Požehnání nebo Mojovka v Truhlách

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem NσStress*, 9/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Uvítali by jste takovou zmenu ve hře?

  1. ANO, s radostí

    95.4%
  2. Raději NE

    4.6%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. NσStress*

    NσStress* Aktivní autor

    Zdravím,
    myslím že by bylo vhodné zařadit do truhel o neco zajímavejší předmety. Navrhuji aby se do truhly zařadila Mojová paluba - např. na 3 - 4 dny a šance by byla jako na vodoo kneze lvl 3. Dále bych tam vrátil "queen legacy" - požehnání, ktere je nyní dostupne jen ze svitku, např. zase na dobu 3 - 4 dnu a šance jí chytit by byla jako na premium členství.

    Cílem téhle zmeny je, že znam mnoho lidí kteří by raději valčili na moři a zároven by sbírali truhly kolem, než aby trávili mnoho času na svitku (co si budem povídat né moc záživného času) a výsledkem bude např. požkození, které mají lidé i na 10 let dopředu...Prioritou není, aby tyto předmety mel každý hráč na moři, ale aby je mela alespon polovina aktivních hráčů.
     
  2. Slůňe_CZ

    Slůňe_CZ Pilný autor

    souhlasím z Patrikem kdysi to tam bývalo i designy a hra bylůla hned jina stačilo haluzově a se štěstím vzít 3 truhli a mněli jste hp kolečko a munici a mohlo se z vesela valčit
     
    NσStress* tohle ocenil(a).
  3. elbunda1

    elbunda1 Zelenáč fóra

    taky souhlasim škoda ,že trukly nejsou jako dřiv:(
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  4. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    ano suhlasim ale tiez by mohlo byt tych truhal viac ja ich malo 10 klucou zberam hodinu to je hrozne
     
  5. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Rozhodne áno.
     
  6. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    nápad super, ale k jeho realizaci stejně nedojde...kdysi "udajně" existoval postup jak "vidět" před sebráním, co je v truhle..zda tomu tak bylo nebo ne nevím.
    osobně bych to přivítal, protože mě svitky opravdu bytostně nebaví a hlavně já mám neuvěřitelnou smůlu na koncové odměny ze svitků:


    například od čtvrtka do neděle
    5xpanna-5xpoškození
    2xstřelec-2xpoškození
    3xkozoroh-3xpředměty
    2xrak-2xpředměty
    6xvodnář-2xmojovka,4xpředměty

    v tom samém období naházeno do kotle 12450mojo-výsledek 1xmojovka )))
     
    Naposledy upraveno: 9/2/15
    Sparrowsak[TEC] a NσStress* tohle ocenili.
  7. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    ☢Arrow☢ to maš nejak podobne ako ja . čo Panna to HP, Kozoroh a strelec mi davaju skoro pravidelne Dymovu bombu sem tam poškodenie. HP s kozoroha a strelca už neviem ani ake je to mi naposledy padlo pred par mesiacmi. Rak za posledne 4 razy 3 x poškodenie delami 7% a 1 x HP, Ale aspon na mojovku mam momentalne ako tak štastie ta mi vposlednom čase pada približne každych 1000 -1500 mojo
     
    Naposledy upraveno: 9/2/15
  8. NσStress*

    NσStress* Aktivní autor

    Děkuji všem za postřehy, co se týče procentuální uspěšnosti je zřejmé že by tento nápad uvítala vetšina hráčské komunity.

    Co se týče realizace nápadu, se domnívám, že by to pro programatory nemusel být až takový problem, už dříve tam to požehníní bylo - a co se týče asi nejdůležitejší otazky pro BP, tak i oni sami by z toho mohli vydělat pár korun navíc, jelikož bude vetší poptávka po klíčích k truhlám tak samozřejmě i po slevě.
     
    elbunda1 tohle ocenil(a).
  9. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    OTE="☢Arrow☢, post: 349734, member: 1682"]nápad super, ale k jeho realizaci stejně nedojde...kdysi "udajně" existoval postup jak "vidět" před sebráním, co je v truhle..zda tomu tak bylo nebo ne nevím.
    osobně bych to přivítal, protože mě svitky opravdu bytostně nebaví a hlavně já mám neuvěřitelnou smůlu na koncové odměny ze svitků:


    například od čtvrtka do neděle
    5xpanna-5xpoškození
    2xstřelec-2xpoškození
    3xkozoroh-3xpředměty
    2xrak-2xpředměty
    6xvodnář-2xmojovka,4xpředměty

    v tom samém období naházeno do kotle 12450mojo-výsledek 1xmojovka )))[/QUOTE]

    :D..neboj,bude hůř
     
    Canabis-cz tohle ocenil(a).
  10. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    čo sa tyka kozoroha tak včera to bolo už 7krat po sebe-
    2015-02-10 22:54:40
    Získal si 10 x Dymová bomba. Asi prestanem aspon na pol roka kozorohov robit.
     
  11. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    mali by aspon trosku zmenti tu pravdepodobnsot ziskavania predmetov z pergacou ak niekto urobi 47 pergacou z toho 3x padne hp .... urobi 20 rakou padne 1x hp 0 pozehnanie neni to ani troska podobne tomu co opisuju v opise ake su % na ziskavanie veci ano samozrejme furt to je ako v hazarde mas tam len % ale mohli by to nejak viac uprestnit kludneby mi nevadilo keby daval kazdy 10ty rak pravidelne hp kazdy 20ty pozehnanie a popri tom tie ostatne veci s nejakymi % :) radsej urobim 10 rakov a viem zeneco dostanem jak urobit 20 a furt to iste % na dmg,teleproty a take veci co netreba mi :D
     
  12. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Já zase jezdím kozoroha hlavně proto, abych dostal kouřovku a dostávám pořád HP (z posledních 15ti koz 10x HP). To nám snad někdo dělá schválně, ne? :D:D
     
  13. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    oni nato maju system a podla mna dobre ten system vie ze mas na par rokou vopred hp tak ti neda len tak :-Dmoj nazor iba :)
     
  14. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    No ten system musi bit skvely ked my dava stale iba dymove bomby. 7 poslednych kozorohov 7 bomb. ostatne nesledujem- neratam
     
  15. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    Hej,tiez podla mna to musi byt dokonaly system.Dnes mi to dalo 4x bomby 2x % dmg to co mam na roky dopredu,robim strelca uvidim co da :)tak slava
    2015-02-12 00:03:14Získal jsi 15 x Trup Sagittarius .
    az som sa potesil :)
     
    Naposledy upraveno: 11/2/15
  16. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    Určite pro ;)
     
  17. Tihounek83

    Tihounek83 Pisálek fóra

    taky jsem pro
     
  18. MacBoys

    MacBoys Zelenáč fóra

    souhlasím!!..:)
     
  19. BullĐoG

    BullĐoG Perspektivní autor

    samozřejmě jsem pro a ten systém % ze svitku taky nechápu:eek:
     
  20. mario13103

    mario13103 Rádoby autor

    aj ja súhlasím dobrý nápad.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.