Pomocník pre bonusové mapy

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem socient, 13/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Páči sa vám tento návrh?

  1. Som určite za.

    55.6%
  2. Nepozdáva sa mi to.

    44.4%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. socient

    socient Komisař fóra

    Tak ma napadlo, že by sa vytvoril nový pomocník, ktorý by ušetril čas strávený na bonusovej mape, nikoho predsa nebaví robiť kozoroha 2h strelca 5h a raka cez 10h alebo nejaku postavu, ktorá by hrala za vás, keď tu nie ste. Dala by sa kúpiť buď za perly alebo za peniaze - záleží na rozhodnutí prevádzkovateľa. Všetci by boli spokojní a nikto by už nenadával na boterov.
    Poznámka: fungovalo by to iba na bonusovej mape!
    Ak by vás ešte niečo napadlo, tak určite sa nebojte zapojiť sa do diskusie :)
     
    lukki. tohle ocenil(a).
  2. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    *** je zadarmo, načo toto? :D
     
  3. Cannis_Aureus

    Cannis_Aureus Pilný autor

    dit takovy pomocnik uz existuje 6 let , sam dela svitky, sbira glice, strili npc
     
  4. socient

    socient Komisař fóra

    Ak myslis nejaky Automaticky program, ano existuje ale zaroven je to porusenie VOP, preto by sa mohol zaviest pomocnik ktory by bol v sulade s pravidlami a hraci by ho mohli beztrestne pouzivat :)
     
  5. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Totální ptákovina..sorry ale.. pokud chceš něčeho dosáhnout, tak sám.. k cěmu nějaké pomocníky..jen si to pěkně dělěj sám..
     
  6. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Návrh nesplnil pravidlá, nebude sa posielať RT.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.