PŘEPAD

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem H.M.S.BOUNTY-SET, 22/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

ZLATO

  1. MOHL BYCH DEPOSITNOUT DO CECHU 200 MEGA MAX DENNE

    9 hlasy(ů)
    32.1%
  2. ZMENŠIT PREPADOVÝ BONUS

    11 hlasy(ů)
    39.3%
  3. NECHAT JAK TO JE

    8 hlasy(ů)
    28.6%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. H.M.S.BOUNTY-SET

    H.M.S.BOUNTY-SET Aktivní autor

    Poprosil bych o upravu okradání a nebo by jsme mohli hned najendou depositnout (vložit) najednou třeba 200 mega zlata denne
     
    Naposledy upraveno: 23/3/19
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  3. H.M.S.BOUNTY-SET

    H.M.S.BOUNTY-SET Aktivní autor

    Ano to šli PRODAVAT děla ale po novem uprage ze zlatem nejde nic delat...)
     
    Naposledy upraveno: 23/3/19
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Doporučila bych udělat anketě trošku reklamu, třeba na chatu nebo na ali TS. Nápad je to dobrý a za mě bych snížila % přepadu.
     
  5. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Ja osobne som za to aby to zostalo tak ako to je teraz. Nie som hráč farmar a som rád keď môžem prepadnúť takých hráčov, ktorý miesto boja radsej farmia. A keď mám niekoho prepadnúť tak nech to stojí za to..Veď prepadám enemakov a nie vlastných tak nech to aj pocitia
     
    Naposledy upraveno: 23/3/19
  6. Agramon

    Agramon Pilný autor

    Mne by se libilo, kdybych jezdil treba s peti miliardama v minusu a kdyz by me nekdo prepadl, tak by ten dluh skocil na nej :)). Chtel bych videt ten vyraz dotycneho...
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    BlackOuts pokud nefarmaříš tak nevylepšuješ loď. Buď jen kupuješ všechno za hotový (což ani nejde) nebo používáš program nebo loď není od začátku tvoje a ty jsi přišel k hotovýmu. Není možný mít full loď bez svitkování, sbírání, dělání úkolů a dalších věcí, které jsou podle tebe farmařením. Na druhou stranu pokud sis loď vypaplal sám od základu tak si snad pamatuješ jaké to bylo, když jsi byl malý pulec a každý se stejnou filozofií jako ty tě topil a přepadal. A to tehdy šlo jen 10%. Když si vezmeš malou loď, která se potřebuje vylepšit a ty ji okradeš o 100% zlata, které si půl dne střílí tak ti asi v duchu neděkuje.
     
  8. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Je to pirátská hra. Piráti taky neukradli jen 10% zlata :) Ale souhlasím s tím, že současné přepady jsou nastavené špatně, mělo by se to snížit.
    BlackOuts - pokdu chceš bojovat, musíš taky vylepšovat loď, např. nové trofeje a reputace na ně. A tam máš úkoly, že ať chceš nebo ne, taky vyděláváš zlato a tak jseš v tu chvíli farmář taky. :)
     
  9. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Geralt64 praveže o to ide Za zlato si dnes nekupiš nič. Neni problem zarobit 5 mega zlata a kupit municiu dutu aby som mal na svitki. Nebudem čakat pokedy pride enemak alebo bezcechač a ukradne mi všetko. Leo lod mam od začiatku a preto si pametam velmi dobre ako to bolo .Ked si po potopeni hladal hodinu HP s glitzu a ked si ho našiel tak ta niekdo aj tak potopil. Pametam si ako sa vtedy strielali Fling Dutchman dutou municiov za 1600 ked si mal full lod na tie časy a elitou 7000 a prišiel enemak a ukradol ti ho na poslednu ranu a ako sa strielali tim istim damage Tiamat ktory mal 1mega HP a ukradli ti to. Vtedy ta hra bola o niečo tažšia ako teraz a nikdo nam nikdy nič nedaroval zadarmo. Ked bol event raz za par mesiacov tak viskočila jedna lod raz za hodinu ,kde sa zišiel cely server hračov a bolo ich o moc viac ako teraz. Prečo by som neukradol enemakom aj to posledne čo maju , oni ked budu mat možnost tak to spravia tiež až na to že mne ukradnu minimum lebo im tolko zlata nenecham pri sebe. Enemaci mi tiež nedovolia dostrielat alebo doharpunovat načatu lodku a až potom ma potopia.
     
