premium ucet

Diskuze na fóru 'Technické problémy' zahájená uživatelem kacenka1986, 26/5/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. kacenka1986

    kacenka1986 Perspektivní autor

    cau jak je to s premkem z obyc truhel?
    mazal sem z platebky svoje a asi ho smazal. a v truhlal nic , existuje jeste premko z truhel?
     
  2. _.Vodník._s.c.a.

    _.Vodník._s.c.a. Perspektivní autor

    Prémko z truhel existuje...mám ho z nich na rok,ale jen obyčejné.
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    prémia jsou dvě.
    Klasické prémium je předplatný balíček, který jde buď nastavit, že se ti automaticky dokupuje pokud máš na účtu uloženou kartu nebo ho můžeš najít v obyčejných truhlách. Je tam na 7 dnů, ale je samozřejmě vzácnější. Pokud vymažeš platební kartu z platebky nebo zrušíš to předplatné tak ti doběží prémko, které máš koupené, ale pak už se nedokupuje. Dá se ale samozřejmě koupit ručně pokaždé když ho potřebuješ.
    Členství sekající čepele je tzv Prémium 2, to se dá jen koupit v platebce.
     
  4. Lucie

    Lucie Rádoby autor

    A kde se dá dokoupit klasické premium? Za 20 dní mi končí premium, ale v platebce mi to nedává možnost ho dokoupit.
     
  5. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Stálice fóra

    Tržiště,předplatné,normálně tam je.
     
  6. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    V truhličkách na moři se dá najít prémko,ale dřive padalo častěji a na delší dobu.:cool:
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  8. _XeLeFanT_

    _XeLeFanT_ Pisálek fóra

    no eh, vzhledem k tomu co si napsal,si dovolím také něco přidat..já sem premko nenašel už cca 2mesíce v truhle. ale celkem často tedka padají měšce. pekný den
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    To vždy bylo o štěstí jsou hráči co jim padá častěji a pak bohužel hráči co jim padne jednou za delší dobu. I já mám osobně dobu kdy mi například v Atlantidě nepadne skoro žádný měšec a hráči kolem hlásí hlásí pomalu co truhla to měšec.
     
  10. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Stálice fóra

    _XeLeFanT_ na otevřeném moři padá vyjmečně,hodně ho nacházím v mistrovském talentu Eldorádo,tam nacházím poměrně často.
     
    *štěpánek* tohle ocenil(a).