Chyby Prastaré povstání

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Geralt64, 2/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Proč nemám potřebná oprávnění (asi ne jen já) pro přidávání odpovědí do oficiální diskuze k akci Prastaré povstání?
     
  2. **Beta**

    **Beta** Zelenáč fóra

    asi preto že oficialna diskusia neexistuje
     
  3. Mad☆Farmář☆

    Mad☆Farmář☆ Pisálek fóra

    Taky jsem koukal že Čínská demokracie se dostala až sem-diskuse není protože to Poseidon demokraticky zamknul-lol
    Podle mě ten co vymejšlí tyhle eventy tu hru nikdy nehrál-mad
     
    Naposledy upraveno: 2/5/17
  4. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    Asi dopredu vedeli, že s takou muníciou, kde akčná munícia ide zakúpiť iba v platobnej oblasti, asi nikto spokojný nebude :D
    Čo sa týka toho spawnrate veľkého 200m admirála vyskočí raz za 2-8 hodin tak to je otras rovnako aj odmeny z oboch admirálov, najvýhodnejšie NPC je to ktoré má najmenej hp 1M :) niečo im asi zas nevyšlo... a obtiažnosť úloh je tiež dosť vysoká vzhľadom k spomenutému objavovania sa admirála...
     
  5. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    jen malé nedopatření, díky za upozornění, prosím všechny další příspěvky do vytvořené diskuze, děkuji.

    zamykám a pěkný den
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.