Poslaní hesla

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem dharapes, 9/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dharapes

    dharapes Zelenáč fóra

    Dobrý den mám problém zapoměl jsem heslo a poslal si žádost o nové nu a co byste čekaly email prázdný nic nedošlo tak sem skusil žádot i o nové uživatelské jméno a opět nic může mi někdo pordit co s tím už jsem dva dny čekal a nevěřím že mi to ještě dojde díky
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj a kontroloval jsi i položku spam? Bohužel může se stát, že ti to e-mailový klient vyhodnotil jako Spam.
     
  3. dharapes

    dharapes Zelenáč fóra

    koukal nikde nic a zadosti sem psílal včera ráno a nic
     
  4. dharapes

    dharapes Zelenáč fóra

    už nevím jak se dostat na účet své lodě přece musí být nějak spůsob jak mi poslat heslo na meil i ručně když automat stávkuje
     
  5. Ahoj všem tak nevím co mám dělat, ale jsem naštvanej , dneska sem se přihlásil do hry a jezdím po spodních mapách topit enemáky a když je tam tak topím postupně celou mapu 3/1( poněvadž tam se jich asi tak 30 zdržovalo), tak se mi hra odhlásí a když dám F5 tak vidím při znovu přihlášení, že jsem dostal BAN na svou loď!!! Zajímalo by mne za co?!
    intGlobální Evropa 4Stav hryHrát
    ☜✭Қ!πg✭øƒ✭...Zablokovaný do : 2014-04-09 16:16:07
    A stalo se to ihned poté co sem potopil hráče který měl zrovna na sobě ten meč toho lovce nebo jak se to jmenuje a pak do mě stříleli mikelrouche a hned se to odhlásilo, takže mne zajímá za co jsem dostal prosím BAN?!!! a chci okamžitě zpátky svoji loď jestli ten kdo měl ten meč nebo někdo z těch enemáků je nějaké CM nebo někdo z týmu BP tak hodně zneužívá své pozice když mi zařídil BAN a já to jen tak nenechám! Chci prosím nějakou odpověď zde protože na podporu hry se nějakým záhadným způsobem taky nemůžu dostat???:mad:Jako jsem fakt rozčílenej a doufám že mne chápete a jako dostat ban za to že topíte enemy jelikož máte více hp to fakt nechápu??
     
  6. socient

    socient Komisař fóra

    jednoduche - lebo si botoval
     
  7. domikkkkkk*ViP*

    domikkkkkk*ViP* Zelenáč fóra

    Kdyby si nebotoval nemáš ban ;)
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj dharapes, takže v tom případě tě prosím napiš na podporu svůj problém. Oni se ti mohou podívat na loď. Na přihlašovací stránce máš dole v obdélníčku napsáno "Tiráž". Když na tento text klepneš budeš přesunut na stránku, kde máš napsáno "Formulář pro podporu" ten vyplň a odešli tvůj problém.
    Ahoj ™亗{{King☆Of☆Hell}}亗™, zajisté nikdo z Teamu nezneužívá své funkce. Dnešního dne proběhlo velké banování za používání programů, scriptů .... a to bude nejspíše důvod proč jsi zabanovaný. Samozřejmě pokud se ti to nezdá máš právo si stěžovat.
    Přeji všem pěknou hru.
     
  9. pluto.cz

    pluto.cz Zelenáč fóra

    ahoj, chápu když se někdo dopustí něčeho zakázaného, že za to nese následky
    ale je pravda že někteří hráči jsou potrestáni víckrát. Tím že nemůžou hrát a další
    tím že přijdou o 2 paluby o opraváře 5 stupně které koupili v platební oblasti
    protože jim během banu skončí premko které k tomu mít musí.
    A tím nikoho nechci omlouvat jen se mi to zdá dost tvrdý trest.
     
  10. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj "pluto.cz,

    každý si musí být vědom, co dělá a jaká rizika to ponese, přeci nechceš aby se dělali rozdíly mezi platičema a neplatičema, každý ať dostane stejně dlouhý trest s přihlédnutím na to kolikrát již byl trestán, pokud to po několikáté nepomůže - trvalý zákaz. Varování tu bylo už mnohokrát a je správné, že tato chvíle nastala. Ať je každý boter na pozoru.

    pěkný den
     
  11. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Bohužel s tebou musím Poseidone nesouhlasit, z vlastní zkušenosti. Sám jsem byl obětí zneužití funkce. Stalo se mi to samé, co popisuje King of Hell. Topil jsem enemáky, najednou se mi lodička odhlásila a měl jsem ban. Obrátil jsem se na podporu, kde mě po asi dvou dnech odbanovali. V těch dvou dnech jsem situaci řešil hlavně s Natali (které tímto ještě jednou děkuju za pomoc), která mi přímo řekla, že jsem stopil někoho, koho jsem neměl a ten mi dal ban. Neřekla mi, kdo konkrétně to byl, ale nebyl to nikdo z českého a slovenského teamu. Osobně si myslím, že to byl někdo z bulharů, ale samozřejmě to nevím určitě. Nicméně ke zneužívání dochází a přeju King of Hell co nejrychlejší vyřešení problému. Vím, jak mi v té době bylo (když jsem dostal ban na loď, přihlásil jsem se na moře s druhou lodičkou a během asi 2 minut jsem měl ban na chat, jak jsem byl vytočenej :)).
     
  12. Hugi|CZ|

    Hugi|CZ| Perspektivní autor

    Taky můžu přidat vlastní zkušenost když mě banoval jeden polský admin za to že jsem ho předběhl v BZ. Řešil jsem to dlouho dobu s Reném a ten s Německem a nakonec mi byl ban zrušen a daný admin už nemá funkci. Takže s tebou Poseidone určitě nesouhlasím že admini nezneužívají své funkce, teda určiě ne všichni ale pár se jich najde.
     
  13. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    čau,chtěl bych taky přidat mou zkušenost ohledně banu na lod,je to tak cca.rok a já vyhrál přepadení,nevěřil jsem vlastním očím a najednou na lodi 2,2 miliardy zlata,tak jsem začal dražit a během dne ban na lod,napsal jsem na podporu,at si vše ověří z deníku a byl jsem odbanovan i s omluvou a vrácení ukořistěného zlata,že kolega na podpoře byl asi moc horliví,ale řeknu vám člověku je hrozně,když má čisté svědomí,ničeho se nedopustil a najednou ban na lod,a to bych chtěl vědět jestli zabanovali i toho bugera co měl u sebe tolik zlata:D
     
  14. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Žiadny technický dotaz, zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.