Počet hráčů online

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem *štěpánek*, 21/1/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Ahoj
    Kdysi ( 7 let+/-) mi někdo na chetu říkal,že je málo hráčů online ,že je dobré dražit. Mám problém získat přepadem racka,protože se sjede plno hráčů a mám smolíka.:(
    Opravdu se to dá někde najít a vidět kolik právě hraje lidí??
    Nebo to mohou vidět jen vyvolení admini atd...

    Díky za reakce.
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Dřív býval tento údaj na hlavní stránce, teď už se tento údaj neuvádí. Hodně lidí dělá úkoly do sezony a jeden z úkolů jsou admirálové, proto skáčou za každým admirálem ve velkém.
     
  3. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Děkuji
     
  4. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    dřív stačilo do chatu ve hře napsat nějakých pár symbolů, kombinaci už si nepamatuju a vyjel ti komplet seznam hráču on-line.
    Možná to ještě pořád jde ,jen taky vím že když jsem to použil víckrát za sebou tak přišel trest(banán)

    A toho racka z přepadu Revenge jsem dostal až na 4 pokus
     
    Naposledy upraveno: 21/1/20
  5. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Pokud napíšeš na chatu /users, vyjede ti seznam hráčů, ale rozhodně ne komplet online hráčů, jen těch, co jsou na chatu a ještě jen na tvém chatu, tedy seznam CZ/SK hráčů.
    O nějakých symbolech nvm, což samozřejmě neznamená, že něco takového nebylo. Ale že by ti vyjel komplet seznam online hráčů, tomu moc nevěřím.
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    bárkus86 nejspíš myslí právě tuto kombinaci a jak píše Geralt64 jde jen o hráče CZ/SK, kteří mají v tu dobu zapnutý chat. Je to spíše přehled těch, se kterými se dá komunikovat na chatu, ale určitě ne počet online hráčů. Ten už se zjistit nedá.
     
  7. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    v začiatkoch hry seafight to ukazovalo pri prihlaseni kolko je online hračov na tvojom servery, a dokonca ukazovalo aj pri preskočeni z jednej mapy na druhu kolko je tam momentalne na tej mape hračov. Po par rokoch to zaniklo,teraz neviem či pri zavedeni predmetu teleportacia alebo ešte skor, ale uvital by som to spatki
     
  8. alka50

    alka50 Pisálek fóra

    Ježíš takovými kravinami se zabýváš toto je pirátská hra ,já taky nebrečím ,když jsem Karkinose získala až na osmašedesátý pokus,kolik munice vystřílené a perel na opravy mi taky nikdo nevrátí a nestěžuji si , na to abys to neměl stačí jeden a jestli jich to hraje pět nebo padesát to vliv nemá
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Líp se potřebné věci, u kterých je většinou plno lidí dělají buď v noci nebo během dopoledne, ale taky záleží na serveru a i v noci bývá dost lidí se stejným nápadem, takže ani tehdy není jisté, že úkol nebo předměty získáš, jen je u toho míň lidí.
     
  10. papa-xXx

    papa-xXx Aktivní autor

    teraz je prave vyhoda ze revenge je kazdu chvilku netreba moc dlho cakat mas sancu za hod. ho najst aj 5x a skusat
     
  11. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    No já zas nemám tak silnou lod ,abych mohl být schopen střílet a hned přepadnout.Musím poodjet přehodit dezign,mazlíka vrátit se a okrást.To vše zabere chvíli a to už jiní mají hotovo.Ale budu se snažit )).
    Díky všem za poznatky.
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    je několik možností, nastavit si i přepadovou loď tak aby jsi dával aspon nějaký dmg do NPC a byl schopen ustát střelbu od NPC, pak sice vystřílíš víc munice, ale můžeš střílet i s přepadovou lodí. Další možnost je počkat až někdo začne střílet, NPC se zaměří na něj a ty můžeš i se slabší přepadovou lodí střílet a pak bez přehazování jen čekat na přepad a nebo nestřílet vůbec a s přepadovou předvolbou čekat až se rozsvítí přepad (k tomu je potřeba vědomosti špeha abys věděl kolik má to NPC HP). Navíc ty předměty nemá každý admirál, někdo je získá na 3tí pokus a někdo ani po 50ti okradených admirálech ho nemá.
     
  13. *nebojsa*cz-CSA

    *nebojsa*cz-CSA Pisálek fóra

    Štěpánku proč ti nepomůže cech ,já když něco potřebuju tak mě v tom BŘ pomůže
     
  14. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    No to máš pravdu. Asi to bude tím,že jsem zvyklý hrát jako samotář ( proto mě třeba štvou při akci skupinové mapy pro více hráčů ). A v cechu jsem hlavně proto ,že má kolem 20 ostrovů:),ale jináč ......no Turci .
     
  15. l.e.x.m.a.r.k.!!KP!!

    l.e.x.m.a.r.k.!!KP!! Pisálek fóra

    Štěpánku já jsem v cehu , který nemá žádný ostrov, nemá žádné spojence ( až na hráče , kteří mne znají z doby takřka před 10-ti leti ), všichni mě topí...Do hry nedám ani korunu , nepoužívám programy a stejně topím hráče.(Kteří jedou 24h denně).Kdysy seafight banoval, teď ???Seafight by měl mít reklamu zdarma/podplacená platicími...NO a proč í přes zášť hraju ?Těžké opustit 12 let :).Nedělejte to ostatní nestojí to za to.
     
    Naposledy upraveno: 29/1/20
    Machy21.cz tohle ocenil(a).
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Před několika týdny se znovu banovalo.
     
  17. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    by me zajimalo koho banovali porad stejni boteri na mori :p
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    je to složitější, ale ve spoustě ali hlásili, že mají zabanované kolegy.
     
  19. PecikCze

    PecikCze Rádoby autor

    To sice hlásili,ale dnes už ban nemají, protože to bylo jen na 14 dnů.
     
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    stejně jako bany na chatu i bany na loď jsou pyramidové, tzn, že se postihy prodlužují. Za první prohřešek je třeba 14 dní, za druhý měsíc a za třetí perma. Jak jsem psala není to jednoduché.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.