům nevěnoval, tak trocha teorie neuškodí, jak pro mě tak pro vás.
    Vezmu to pěkně od začátku.

    základ pirátů na elitní loď .... 255 pirátů
    důstojník 5. stupně ............ 45 pirátů
    velitel 1 st. 50 nebo 2 st. 80 nebo 3 st. 120 pirátů
    přízeň krále ...................... 25 pirátů
    přízeň královny ................. 25 pirátů
    dohromady ...................... 470 pirátů


    dříve před "metaforhózou"

    základní paluby 100 slotů po upgradu 130 slotů
    ebenová paluba 10 slotů
    slonovinová paluba 10 slotů
    mojová paluba 10 slotů
    dohromady 160 slotů

    ale pozor !!! bylo třeba sundat děla a dát místo nich piráty, podle plánu metaforhózy by toto měl řešit 6tý milník

    vezmu to konkrétně, jak to vidím já a můžete mě oponovat :), nevidím vám na účet a bylo by to jednodušší

    -MirkoD- má 445 pirátů

    255+120+45+25 = 445 pirátů - správně

    Geralt64 má 470 pirátů

    255+120+45+25+25 = 470 maximum - správně

    kywa má 350 pirátů

    255+45+ zbývá 50 pravděpodobně velitel 1 st. a nemá ani jednu přízeň nebo má 2 x přízeň a nemá velitele - možná správně ...?

    mám momentálně 405 pirátů

    255+80+45+25 = 405 - správně

    radek..cz má o 30 pirátů více - správně

    velitel 1 st. umožňuje o 50 pirátů více a velitel 2 st. umožňuje o 80 pirátů více, platí ten lepší a nikoliv oba najednou při zakoupení velitele 3 st. o dalších 40 více na rovných 120 pirátů.

    ani jednomu z nás se nezapočítává těch 160 slotů - (to samé číslo co vidíte u trámů) ... pouze mé vysvětlení, nejedná se o oficiální informace

    pěkný den
     
    strýcu tohle ocenil(a).
  17. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    Díky moc Mirku, za dovysvětlení toho co jsem zde načal
     
  18. -MirkoD-

    -MirkoD- Zelenáč fóra

    Děkuji Mirku, jsem rád, za vysvětlení .... škoda, že takové informace nejsou uvedeny v abecedě sea... zajímalo by mně jake může být max. BŽ, VB, HP, RÝCHLOST.... abych vědel co vylepšovat, co dělat .... na co se zaměřit ...atd. Stačil by např. kruhový diagram kde by byli vyznačene možnosti co tvoří max. dane vlastnosti ... HP nebo VB ..atd...

    Ještě jednou děkuji.... -MirkoD-
     
  19. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj -MirkoD-,

    v FAQ je většina věcí co jsi napsal, v mém podpisu, pokud máš nastaveno v profilu znázornění, je abecední seznam FAQ, doporučuji projít.

    např.
    max. HP a VB
    rychlost
    tam chybí jen detail s požehnáním a kamenem/dýňovou sílou

    jinak si myslím, že tento "technický problém" můžeme uzavřít, čekal jsem tedy ještě na reakci kywa, ale asi zbytečně ...

    pěkný den
     
  20. strýcu

    strýcu Perspektivní autor

    jo dik mirku umne to sedi ale nevim proc mi to tech piratu pise vic mam jen velitel 1st.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.