  10. «๖ۣþř†hY»

    «๖ۣþř†hY» Zelenáč fóra

    je to o ničem pořád je se rozmazlujou.Já když začínal byl se přepadán potápěn a búhví co ještě,a to hrálo mraky lidí.Dnes jen každej brečí a hned se mu musí vyhovět.Za mě přepadat a topit naplno
     
    Tom a congy71 tohle ocenili.
  11. congy71

    congy71 Vycházející hvězda fóra

    presne tak furt kazdy place kvoli blbostiam.. kazdy vie ako hra funguje ked sa mu nepaci nech nehraje.. mne sa na GE7 stalo mnoho krat ze som zapol PVP a kukam ze mam 2 miliardy zlata potopil ma prepadol a co mohol som byt tak nahnevany sa seba.. proste ked mi niekto ukradne zlato neriesim to.....

    a k navrhu ako takemu nesuhlasim je to nezmyselna anketa ktora nema ziadne predpoklady navrhu...

    ked tak by som zaviedol CECHOVU BANKU do ktorej by si mohol vkladat aj zlato a bola by tam moznost poziadat o zlato kde by si napisal ciastku a kto ma pravomoci by ti to mohol schvalit.. bolo by to najrozumnejsie riesenie
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    jenže moci přepadnout jednou za hodinu o 10% zlata a moci přepadnout každou půlminutu o všechno je pro malé lodě trochu rozdíl. M2 osobně je jedno jestli mi vezmou všechno zlato, měla jsem ho holt utratit, ale ono ani není moc za co. Na dutou na svitek stačí dvě hodky vydělávat na výbavu na přepad taky, takže pro mě zlato nemá hodnotu, ale malé lodě potřebují dražit, kupovat a vylepšovat. Nepíšu aby se zlato mohlo ulít do cechu nebo nějaké pokladny, protože pak by přepad ztratil význam, ale snížit procenta o která můžou být přepadeni. Se vším vybavením okrást o třeba 75% zlata by enemy stačilo a prckům by aspoň něco zbylo.
     
  13. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    congy71, od vedení cechu dostat ve zlatě dotaci - to funguje už velmi dávno.
     
  14. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Leo. Tak čo može mala lod vydražit? ked chceš niečo normalne vydražit tak sa to pohybuje v desiatkach alebo stovkach milionoch zlata v dražbe , čiže mala lod tam aj tak nema šancu tolko našetrit pokial ho nepodpori cech. Osobne mam malu lodku na ktorej nemam ani jedneho pirata nasadeneho a ani jednu vystroj . za zlato si kupujem len municiu na svitki a plachty lebo nemam premko a plachtara takže o plachty prichadzam. Je to pre slabe lodky blbost šanovat zlato pre enemakov . radšej hned nakupim municiu po každych 800kzlata
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Jemu jde, ale o to aby mohl zlato dávat do cechu jako perly.
     
  16. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    všetko je to len o vipočitavosti niektorych hračov. nechcu bojovat a nechcu ani aby ich niekto čo len kusok okradol. Nepoviem ked to bude chciet mala lodička ale aj tento navrh sem dal hrač ktory už hra 5rokov. Je to to iste ako ked zautočiš na niekoho tak ti hodi dymovu bombu a ked použiješ nezastavitelnost tak je ochotny hodit presipacie hodiny a hodit ti ešte jednu dymovu bombu a ked aj tak ho nejak nahodou dobehneš tak radšej skoči do ostrova len aby ho niekdo nepotopil a nemal s neho mizernych 5battle bodov . dnes chcu aby to mohli hadzat do cechu a zajtra to bude osobna banka ktoru budu chciet a potom im Big point da do platobnej oblasti bankara ktory im bude automaticky hadzat zlato do banky. A pos... hru ešte viac než je . Nech si najdu hru človeče nezlob se a nech hraju , tam ich nikdo neokradne
     
  17. Tom

    Tom Magnát fóra

    Dle mého názoru je to pirátská hra jak už tu někdo psal tak s těmi přepady souhlasím (jen do toho mínusu je to hloupost).
    Když někdo zlato vydělá co mu brání v tom hned ho utratit za potřebné věci.
     
  18. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    Tak mi Tome předved, jak vyděláš třeba 750 mega na design , možná tak na int7
     
  19. -medved78-

    -medved78- Aktivní autor

    Když někdo zlato vydělá co mu brání v tom hned ho utratit za potřebné věci. Však ho ani nestihne vydělat když ho každou chvíli někdo okrade i o 100% měl by byt nějaký limit a alespoň hodinová imunita proti přepadu
     
  20. Tom

    Tom Magnát fóra

    pindrusec Od toho je například cech aby ti pomohl.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.