Pravidla chatu a jejich výklad

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem *booo*, 12/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Souhlasím s bannem za nick ve znění seabot2.10?

  1. ano

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  2. ne

    1 hlasy(ů)
    100.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    Ahoj, dneska sem na sk chatu GE2 narazil na zajímavý problém, jeden hráč (seabot2.10) dostal kick a následně bann za nick, celkem by mě zajímalo podle jakého pravidla byl za trestán? I přes diskuzi s CM_Laky jsme se výsledku nedopátral - v pravidlech pro chat nejsou nevhodné nicky nějak(nijak) popsány. Postup CM mě zaráží především protože tento hráč se na chatu vyskytoval bez jakéhokoliv upozornění nebo postihu delší dobu (týdny, měsíce).
    Z toho důvodu by mě zajímalo, kdo má práva rozhodnout o postihu hráče, bez dostupného jasného výkladu o nevhodnosti nicku? Nebylo by vhodné doplnit pravidla o jasný výklad? Prosil bych o doplnění výkladu a vyjádření TL k této problematice, aby se neopakoval možná zbytečný konflikt na chatu, který bohužel vnáší nepohodu do herního prostředí. Děkuji booo
    p.s. nevím jestli to umím, ale dám sem i anketu na toto téma, zajímá mě totiž, jak na to nahlíží i další hráči.
     
  2. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Zamykám. BANy nie sú k diskusii na fóre, ale majú sa riešiť priamo na podpore hry!

    Pre doplnenie z pravidiel o nevhodnom nicku:

    Nevhodný nick je taký, ktorý obsahuje vulgarizmus, urážku, nabáda k porušovaniu zákonov a pravidiel, navádza dojem, že ste členom SeaFight tímu, rasistický alebo propagujúc násilie...


    Hra, fórum aj chat sú vzájomne prepojené a je úplne logické, že ak je nevhodný nick na fóre, predovšetkým vychádza z hry, je nevhodný aj tam a tým pádom na chate. Takže pravidla sú dané jasne a len niekto si ich vysvetľuje po svojom.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.