platforma

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Francia62, 30/1/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Francia62

    Francia62 Zelenáč fóra

    Dobrý den chtěla bych se zeptat co je to platforma? a jak ji propojím či odpojím z mého učtu seafight? děkuji
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nevím přesně co máš namysli. Ale odhaduji, že jde o využití jiné platformy k přihlášení k účtu. Tou může být například Facebook dříve to býval i BP portál. Nemusíš zadávat klasické přihlašovací údaje při tomto propojení pouz dáš volbu http://prntscr.com/qv5jce a při propojení zadáš přístup k Facebooku například. Co není úplně bezpečné a nedoporučujeme to, ale zas pro někoho lepší když má nějaký nevhodný login, který již nezměníš.,
     
  3. Francia62

    Francia62 Zelenáč fóra

    děkuji a když si učet propojím s facebookem dá se to potom opět odpojit a jak ?
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    V tomto příapdě nemohu sloužit já to nikdy nedělal a jde taky o to přes co si uděláš propojení. Většinou toto jsou věci, které BP neřeší, jelikož propojení s něčím mimo je tvé rozhodnutí a nikdo toto propojení nemůže za tebe potom provádět. Co vím tak například na Facebooku se to rušilo v jeho nastavení, ale to musíš vědět sám co sis kde udělal.
     
  5. Francia62

    Francia62 Zelenáč fóra

    a na svém učtu přímo ve hře to neudělám nebo nezjistím jestli je propojen či ne?
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    To opravdu nevím nikdy jsem to nezkoušel, ale dle toho co jsem slyšel tak ne.
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bez delší reakce zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.