Povstanie Casiopeii 19. 5. 2016 - 2. 6. 2016 / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 18/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BŁAZON...!.[SVK]™

    BŁAZON...!.[SVK]™ Pisálek fóra

    Konečne BP začal robiť niečo s hráčmi ktorý sú mapy 5 a nižšie a tiež 15 a nižšie :D

    Czech chceš radu? Správ si 7 lvl :D :D
     
  2. ****štěpánek****

    ****štěpánek**** Pisálek fóra

    Ahoj
    JAk mohu získat prokleté duše ?Když jsem level 3? Myslel jsem,že chnapající želvy jsou od 2 po 20 mapy.Nebo jsou jiné NPC z kterých jdou tyto duše získat?

    Díky
     
  3. socient

    socient Komisař fóra

    tak skus dračie hniezda korytnačie a urob si vyšší level môžeš strielať aj chňapky :) a ked mate ulohu na 7 mape tak ju zruste a prijmite a vygeneruje vam to nejaku dalsiu nahodnu od 2-20
     
  4. ****štěpánek****

    ****štěpánek**** Pisálek fóra

    Tak jsem harpunoval dračí hnízda ,myslím,že 30-40 jsem jich sundal,ale duše žádné.Z denních úkolů jsem získal max. 10 duší. Nějakej další nápad?
    Díky
     
  5. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    kdybys četl oznámení ... Na želví hnízda musíte použít harpuny. Z hnízd získáte předměty jako proti-pancéřovou munici, krystaly a děla, pokud uštědříte poslední zásah! Pokud je na vašem serveru aktivní Cassiopeiina moc, získáte navíc 2 prokleté duše!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/5/16
  6. ****štěpánek****

    ****štěpánek**** Pisálek fóra

  7. Ɓд๓ъіէӃд_1

    Ɓд๓ъіէӃд_1 Pisálek fóra

    Pomer HP drviča ku hračom je smiešny drvič je za 3 minuty potopeny, asi ste nedomyslely ze kazdy ma teleporty a moze byt prakticky všade...
     
  8. socient

    socient Komisař fóra

    Práveže to domysleli a urobili to tak, aby sme na tom nič nezarobili...
    Lovcov uz pomaly nikto nestriela ani strielat nebude za tu smiesnu odmenu 12 ziariach dusi (dmg) + 5 krystalov (posledna rana) , lebo aj ked zostrelis Lovca ked je 990-999 / 1000 tak sa objavi na nahodnej mape a k tomu to napise celemu serveru takze aj s portom max. 10k perál :) hltač sa včera nestihol zostrelit od včerajšieho reštartu 15.00 lebo treba 50x drvic = 50x100= 5000 lovcov korytnaciek, ostalo 49/50 pred reštartom
     
    jєssιєjaмєs_čяc tohle ocenil(a).
  9. =SERIEL=CZ=

    =SERIEL=CZ= Zelenáč fóra

    tak ten kdo bude chtit aspon mazla coz pocita ze hodne lidi kvuli prevenci tak to strilet budou, jenom ten co chce nahrabat miliardu perel na kazdy akci bude jenom cekat zalezlej v rohu a cekat az skoci drtic..
     
  10. socient

    socient Komisař fóra

    Nie nebudu, radsej obetuju perly na kluce a budu otvarat truhlicky z kazdej 3 žiariace duše + munka/teleporty/krystale/svetlo/tritonovo pozehnanie/amulety agwe/asklepiove dary a zelené chňapky 1.3m - 6 prekliatych duší alebo hniezda dračích korytnačiek 2 prekliate duše... tak ked je casiopeina moc otvaras truhle / strielas hniezda a bez casiopeinej moci strielas chnapajuce zelvy... Lovec ani Drvič sa neoplatia Hltač vyskoci az po 50 zostreleni drvicov a ked ich nebudu strielat tak ani hltac nebude :) + ak daju restart ako vcera
    Super reštart za 30 minut tak zasa bude 0/50 a znova sa to nestihne, ked vcera sa to nestihlo od 15.00 a to strielalo viac hracov aj ked nebola casiopeina moc :)
     
    Naposledy upraveno: 20/5/16
    jєssιєjaмєs_čяc tohle ocenil(a).
  11. Wroge.CZ

    Wroge.CZ Pisálek fóra

    Áno skúšal som aj 10x krát zobrať a nič. A expert vedel som že sa niekto ako ty že máme ísť na vyššie mapy ale tu ide len o to že nemali by mať výhody hráči ktorí majú vyššie levely.
     
  12. socient

    socient Komisař fóra

    no lol po tomto restarte sa deaktivovala casiopeina moc ked to je vzdy az o 12.00 vcdera po restarte sme mali dosiahnutych 1.000.000.000 hp a nedostali sme, tak ďakujeme, že ste nás pripravili už 2 reštartmi o 2 hltačov a už aj 2x o Casiopeinu moc !!
     
    K!m!reY_CZ_ a kywa tohle ocenili.
  13. Wroge.CZ tu nejde o výhody pre hráčov na vyšších lvl tu ide o to aby ste dole nekempili na 1-5 alebo 15.

    Podľa mňa je to fér, prečo by ste hráči na 1-5 mali mať možnosť získať voodoo delá zadarmo napríklad, keď dole len kempíte a to isté prečo by hráči 15, ktorý môžu ísť ďalej mali získať lepšie veci keď tiež len kempia. Na obmedzených akciách máte výhodu pretože to veľa hráčov vám tam nestrieľa na obmedzní lvl ale to sá nedá povedať o vyšších.... :)
     
  14. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Tak další povedený restart, který nesekal do hry chyby a na některých serverech se zrušil bonus Cassiopeiina moc !!!
     
  15. K!m!reY_CZ_

    K!m!reY_CZ_ Aktivní autor

    fakt super ..po restartu celý server přišel o cassiopeninu moc a navíc teho hltače už zase ani neuvidíme..luxus Bp jak jinak
     
  16. BullĐoG

    BullĐoG Perspektivní autor

    CM kde zmizela Cassiopenina moc ?
     
  17. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    pojdte si udelat tipovaci soutez, prave sme ziskali cassiopeninu moc ,tak v kolik bude restart aby zmizla ja tipuji 15.35
     
  18. Mikone

    Mikone Pisálek fóra

    Hmm jak tu někdo doporučil zkusit několikrát vypnout a zapnout úkol na dostání jiných souřadnic tak to moc nepomáhá. 5x sem to zkusil a pokaždé stejný souřadnice a stejná mapa. Mám 8.lvl a mám dojet až na 16. mapu :-D :-D

    jinak střílet hnízda díky úkolům, ve kterých je potápět hráče téměř nejde, na jakékoliv mapě jsem 2-3 minuty a hned jsem dole. Toto ještě vyřešit a nebyla by to tak špatná akce. Ale to bude asi nevyřešitelný problém všech akcí, tak nasypat korunky a udělat se full :-D
     
  19. socient

    socient Komisař fóra

    ta rada bola len u zadavatela alexandrosa u toho druheho musis mat 16 level aby si presiel vsetky 4 mapy (5/3 8/2 11/2 16/1) :)
     
  20. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Kywa to máte štěstí u nás na Americe to ti šašci ještě neopravily !!!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.