Chyby Po f5 zmizí kompletní nastavení

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem ℝմdla, 19/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ℝմdla

    ℝմdla Rádoby autor

    Po každém odlogu nebo f5 mi zmizí úplně všechno nastavení mapy včetně nastavení grafiky,ovládání,a zvuku takže jako mam hrát 24/7 aby mi to nezmizlo nebo co? Kdy to hodláte opravit? Já musim dávat f5 skoro každých 15 minut ať už je to z důvodu sekání mapy nebo vypadnutí internetu. Jo a kdyby jste sem chtěli napsat vaši klasickou odpověď ať si smažu cookies a pročistím to ccleanerem nebo zkusím jiný prohlížeč tak to jsem už dávno udělal.
     
    ***ANGELIKA*** tohle ocenil(a).
  2. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ℝմdla,

    tak jak je oznámeno v technickém oznámení, proběhla oprava, pokud to nepomohlo a nepomůže ani denní restart, kontaktuj podporu hry.
    Mazání a pročištění nepodceňuj, pomůže to v polovině případů.

    pěkný den
     
  3. stenne-cz

    stenne-cz Perspektivní autor

    Mě zmiznou jen oblíbené designy. Ale momentálně mi nefungují informace o ukolu, takže když dělám ukol musím pořád klikat na ukoly a zjištovat co mi ještě chybí... Má někdo stejný problém?
     
  4. Mirek

    Mirek Titán fóra

    bez další reakce, zamykám
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.