Přednastavení - jak nastavit své volby

Diskuze na fóru 'Časté dotazy (obecné)' zahájená uživatelem Leo., 7/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Přednastavení

  Co je přednastavení?
  Pro různé situace potřebuje hráč různé nastavení svých opevnění, trofejí, děl a tak dále. Přednastavení umožňuje nastavit si několik různých sekcí s různými atributy.

  Jak se do přednastavení dostanu?
  V okně Přehledu (
  1) na levé straně je otevírací část, ve které můžete vytvořit nová přednastavení (3), přejmenovat stávající nebo jen zvolit jedno z uložených nastavení (2).

  Screenshot_2.png


  Jak vytvořit nové přednastavení?
  Jedno přednastavení máte automaticky zdarma. Za každé další přednastavení zaplatíte určitou částku, která se zvyšuje s každým dalším koupeným přednastavením.

  Ceny přednastavení pro loď:
  • 1 přednastavení - zdarma
  • 2 přednastavení - 50 000 zlata
  • 3 přednastavení - 500 000 zlata
  • 4 přednastavení - 10 000 perel
  • 5 přednastavení - 50 000 perel
  • 6 přednastavení - 100 000 perel
  • 7 přednastavení - 500 000 perel
  • 8 přednastavení - 1 000 000 perel
  Ceny přednastavení pro ponorku:
  • 1 přednastavení - zdarma
  • 2 přednastavení - 100 000 zlata
  • 3 přednastavení - 100 000 perel
  • 4 přednastavení - 20 000 orichalkum
  • 5 přednastavení - 50 000 orichalkum


  Kliknutím na
  + (1) v liště přednastavení otevřete okno, kde si můžete zvolit mezi Zkopírovat aktuální nebo Prázdný (2).
  Zkopírovat aktuální znamená, že vytvoříte předvolbu, ve které budou všechna nastavení jaká máte v aktuálně zvoleném přednastavení.
  Prázdný znamená, že vytvoříte prázdné přednastavení, do kterého si budete muset navolit děla, opevnění, trofeje a tak dále. Níže pak vidíte cenu, kterou za dané přednastavení zaplatíte (3).

  Screenshot_3.png

  Pokud zvolíte možnost Prázdný objeví se Vám možnost zvolit mezi přednastavením pro ld nebo pro ponorku.

  Screenshot_11.png Screenshot_12.png

  Jakmile vytvoříte nové přednastavení objeví se Vám v přehledu Vašich přednastavení, které zobrazíte kliknutím na mezi obrázkem lodi/ponorky a + na liště přednastavení.

  Screenshot_13.png

  Jak můžu svá přednastavení pojmenovat podle mých potřeb?
  Každé nastavení se v základu jmenuje Nové přednastavení. Pokud si chcete své volby přizpůsobit a pojmenovat podle činnosti, ke které bude používáno klikněte na přednastavení, které chcete přejmenovat a v horním řádku dvojklikem označte název. Poté napište svoje pojmenování a klikněte mimo řádek.

  Screenshot_4.png

  Jak můžu nastavit svá přednastavení?
  Přednastavení nabízí kompletní sadu nastavení v různých sekcích. V každém nastavení tedy můžete mít jinou skladbu děl, vybavení, opevnění, trofejí, posádky a společníka přizpůsobené každé možné situaci, která může nastat.
  Každá sekce, která má ve svém okně možnost změnit přednastavení umožňuje i nastavit tuto sekci pro jednotlivá nastavení.
  Nastavit jednotlivé sekce můžete tak, že zvolíte přednastavení, které chcete upravit a poté upravíte i sekci, kterou chcete pro toto dané přednastavení použít.


  Příklad:
  Pokud chci mít předvolbu, která mi umožní maximální možný bonus na harpunování nastavím si v opevnění především Aerodynamické harpuny, Železné harpuny a Zavaděč harpun. V trofejích pak zvolím Bitvou ošlehaná harpuna. Na loď nasadím drahokam Granát, ve vybavení zvolím rozšíření s bonusem pro harpuny atd a toto doplním dalšími moduly a drahokamy, které jsou vhodné pro tuto volbu.
  Pro přednastavení například pro přepad zvolím drahokam, opevnění, trofeje a další umožňující co nejvyšší přepadový bonus, obranu proti přepadu a zisk z přepadu. Takto si můžete seskládat jakoukoli předvolbu pro jakoukoli situaci.

  Co můžu do přednastavení nastavit?
  Nastavit můžete jakýkoli atribut, který má ve svém okně možnost měnit předvolby.
  • Zvýšená paluba (opevnění)
  • Trofeje
  • Vybavení (děla/torpédomety, rozšíření, příďové figury/válečné barvy, lodní šrouby)
  • posádka
  • společníci

  Screenshot_7.png Screenshot_8.png Screenshot_9.png Screenshot_10.png Screenshot_6.png

  Jak jsou spojená přednastavení s mými designy?
  Pro každé přednastavení si můžete zvolit design, který je také přizpůsobený pro danou činnost. Pokud budu mít na lodi/ponorce drahokamy pro přepad, opravu a harpuny zvolím tento design i do patřičných přednastavení. Jeden design můžete mít zvolený pro více přednastavení.
  Design nastavíte tak, že v Přehledu nebo Oblíbených zvolíte přenastavení, u kterého chcete nastavit design a poté kliknete na design, který chcete pro tuto volbu nastavit.


   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.