Pirátští vládci (3. 4. 2015 - 7. 4. 2015) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Reaver, 1/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Reaver

    Reaver Vycházející hvězda fóra

  2. milhaus

    milhaus Rádoby autor

    no nevim, vypadá to nic moc, když píšou tohle : Jedná se o šanci na zisk designu, způsobení největšího poškození nebo potopení na poslední ránu neznamená 100% zisk designu! to bude zase 1 z 300 lodí :D ale red barona bych chtěl
     
  3. Kaktus*Cz

    Kaktus*Cz Zelenáč fóra

    Zas na nic levl 7+ takze nic pro nas no ok.:)
     
  4. papa-xXx

    papa-xXx Perspektivní autor

    • Zbytečná citace
    min.mas 1 lwl a do vecera das v pohode na 7 :))
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/4/15
  5. manasek82

    manasek82 Pisálek fóra

    to at si nechaj kdis to nepujde na vsech mapach zase proti silny hrace jak ninak
     
  6. Kaktus*Cz

    Kaktus*Cz Zelenáč fóra

    Jenze já chci levl 5 a kvuli ochrane.:) sem malal odka a hraju 10 dni a toto je moc
     
  7. ๑۩۞۩Rafaelo۩۞۩๑

    ๑۩۞۩Rafaelo۩۞۩๑ Zelenáč fóra

    no to je výborný když jich za celý den vyskočí jen 7 a pak tam napíšou že na 100% nemusí dostat ten desing tak moc výborný
     
  8. TiPi

    TiPi Rádoby autor

    jakých 7
    Vemte na vědomí, že Hořící Holanďan je vzácný a speciální design. Proto se bude objevovat pouze
    3x za hodinu.
     
  9. Kap.kook

    Kap.kook Zelenáč fóra

    ale mohli by byt aspon vraky na spodnych mapach,kedze event lodicky budu pre silnejsich hracov.
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj papa-xXx, vyvaruj se prosím zbytečné citaci viz pravidla.
     
  11. NσStress*

    NσStress* Aktivní autor

    To bude mazec akce!!!! Teším se.
     
  12. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    castecne uz se rozvinula diskuze nad tim, co jsem se chtel zeptat:
    1. Bude nejaka jina odmena za HP nebo posledni ranu, kdyz nepadne design (napr jako ted byly elitni body, askepiuv dar apod)?
    2. Pro miminka tedy male lodicky (pritelkyne ma teprve par elitnich del) nebude nic? Protoze i kdyby se dostala na lvl 7 ci vys, tak toho proti vytunenym hracum asi moc nenahraje. :(
    Predem dekuji za odpoved. Sanroh
    P.S. Ostatni se asi ukaze, az se to rozbehne :D
     
  13. Moc se mi líbí, že BP dává možnost, získat staré dezeny. Oproti těm novým to jsou opravdoví krasavci ;-) Bude paráda, když získám všechny dezeny, ale jediný problém bude s drahokamy... moc mi jich nezbylo :))
     
  14. Fanka1

    Fanka1 Aktivní autor

    ta jina odmena jak pises je uz psana v oficialnim oznameni.
    a jinak k acki rekl bych ze bude dobra a bude i dost lodek.Kdyz se zminuji ze holandan bude jen 3x za hodinu tak ostatni bych rekl budou casteji (i kdyby jen 6 za hodinu) a kdyz budou mit vetsi hp tak to bude slusny.No uvidime
     
  15. ☆Ŧŷηε☆

    ☆Ŧŷηε☆ Aktivní autor

    a Marduk pellet? na harpunovanie?
     
  16. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Sanroh-ČR,

    1. další odměna je psaná v oficiálním oznámení, BZ jistě budou též.
    2. máme k dispozici pouze toto oficiální oznámení, pokud bude harpunování budete o tom zde informováni, jinak platí, že je každého věc, jaký herní lvl. preferuje a motivace postupu k tomu neoddělitelně patří.

    pěkný den
     
  17. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    vypadá to suprově já osobně bych chtěl všechny tyto designy. :) snad mě to nezklame
     
  18. DanceCZ

    DanceCZ Rádoby autor

    Spíš místo akce mě zajímá jestli dáte do platebky vodoo úder jak jedna babka povídala..
    Co se týče akce tak jsem zvědavej.
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj DanceCZ, nevím teď kdo to psal, ale nicméně zatím žádné oficiální informace k tomu nemáme. Pakliže by k této situaci dojde určitě k ní bude oficiální oznámení.
     
  20. crabat

    crabat Rádoby autor

    BP je jediná firma kterou znám co kašle na nové "zákazníky" a nemotivuje začínající.Gratuluju a za nás slabší děkuju,ale takovou velikonoční akci si nechte .....designama napřed.
     
    dankol, Kap.kook a cskomando tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.