Platba

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem SeaofKing, 23/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. SeaofKing

    SeaofKing Zelenáč fóra

    Dobrý den, mám prosbu.
    Chtěl jsem poslat platbu z mé kreditní karty z mého běžného účtu do hry. Platba nebyla přijata, mám kartu prý na tzv blacklistu.
    Psal jsem tedy na support, kde mi bylo odpovězeno, že chyba je u mé banky a nastavení internetových plateb. Volal jsem tedy do banky, po cca 30 minutách mi bylo řečeno, že žádné platby zakázané nemám, a danou platbu kterou jsem chtěl poslat peníze na BP nemají ani zaznamenanou. Takže opět jsem psal na support, kde k blacklistu je pouze jeden jediný formulář,který jsem vyplnil, a opět mi bylo odpovězeno že chyba je u mé banky.
    Takže jsem odepsal na daný email z platební centrály BP, a žádná odpověd.
    Poradíte mi prosím jak dál? Na support a další odeslaný formulář z blacklistem mé karty nikdo nereaguje, pouze mi stále odepisují že je chyba u mé banky, což není pravda.
    Prosím moderátory, aby mi to tu nechali, opravdu nevím jak dál. :(
    Děkuji
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Karta na Blacklist zajisté byla umístěna z nějakého důvodu ať je to zrušení platby z tvé strany či banky, ale i dalších věcí. Jak ti odepsali z podpory správně toto vše řeší maximálně platební podpora, která jediná do toho vidí. Jediné co mě napadá je zkus kolegům poslat reakci z payment podpory co ti odpověděla jestli jsi tam vůbec psal.
    Nicméně rozhodně jakákoliv komunikace s podporou hry na herní forum nepatří a je proti pravidlům a ani jí zde nevyřešíme.
     
  3. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    Buď rad do tejto hry sa už neoplatia posielať žiadne peniaze :) kup si radšej cigarety :D
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Jen doplním kolegu. Pokud jsi něco koupil a platba byla stornovaná, zrušená nebo vůbec neproběhla, ale věci ti byly připsané tak jsi se stal dlužníkem a proto ti byla od BP zablokovaná karta. Pak je potřeba kontrolovat email kam by ti v případě, že dlužíš došla upomínka k zaplacení. Rychlejší způsob jak to zjistit je napsat na technickou podporu (to je ta na kterou jsi psal, ale byl jsi poslán na platební podporu) z původního tiketu, ve kterém jsi věc řešil, přiložit odpověď z platební podpory a požádat o prověření jestli nedlužíš nějakou částku.
     
  5. SeaofKing

    SeaofKing Zelenáč fóra

    Právě že jsem chtěl koupit,ale nejde to. Bylo to zablokováno hned u vás, moje banka mě ujistila, že žádná platba v daný termín u nich nebyla registrována, a opravdu žádný blacklist nemám.
    Díky za rady Leo a Poseidone, udělal jsem screen, a poslal na podporu. Doufám že se to nějak vyřeší. :(
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bez delší reakce zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.