Chyby Pirátská zkouška LVL 14

Diskuze na fóru 'Technické problémy' zahájená uživatelem punicher_cz, 12/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. punicher_cz

    punicher_cz Zelenáč fóra

    Dobrý den,

    Snažím se dokončit pirátskou zkoušku na level 14. Hra mě hlásí, že druhou část úkolu (5x něco prastarého) nemám hotovou přitom označovaný počet 5/5 je asi zplněn.
    Prosím o prověření a případně výsvětlení proč úkol není zplněn?

    Přeji hezký den,
     
    Naposledy upraveno: 12/8/21
  2. punicher_cz

    punicher_cz Zelenáč fóra

    Dobrý den,

    Chtěl jsem přiložit screenshot, ale nevím jak?
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Zkouška na level 14 by měla být dle herního fóra pokud nedošlo ke změně v ubraném HP jaký je název úkolu? I tak ti zde bohužel moc s daným problémem nepomůžeme asi chtělo by to napsat na herní podporu, kde vidí na tvůj účet.
     
  4. punicher_cz

    punicher_cz Zelenáč fóra

    Lovec (1090)
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Takže to je úkol na levelu 14 a nikoliv pirátská zkouška. A co se děje, když dojedeš k zadavateli?
     
  6. punicher_cz

    punicher_cz Zelenáč fóra

    Aha, jsem to špatně pochopil.

    Do jedu kní a část úkolu svítí bíle - Schromáždi 5x něco prastarého a vrať se za postavou Loreena Barrettová.(5/5)
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    A zkoušel jsi od ní odjet a najet k ní znovu? Případně přelogovat hru? Někdy je zapotřebí přijet blíž k postavě, pokud řikáš, že máš 5/5 a vše vlastně splněné neměl by být problém.
     
  8. punicher_cz

    punicher_cz Zelenáč fóra

    Všechno jsem zkoušel, už jsem napsal na podporu.
     
  9. punicher_cz

    punicher_cz Zelenáč fóra

    Nechci si stěžovat, ale často se stává, že když úkol mám hotový a vrátím se zadavateli a on mě napíše, že nemá promě mometálně žádnou práci práci a úkol si nepřevezne. Už mě odpověděli s podpory a řeší se to.
     
  10. punicher_cz

    punicher_cz Zelenáč fóra

    Děkuji za rozhovor, úkol splněn, mějte se
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel chyb je ve hře hodně, některé PZ ani nejdou přijmout a podobně. Ale opravu musí provést přímo centrála a hráčům nezbývá než čekat. Zamykám jako vyřešené.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.