Pohár Seafight 2018 - (13.6.2018 - 16.7.2018)/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 11/6/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  2. *Gergy*(FMF)(IPA)

    *Gergy*(FMF)(IPA) Pisálek fóra

    Ahoj , Rozhodce není v bezpečnem přístavu ale u neho (mapa 17). http://prntscr.com/ju4zei .
    Jen píšu předem než nekdo začne vyšilovat že ho nemuže najit :) Máte tam v přístavu :)
     
  3. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Obyvatel fóra

    ten kto vymyslel odmeny za predpovedí, je totalny..... aj tak to je už isté kto to vyhrá, Bp ma jasneho vyhercu už daneho :) aby niekto získal 400diel,40mešcov,250m peral,to je choré :)
     
  4. *Gergy*(FMF)(IPA)

    *Gergy*(FMF)(IPA) Pisálek fóra

    Ješte by me zajímalo , a ta otazka taky přijde :D jak mužou delat úkoly lode co ani 17cku nemají :D zkratka smula :D
     
  5. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj *Gergy*,

    mohu opravit to samozřejmě není problém, ale raději s tím počkám do začátku akce.

    Zítra uvidíme kde se budou zadávat úkoly, pokud to bude na 17, tak to pro malé lodě nebude, jestli je to dobře nebo špatně je asi věc názoru. Osobně si myslím, že každý hráč si musí rozmyslet sám, jaký level chce mít. A pokud to vezmu realisticky, hráč co hraje např. rok a vyčkává na lvl. 15 - OK. Ale hráč co hraje xx let, ten už měl dost času si ho udělat, pokud nechce jen a jen jeho smůla.

    pěkný den
     
  6. *Gergy*(FMF)(IPA)

    *Gergy*(FMF)(IPA) Pisálek fóra

    • zbytečná citace
    Ahoj Mirku :)

    Však samozřejme :) pouze jsem hodil info o tom rozhodci :) a to druhe to me jen tak brnklo hlavou když si vzpomenu na jine akce a zpetne reakce :)
     
  7. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj *Gergy*

    prosím dodržuj pravidla (bez citace), já přeci vím, že píšeš mně, když mě oslovíš.

    pěkný den
     
  8. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Už při jedné akci byl zadavatel Rozhodce a byl tehdy v přístavu (v přístavech), takže Gergy nepředbíhej s info :) Uvidíme.
     
    Mirek tohle ocenil(a).
  9. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Mne by napr zajimalo, na co jsou fragmenty vecnosti, kterych jsem mj 10 dnes na prihlaseni dostal. Ve FAQ neni o nich a ni carka :(
     
  10. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Tak to asi bude chtít pozorněji číst :):

    Jak funguje vedlejší akce „Pohár Seafight − předpovědi“?
    Dle fotbalového šampionátu, který se odehrává souběžně, se můžeš pokusit předpovědět, který z národních fotbalových týmů se dostane do další fáze (skupina, posledních 16, čtvrtfinále, semifinále, finále). Tuto předpověď lze provést s pomocí „fragmentů věčnosti“, které lze sbírat ve hře, například z úkolů, potápění lodí akce apod.
    „Fragmentů věčnosti“ můžeš sbírat neomezené množství, avšak denní limit na jejich využití pro předpovědi je 250. Tipovat můžeš na jakýkoliv počet dostupných týmů. „Fragmenty věčnosti“ umístěné na týmy, které se nedostanou do další fáze, propadají.
    Ty, které jsou umístěny na vítězné týmy, se na konci fáze promění v zářící duše (dle kurzu).
     
  11. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Geralt64,

    děkuju, už jsem si myslel, že to čtu jenom já. :) U zadavatele jsem si nebyl jistý jestli byl ve všech přístavech, ale určitě byl na tom v blízkosti 17 mapy, proto jsem nechtěl předbíhat podle Gergy.

    pěkný den
     
  12. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Myslím, že byl ve více přístavech, ale také si tím nejsem jistý.
     
  13. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Prosím Vás, že si dělají srandu s tou municí ??
     
  14. Virgio

    Virgio Perspektivní autor

    Potopil jsem 8 bojovných hvězd a ani jeden fragment je to o náhodě nebo proč?
     
  15. Agramon

    Agramon Pilný autor

    Cus, mne nepadl taky zadny, je tam jen sance na zisk fragmentu, tak nemusis za 1000 lodi ziskat ani jeden fragment. Jinak z truhel a vraku pada hodne zbytecnosti (vedomosti speha, zimni svetlo,svicky atd).Zatim velka bida...
     
  16. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Prosim vás, kdo toto fakt vymyslel, tak když tedy máš 32 států, 32 žebříčků na server je hezký že 32 lodi dostane za první místo design, teďkom je to celoseafightove?, takže třeba náš server nemusí vůbec ten design dostat?, těžkej nesmysl bigpointu na to,že je to měsíc dlouhá akce, bojím se co vytvoří na zítřek.. obrovskej palec dolů této akci..
     
  17. Agramon

    Agramon Pilný autor

    No ted mam ukol ubrat 50 000 000 bodu lodim Bojovna hvezda. Odmena je 3000 perel, 70 fragmentu a elitni body. To musel vymyslet nejaky psychopat, jinak to neni mozne ....
     
  18. Virgio

    Virgio Perspektivní autor

    Zatím jsem bohužel nesplnil ani jeden úkol jsou nad mé síly :-(
     
  19. Romario.cz«™

    Romario.cz«™ Pisálek fóra

    Opět neférová akce je jasné že smetanu slíznou opět hráči jezdící nonstop na botech.
     
    Ascano80.cz tohle ocenil(a).
  20. *CarcasS*cz

    *CarcasS*cz Rádoby autor

    "Romario.cz«™ má pravdu ale proč by to BP řešilo hlavně žese jim kačky sypou. A ty keci že je prověřujou to můžou mazat med kolem pusy jiným.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.