přehled

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Ŧקε†яik36czŦ, 28/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    čau,poslední dobou je možno dostat voodoo kněze z truhly na několik dní.byl bych rád,kdybych se potom někde dočetl po tom co jsem ho získal na jak dlouho ho ještě mám,taky by to bylo dobré i na DMG,HP ze svitku,boostry,taky třeba na otroky 4.stupně,to vše si přece hráč nemuže pamatovat,anebo někde psát.když to jde u mojovky,tak si myslím,že pro lepší přehled,by se to mohlo udělat i u těchto věcí.:)
     
  2. Mirek

    Mirek Titán fóra

    ahoj "Ŧקε†яik36czŦ,

    bohužel zatím tyto možnosti ve hře nejsou, jediná možnost jak zjistit platnost HP, DMG a VB3 je kontaktovat podporu nebo si to psát, já osobně to píšu do textového souboru, jakmile dokončím svitek dopíšu, při obdržení mojovky dělám screen a také ukládám do txt souboru. Netvrdím, že je to zrovna nejlepší řešení, ale každý den jich zase tolik nedodělávám.

    Na tyto možnosti již bylo upozorňováno a doufejme že se to brzy změní.

    pěkný den

    -komi-
     
  3. Mirek

    Mirek Titán fóra

    odpovězeno, zamykám a přesouvám do archívu
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.