premium a sekající ostří

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem riman99*svk*fmf*, 10/6/21 v(e) 12:14 PM.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. riman99*svk*fmf*

  riman99*svk*fmf* Pisálek fóra

  Ahoj,
  chci se zeptat zda má BP nějak v plánu kompenzovat délku premium účtů a sekajících ostří když hra vlastně nejede tak jak má a někdy se na ni nedá vůbec dostat ale "odpočet" pořád běží. Takže z měsíce co si člověk předplatí sekající ostří půlku nemůže hrát ale zaplatí jako za celej.
  Díky
  PS:eek: boostrech který pomalu utíkají už ani nemluvím
   
 2. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  na foru je kod s některými boostery jako omluva za problémy. Hra funguje více méně a i když některé funkce ještě nefungují na 100% je tu spousta věcí, které se dělat dají takže není důvod nevyužít boostery a prémia.
   
 3. riman99*svk*fmf*

  riman99*svk*fmf* Pisálek fóra

  Leo promiň ale já se sem od začátku měsíce už 2x nedostal protože to vyhazovalo chybu že server nejde, na to že je teprve 10. tak je to slušnej poměr a pokud to udrží takový tempo tak z měsíce si týden nezahraju :D no uvidíme jak jim to půjde dál. Ale pracovat někde ve firmě jako pracujou oni tak už jsou dávno na pracáku
   
 4. riman99*svk*fmf*

  riman99*svk*fmf* Pisálek fóra

  každopádně díky za odpověď, já vím že vy s tím nic neuděláte
   
 5. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  není zač. Věřím, že ted už to bude jen lepší. Z toho co vím, tak unity je stabilnější, lepší a lépe udržovatelná než flash, takže stačí jen opravit aktuální chyby a bude to lepší hra než do ted )po technické stránce).
   
 6. riman99*svk*fmf*

  riman99*svk*fmf* Pisálek fóra

  jako musim rict ze na unity mi to bezi bez sekani :) ale jen v klientovi, pres prohlizec je to nehratelny :D
   

Sdílet tuto stránku