Posledná Bitka o Jackpot / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 6/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

  2. ◄☺•Mo•No•☺►

    ◄☺•Mo•No•☺► Aktivní autor

    jsem zvědav, jestli tam budou také ty jackpotové lodě
     
  3. METEROIĐ

    METEROIĐ Pisálek fóra

    Tak dufajme že budu to je ta akcia čobola prv ne ?
     
  4. ◄☺•Mo•No•☺►

    ◄☺•Mo•No•☺► Aktivní autor

    ano ale zatím nefunguje :D
     
  5. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

  6. Ahoj všem, tak akce Jackpot funguje a jsou na moři i ty žluté jackpotové lodky:)
     
  7. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Mohl by mi někdo kompetentní vysvětlit, jak může účastník bitvy o jacpot sebrat dárek? Ostatní, kteří se bitvy nezúčastní, ho nemohou střílet. Opravdu povedené :mad::mad:
     
  8. Máš pravdu sebrat dárek může a sestřelit ho může zase jen hráč přihlášený do jackpotu, je to určitá výhoda pro tyto hráče, jelikož je nestřílí ani ostrovy :)
     
  9. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Je to ale trochu na hlavu postavený. A pokud už to tak je, tak mělo být někde dopředu info. No ale co bych čekal, když dárek stejně víc nefunguje, než funguje.
     
  10. Chápu tvé rozhořčení, ale bohužel je to tak nic s tím nenaděláme:)
     
  11. METEROIĐ

    METEROIĐ Pisálek fóra

    to je zle vymislene :(
     
  12. socient

    socient Komisař fóra

    nauc sa vybrané slová po M radšej - vymyslene to je dobre len take akcie maju dat ked skonci zimna akcia nie pocas nej spolu aj s tou bojovou
     
  13. Ahoj socient máš sice pravdu, ale prosím nikoho tu neurážej!!! Nikdy nevíš kdo je na druhé straně kdo to píše jestli třeba ten člověk za to nemůže a může být třeba dislektik apod. díky za pochopení;)
     
  14. socient

    socient Komisař fóra

    dnes uz existuje aj take nieco ako automaticke opravovanie chyb :D a tak ked niekto neovlada ani pisanie i / y tak je to do oči bijuce ...
    a to ze ide s JB vziat darcek je pekne ale aj tak ti co nie su v nom prihlaseni je vacsina a teda je vacsia pravdepodobnost ze ho najdu skorej ako ti co su v JB .
    mne osobne to je jedno tie Jackpotbattle npc davaju v pohode odmeny ale ani nikde nie je tabulka o poradi takze zasa sa stala niekde chybicka :)
     
  15. Ano máš pravdu také jsem nenašel nikde žádný žebřířek jackpot battlu a ještě se vrátím k tomu automatickému opravování chyb :) každý ho nepoužívá třeba jako já a je spouta lidí neví ani jak si to nastavit.
     
  16. Hugi|CZ|

    Hugi|CZ| Perspektivní autor

    Co to je za nesmysl Jackpot má začínat snad až zítra je tam psané že se to posouvá o 24 hodin a navíc na Globální Americe 1 nic není a je to souboj mezi všemi servery takže vám to zas nějak nevyšlo
     
  17. Ahoj bitva jackpot battle začala dnes ve 14:00 hod. a končí zítra 18,12, ve 14:00 hod.
     
  18. Hugi|CZ|

    Hugi|CZ| Perspektivní autor

    To je pěkné ale u nás pořád nic není a jelikož to je mezi všemi servery měla by začínat všude stejně
     
  19. To máš pravdu, kdo ví zase tam bude nějaká chyba, třeba i proto máme u nás na GE4 za 40 minut plánovanej restart nevím jestli to je na všech serverech.
     
  20. Hugi|CZ|

    Hugi|CZ| Perspektivní autor

    Jo u nás taky bude reset, tak musím uznat že bych byl překvapen kdyby pustili akci bez problémů
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.