Pravidla chatu - nové pravidlo

Diskuze na fóru 'Oficiální oznámení' zahájená uživatelem Leo., 25/8/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Ahoj piráti,

  Pokud jste to ještě nezaregistrovali, ve městě je nový šerif.
  Jsem kapitánka Lili a všechny Vás zdravím.

  Jeden zajímavý fakt o mě: Mluvím 4 jazyky a momentálně se učím další 2. Angličtina byla až čtvrtý jazyk. Mimochodem byl jeden z nejjednodušších (a to není kompliment).

  Všimla jsem si, že v Globálním chatu kde je společným jazykem jen angličtina jsou někteří hráči a hlavně moderátoři šikanováni za své chyby v angličtině. Takže jsem tu abych Vám osvětlila anglický jazyk.

  1) Angličtina je třetím nejrozšířenějším rodným jazykem na světě. Standartní čínština a španělština jsou prvním a druhým jazykem.
  2) Angličtina není oficiálním jazykem Spojených států amerických. Mimochodem Čína má více anglicky mluvících lidí než Spojené státy.
  3) Množné číslo od cul-de-sac je culs-de-sac. Hádejte proč? Protože je to francouzské slovo. Stejně jako mnoho jiných slov bylo "inspirováno" francouzštinou nebo jazyky založenými na latině a bylo přidáno do anglické slovní zásoby.

  Zamysleli jste se nad tím, že když někdo píše/mluví s chybami v angličtině je to proto, že může mluvit jiným jazykem a možná dokonce několika z nich?
  Napadlo Vás, že byste se místo toho, abyste trávili čas šikanováním těchto lidí mohli naučit nový jazyk? Udělali jste chyby v novém jazyce?
  Napadlo Vás třeba pomoci těm lidem procvičit si Váš mateřský jazyk, který znáte jen proto, že je to Váš rodný jazyk? ....tito lidé přicházejí pomoct Vám s Vašimi problémy ve hře a dokonce se i učí nový jazyk kvůli tomu. Mimochodem viděla jsem hodně rodilých v mnoha jazycích dělat chyby a bylo to OK!
  Nakonec kolika jazyky Vy osobně mluvíte?

  V této souvislosti zavedu pěkné pravidlo pro všechny chaty/fóra/Discord

  Ti, kteří šikanují nebo trolují ostatní za chyby v jakémkoli jazyce budou poprvé zabanování na 3 dny, podruh na 7 dní a potřetí na 30 dní.
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.